Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kup Afrike, African Cup of Nations 2019 - Preliminary round Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.03. (Sub) 19:00 Mali-Južni Sudan 1.08 8.82 22.63 2.35 1.53 (12)
23.03. (Sub) 19:00 Senegal-Madagaskar 1.26 5.00 11.28 1.77 1.98 (12)
24.03. (Ned) 13:00 DR Kongo-Liberija 1.51 3.71 6.38 1.64 2.12 (9)
24.03. (Ned) 13:00 Zimbabve-Kongo 1.71 3.39 4.95 1.54 2.34 (9)
24.03. (Ned) 14:00 Centralnoafrička Republika-Gvineja 3.35 3.04 2.20 1.59 2.22 (8)
24.03. (Ned) 15:00 Benin-Togo 1.97 3.19 3.83 1.57 2.27 (8)
24.03. (Ned) 15:00 Tanzanija-Uganda 2.22 3.09 3.27 1.57 2.27 (8)
24.03. (Ned) 15:00 Zelenortska Ostrva-Lesoto 1.58 3.51 6.11 1.60 2.21 (8)
24.03. (Ned) 17:00 Libija-Južna Afrika 2.77 3.00 2.56 1.50 2.42 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Senegal 5 4 1 0 10 : 2 (+8) 13
2 Madagaskar 5 3 1 1 8 : 6 (+2) 10
3 Ekvatorijalna Gvineja 6 2 0 4 5 : 7 (-2) 6
4 Sudan 6 1 0 5 5 : 13 (-8) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Senegal 2 2 0 0 6 : 0 6 3 2 1 0 4 : 2 7
2. Madagaskar 3 1 1 1 4 : 5 4 2 2 0 0 4 : 1 6
3. Ekvatorijalna Gvineja 3 1 0 2 1 : 2 3 3 1 0 2 4 : 5 3
4. Sudan 3 0 0 3 2 : 8 0 3 1 0 2 3 : 5 3

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Maroko 6 3 2 1 8 : 3 (+5) 11
2 Kamerun 6 3 2 1 6 : 3 (+3) 11
3 Malavi 6 1 2 3 2 : 6 (-4) 5
4 Komori 6 1 2 3 5 : 9 (-4) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Maroko 3 3 0 0 6 : 0 9 3 0 2 1 2 : 3 2
2. Kamerun 3 3 0 0 5 : 0 9 3 0 2 1 1 : 3 2
3. Malavi 3 1 2 0 1 : 0 5 3 0 0 3 1 : 6 0
4. Komori 3 1 2 0 5 : 4 5 3 0 0 3 0 : 5 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mali 5 3 2 0 7 : 2 (+5) 11
2 Burundi 6 2 4 0 11 : 5 (+6) 10
3 Gabon 6 2 2 2 7 : 5 (+2) 8
4 Južni Sudan 5 0 0 5 2 : 15 (-13) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mali 2 1 1 0 2 : 1 4 3 2 1 0 5 : 1 7
2. Burundi 3 1 2 0 5 : 2 5 3 1 2 0 6 : 3 5
3. Gabon 3 1 1 1 4 : 2 4 3 1 1 1 3 : 3 4
4. Južni Sudan 3 0 0 3 2 : 9 0 2 0 0 2 0 : 6 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alžir 6 3 2 1 9 : 4 (+5) 11
2 Benin 5 2 1 2 3 : 5 (-2) 7
3 Gambija 6 1 3 2 6 : 6 (0) 6
4 Togo 5 1 2 2 3 : 6 (-3) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alžir 3 2 1 0 4 : 1 7 3 1 1 1 5 : 3 4
2. Benin 2 2 0 0 2 : 0 6 3 0 1 2 1 : 5 1
3. Gambija 3 1 1 1 4 : 3 4 3 0 2 1 2 : 3 2
4. Togo 3 0 2 1 2 : 5 2 2 1 0 1 1 : 1 3

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nigerija 6 4 1 1 14 : 6 (+8) 13
2 Južna Afrika 5 2 3 0 9 : 1 (+8) 9
3 Libija 5 2 1 2 15 : 9 (+6) 7
4 Sejšeli 6 0 1 5 3 : 25 (-22) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nigerija 3 2 0 1 7 : 3 6 3 2 1 0 7 : 3 7
2. Južna Afrika 3 1 2 0 7 : 1 5 2 1 1 0 2 : 0 4
3. Libija 2 1 0 1 7 : 4 3 3 1 1 1 8 : 5 4
4. Sejšeli 3 0 1 2 1 : 11 1 3 0 0 3 2 : 14 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gana 4 3 0 1 8 : 1 (+7) 9
2 Kenija 4 2 1 1 4 : 1 (+3) 7
3 Etiopija 4 0 1 3 0 : 10 (-10) 1
4 Sijera Leone 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gana 2 2 0 0 6 : 0 6 2 1 0 1 2 : 1 3
2. Kenija 2 2 0 0 4 : 0 6 2 0 1 1 0 : 1 1
3. Etiopija 2 0 1 1 0 : 2 1 2 0 0 2 0 : 8 0
4. Sijera Leone 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zimbabve 5 2 2 1 7 : 4 (+3) 8
2 Liberija 5 2 1 2 5 : 8 (-3) 7
3 DR Kongo 5 1 3 1 7 : 6 (+1) 6
4 Kongo 5 1 2 2 7 : 8 (-1) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zimbabve 2 1 1 0 4 : 1 4 3 1 1 1 3 : 3 4
2. Liberija 3 2 1 0 4 : 2 7 2 0 0 2 1 : 6 0
3. DR Kongo 2 1 0 1 4 : 3 3 3 0 3 0 3 : 3 3
4. Kongo 3 1 2 0 5 : 3 5 2 0 0 2 2 : 5 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gvineja 5 3 2 0 8 : 4 (+4) 11
2 Obala Slonovače 6 3 2 1 12 : 5 (+7) 11
3 Centralnoafrička Republika 5 1 2 2 4 : 8 (-4) 5
4 Ruanda 6 0 2 4 5 : 12 (-7) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gvineja 3 2 1 0 4 : 1 7 2 1 1 0 4 : 3 4
2. Obala Slonovače 3 2 0 1 9 : 3 6 3 1 2 0 3 : 2 5
3. Centralnoafrička Republika 2 1 1 0 2 : 1 4 3 0 1 2 2 : 7 1
4. Ruanda 3 0 2 1 4 : 5 2 3 0 0 3 1 : 7 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Angola 6 4 0 2 9 : 6 (+3) 12
2 Mauritanija 6 4 0 2 7 : 6 (+1) 12
3 Burkina Faso 6 3 1 2 8 : 5 (+3) 10
4 Bocvana 6 0 1 5 1 : 8 (-7) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Angola 3 3 0 0 7 : 2 9 3 1 0 2 2 : 4 3
2. Mauritanija 3 3 0 0 5 : 1 9 3 1 0 2 2 : 5 3
3. Burkina Faso 3 3 0 0 7 : 1 9 3 0 1 2 1 : 4 1
4. Bocvana 3 0 1 2 0 : 2 1 3 0 0 3 1 : 6 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tunis 6 5 0 1 12 : 4 (+8) 15
2 Egipat 6 4 1 1 16 : 5 (+11) 13
3 Niger 6 1 2 3 4 : 11 (-7) 5
4 Svazilend 6 0 1 5 2 : 14 (-12) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tunis 3 3 0 0 6 : 0 9 3 2 0 1 6 : 4 6
2. Egipat 3 3 0 0 13 : 3 9 3 1 1 1 3 : 2 4
3. Niger 3 0 2 1 2 : 3 2 3 1 0 2 2 : 8 3
4. Svazilend 3 0 0 3 1 : 6 0 3 0 1 2 1 : 8 1

Grupa K

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gvineja Bisao 6 2 3 1 8 : 7 (+1) 9
2 Namibija 6 2 2 2 5 : 7 (-2) 8
3 Mozambik 6 2 2 2 7 : 7 (0) 8
4 Zambija 6 2 1 3 8 : 7 (+1) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gvineja Bisao 3 2 1 0 5 : 3 7 3 0 2 1 3 : 4 2
2. Namibija 3 1 2 0 2 : 1 5 3 1 0 2 3 : 6 3
3. Mozambik 3 1 1 1 4 : 4 4 3 1 1 1 3 : 3 4
4. Zambija 3 2 0 1 6 : 3 6 3 0 1 2 2 : 4 1

Grupa L

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Uganda 5 4 1 0 7 : 0 (+7) 13
2 Lesoto 5 1 2 2 3 : 7 (-4) 5
3 Tanzanija 5 1 2 2 3 : 5 (-2) 5
4 Zelenortska Ostrva 5 1 1 3 4 : 5 (-1) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Uganda 3 2 1 0 4 : 0 7 2 2 0 0 3 : 0 6
2. Lesoto 3 1 1 1 2 : 3 4 2 0 1 1 1 : 4 1
3. Tanzanija 2 1 1 0 3 : 1 4 3 0 1 2 0 : 4 1
4. Zelenortska Ostrva 2 1 0 1 3 : 1 3 3 0 1 2 1 : 4 1
Kamerun se već kvalifikavao kao domaćin.
Reprezentacija Sijera Leone je 30.11.2018. izbačena iz daljeg takmičenja. Rezultati odigranih utakmica su poništeni.

Na završni turnir će se plasirati i tri najbolje drugoplasirane ekipe.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno