Kup Afrike, African Cup of Nations 2019 - Preliminary round Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Senegal 2 1 1 0 5 : 2 (+3) 4
2 Madagaskar 2 1 1 0 5 : 3 (+2) 4
3 Ekvatorijalna Gvineja 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
4 Sudan 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Senegal 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 1 0 2 : 2 1
2. Madagaskar 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Ekvatorijalna Gvineja 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 3 0
4. Sudan 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kamerun 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
2 Maroko 2 1 0 1 3 : 1 (+2) 3
3 Malavi 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
4 Komori 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kamerun 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Maroko 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Malavi 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 3 0
4. Komori 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mali 2 2 0 0 5 : 1 (+4) 6
2 Burundi 2 1 1 0 4 : 1 (+3) 4
3 Gabon 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
4 Južni Sudan 2 0 0 2 0 : 6 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mali 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Burundi 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Gabon 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Južni Sudan 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alžir 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
2 Benin 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
3 Gambija 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
4 Togo 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alžir 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Benin 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Gambija 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Togo 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Libija 2 1 1 0 5 : 1 (+4) 4
2 Južna Afrika 2 1 1 0 2 : 0 (+2) 4
3 Nigerija 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
4 Sejšeli 2 0 0 2 1 : 8 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Libija 1 1 0 0 5 : 1 3 1 0 1 0 0 : 0 1
2. Južna Afrika 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Nigerija 1 0 0 1 0 : 2 0 1 1 0 0 3 : 0 3
4. Sejšeli 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 0 1 1 : 5 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kenija 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
2 Sijera Leone 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
3 Gana 2 1 0 1 5 : 1 (+4) 3
4 Etiopija 2 1 0 1 1 : 5 (-4) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kenija 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
2. Sijera Leone 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Gana 1 1 0 0 5 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Etiopija 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 5 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zimbabve 2 1 1 0 4 : 1 (+3) 4
2 DR Kongo 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
3 Kongo 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
4 Liberija 2 0 1 1 1 : 4 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zimbabve 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. DR Kongo 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Kongo 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 3 0
4. Liberija 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gvineja 2 2 0 0 4 : 2 (+2) 6
2 Obala Slonovače 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
3 Centralnoafrička Republika 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Ruanda 2 0 0 2 2 : 4 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gvineja 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 3 : 2 3
2. Obala Slonovače 1 0 0 1 2 : 3 0 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Centralnoafrička Republika 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Ruanda 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mauritanija 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
2 Burkina Faso 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
3 Angola 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
4 Bocvana 2 0 0 2 0 : 2 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mauritanija 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Burkina Faso 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 0 1 0 : 2 0
3. Angola 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 3 0
4. Bocvana 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tunis 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
2 Egipat 2 1 0 1 6 : 1 (+5) 3
3 Niger 2 0 1 1 0 : 6 (-6) 1
4 Svazilend 2 0 1 1 0 : 2 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tunis 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Egipat 1 1 0 0 6 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Niger 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 6 0
4. Svazilend 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 1 0 0 : 0 1

Grupa K

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gvineja Bisao 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
2 Mozambik 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Zambija 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
4 Namibija 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gvineja Bisao 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 2 : 2 1
2. Mozambik 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Zambija 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Namibija 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa L

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Uganda 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
2 Lesoto 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
3 Tanzanija 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
4 Zelenortska Ostrva 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Uganda 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Lesoto 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Tanzanija 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Zelenortska Ostrva 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 1 : 1 1
Kamerun se već kvalifikavao kao domaćin.

Na završni turnir će se plasirati i tri najbolje drugoplasirane ekipe.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno