Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa Bridgestone Libertadores - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.03. (Čet) 00:30 Kruzeiro-KD Lara 1.01 1.03 1.04 1.02 1.02 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Internasional 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
2 River Plata 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
3 Palestino 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
4 Alijanca 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Internasional 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. River Plata 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Palestino 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Alijanca 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kruzeiro 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Emelek 2 0 2 0 0 : 0 (0) 2
3 KD Lara 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
4 Hurakan B.Aires 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kruzeiro 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Emelek 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 0 : 0 1
3. KD Lara 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Hurakan B.Aires 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 0 : 0 1

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Univ. Konsepsion 2 1 1 0 6 : 5 (+1) 4
2 Godoj Kruz 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
3 Olimpija Asuns. 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
4 Sporting Kristal 2 0 1 1 5 : 6 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Univ. Konsepsion 1 1 0 0 5 : 4 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Godoj Kruz 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Olimpija Asuns. 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Sporting Kristal 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 4 : 5 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Flamengo 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
2 Penjarol 2 1 0 1 4 : 2 (+2) 3
3 LDU Kito 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
4 San Hoze 2 0 0 2 0 : 5 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Flamengo 1 1 0 0 3 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Penjarol 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
3. LDU Kito 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 1 : 3 0
4. San Hoze 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sero Portenjo 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
2 Nasional Mont. 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
3 Zamora Barinas 2 0 0 2 1 : 3 (-2) 0
4 Atletiko Mineiro 2 0 0 2 0 : 2 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sero Portenjo 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Nasional Mont. 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Zamora Barinas 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Atletiko Mineiro 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Palmeiras 2 2 0 0 5 : 0 (+5) 6
2 San Lorenco 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
3 Melgar 2 0 1 1 0 : 3 (-3) 1
4 Junior 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Palmeiras 1 1 0 0 3 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. San Lorenco 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Melgar 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 3 0
4. Junior 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Boka Juniors 2 1 1 0 3 : 0 (+3) 4
2 Atl. Paranense 2 1 0 1 4 : 1 (+3) 3
3 Deportes Tolima 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
4 Horhe Vilsterman 2 0 1 1 0 : 4 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Boka Juniors 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
2. Atl. Paranense 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Deportes Tolima 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 3 0
4. Horhe Vilsterman 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Libertad 2 2 0 0 5 : 1 (+4) 6
2 Univ. Katolika 2 1 0 1 3 : 5 (-2) 3
3 Rozario Sentral 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
4 Gremio 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Libertad 1 1 0 0 4 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Univ. Katolika 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 1 : 4 0
3. Rozario Sentral 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Gremio 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 1 : 1 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno