Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Bugarska, Parva Liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.10. (Pon) 14:30 Carsko Selo-Botev Vraca 2.58 3.17 2.56 1.78 1.93 (11)
21.10. (Pon) 17:00 Beroe-Slavija Sofija 1.92 3.19 3.89 1.65 2.11 (11)
28.10. (Pon) 15:30 Carsko Selo-Ludogorec Razgrad 7.70 4.50 1.33 1.95 1.77 (1)
29.10. (Uto) 12:30 Beroe-Botev Vraca 1.71 3.40 4.25 1.81 1.91 (1)
29.10. (Uto) 13:00 Lok. Plovdiv-Černo More 1.75 3.25 4.35 1.64 2.14 (1)
30.10. (Sre) 14:00 Botev-Arda 2.01 3.20 3.40 1.76 1.96 (1)
30.10. (Sre) 15:30 Etar V. Tarnovo-CSKA Sofija 4.10 3.40 1.74 1.81 1.90 (1)
31.10. (Čet) 13:00 Vitoša-Slavija Sofija 3.75 3.40 1.82 1.92 1.80 (1)
31.10. (Čet) 15:30 Levski-Dunav Ruse 1.20 5.30 11.50 2.01 1.73 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ludogorec Razgrad 13 10 3 0 20 : 4 (+16) 33
2 Levski 13 9 2 2 27 : 11 (+16) 29
3 Lok. Plovdiv 13 9 2 2 33 : 16 (+17) 29
4 CSKA Sofija 13 6 4 3 21 : 14 (+7) 22
5 Černo More 13 5 6 2 17 : 11 (+6) 21
6 Arda 13 5 3 5 18 : 20 (-2) 18
7 Beroe 12 6 0 6 18 : 19 (-1) 18
8 Slavija Sofija 12 4 4 4 14 : 15 (-1) 16
9 Etar V. Tarnovo 13 3 5 5 14 : 20 (-6) 14
10 Dunav Ruse 13 3 4 6 12 : 18 (-6) 13
11 Botev Vraca 12 3 3 6 14 : 18 (-4) 12
12 Carsko Selo 12 2 3 7 11 : 20 (-9) 9
13 Botev 13 2 3 8 9 : 20 (-11) 9
14 Vitoša 13 1 0 12 9 : 31 (-22) 3
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ludogorec Razgrad 7 5 2 0 10 : 0 17 6 5 1 0 10 : 4 16
2. Levski 6 5 0 1 13 : 6 15 7 4 2 1 14 : 5 14
3. Lok. Plovdiv 6 4 2 0 12 : 5 14 7 5 0 2 21 : 11 15
4. CSKA Sofija 7 4 2 1 16 : 9 14 6 2 2 2 5 : 5 8
5. Černo More 7 3 3 1 10 : 5 12 6 2 3 1 7 : 6 9
6. Arda 7 3 2 2 9 : 10 11 6 2 1 3 9 : 10 7
7. Beroe 5 4 0 1 9 : 5 12 7 2 0 5 9 : 14 6
8. Slavija Sofija 7 3 1 3 11 : 12 10 5 1 3 1 3 : 3 6
9. Etar V. Tarnovo 6 2 3 1 6 : 9 9 7 1 2 4 8 : 11 5
10. Dunav Ruse 7 2 2 3 7 : 9 8 6 1 2 3 5 : 9 5
11. Botev Vraca 7 2 2 3 8 : 10 8 5 1 1 3 6 : 8 4
12. Carsko Selo 5 1 2 2 5 : 7 5 7 1 1 5 6 : 13 4
13. Botev 6 2 0 4 5 : 7 6 7 0 3 4 4 : 13 3
14. Vitoša 6 1 0 5 6 : 16 3 7 0 0 7 3 : 15 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno