Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa Bridgestone Libertadores - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Velez Sarsfild 6 5 0 1 9 : 3 (+6) 15
2 Strongest 6 3 1 2 8 : 7 (+1) 10
3 Atl. Paranense 6 3 0 3 7 : 7 (0) 9
4 Univerzitario 6 0 1 5 3 : 10 (-7) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Velez Sarsfild 3 3 0 0 5 : 0 9 3 2 0 1 4 : 3 6
2. Strongest 3 3 0 0 5 : 1 9 3 0 1 2 3 : 6 1
3. Atl. Paranense 3 2 0 1 5 : 3 6 3 1 0 2 2 : 4 3
4. Univerzitario 3 0 1 2 3 : 5 1 3 0 0 3 0 : 5 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Union Espanjola 6 2 3 1 10 : 9 (+1) 9
2 San Lorenco 6 2 2 2 6 : 5 (+1) 8
3 Independ. del Valje 6 2 2 2 10 : 10 (0) 8
4 Botafogo 6 2 1 3 5 : 7 (-2) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Union Espanjola 3 1 1 1 6 : 6 4 3 1 2 0 4 : 3 5
2. San Lorenco 3 2 1 0 5 : 1 7 3 0 1 2 1 : 4 1
3. Independ. del Valje 3 1 2 0 5 : 4 5 3 1 0 2 5 : 6 3
4. Botafogo 3 2 0 1 3 : 1 6 3 0 1 2 2 : 6 1

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sero Portenjo 6 3 1 2 10 : 9 (+1) 10
2 Lanus 6 2 2 2 6 : 5 (+1) 8
3 O Higins 6 1 4 1 5 : 5 (0) 7
4 Deportivo Kali 6 2 1 3 6 : 8 (-2) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sero Portenjo 3 3 0 0 8 : 4 9 3 0 1 2 2 : 5 1
2. Lanus 3 2 1 0 4 : 0 7 3 0 1 2 2 : 5 1
3. O Higins 3 1 2 0 3 : 2 5 3 0 2 1 2 : 3 2
4. Deportivo Kali 3 2 1 0 4 : 2 7 3 0 0 3 2 : 6 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Mineiro 6 3 3 0 8 : 5 (+3) 12
2 Nasional Asuns. 6 2 2 2 8 : 10 (-2) 8
3 Zamora Barinas 6 2 1 3 6 : 6 (0) 7
4 Santa Fe 6 1 2 3 10 : 11 (-1) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Mineiro 3 2 1 0 4 : 2 7 3 1 2 0 4 : 3 5
2. Nasional Asuns. 3 2 1 0 6 : 4 7 3 0 1 2 2 : 6 1
3. Zamora Barinas 3 2 0 1 4 : 2 6 3 0 1 2 2 : 4 1
4. Santa Fe 3 1 2 0 6 : 4 5 3 0 0 3 4 : 7 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Defensor Sport. 6 3 2 1 11 : 5 (+6) 11
2 Kruzeiro 6 3 1 2 13 : 7 (+6) 10
3 Universidad Čile 6 3 1 2 6 : 9 (-3) 10
4 Real Garsilaso 6 1 0 5 4 : 13 (-9) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Defensor Sport. 3 2 1 0 7 : 2 7 3 1 1 1 4 : 3 4
2. Kruzeiro 3 2 1 0 10 : 3 7 3 1 0 2 3 : 4 3
3. Universidad Čile 3 2 0 1 2 : 2 6 3 1 1 1 4 : 7 4
4. Real Garsilaso 3 1 0 2 3 : 5 3 3 0 0 3 1 : 8 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gremio 6 4 2 0 8 : 1 (+7) 14
2 Atletiko Nasional 6 3 1 2 7 : 8 (-1) 10
3 Njuels Old Bojs 6 2 2 2 10 : 7 (+3) 8
4 Nasional Mont. 6 0 1 5 4 : 13 (-9) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gremio 3 2 1 0 4 : 0 7 3 2 1 0 4 : 1 7
2. Atletiko Nasional 3 1 1 1 3 : 4 4 3 2 0 1 4 : 4 6
3. Njuels Old Bojs 3 1 1 1 6 : 4 4 3 1 1 1 4 : 3 4
4. Nasional Mont. 3 0 0 3 2 : 6 0 3 0 1 2 2 : 7 1

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bolivar 6 3 2 1 8 : 6 (+2) 11
2 Leon 6 3 1 2 10 : 7 (+3) 10
3 Flamengo 6 2 1 3 10 : 10 (0) 7
4 Emelek 6 2 0 4 7 : 12 (-5) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bolivar 3 2 1 0 4 : 2 7 3 1 1 1 4 : 4 4
2. Leon 3 2 0 1 5 : 2 6 3 1 1 1 5 : 5 4
3. Flamengo 3 1 1 1 7 : 6 4 3 1 0 2 3 : 4 3
4. Emelek 3 2 0 1 5 : 4 6 3 0 0 3 2 : 8 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Santos Laguna 6 4 1 1 11 : 5 (+6) 13
2 Arsenal Sarandi 6 4 0 2 11 : 4 (+7) 12
3 Penjarol 6 1 2 3 5 : 10 (-5) 5
4 Dep. Anzoategui 6 0 3 3 4 : 12 (-8) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Santos Laguna 3 3 0 0 8 : 1 9 3 1 1 1 3 : 4 4
2. Arsenal Sarandi 3 3 0 0 7 : 0 9 3 1 0 2 4 : 4 3
3. Penjarol 3 1 1 1 3 : 4 4 3 0 1 2 2 : 6 1
4. Dep. Anzoategui 3 0 2 1 3 : 5 2 3 0 1 2 1 : 7 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno