Južna Amerika, Copa Toyota Libertadores - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Independiente Med. 6 3 1 2 14 : 8 (+6) 10
2 Atl. Paranense 6 3 1 2 8 : 11 (-3) 10
3 Amerika Kali 6 3 0 3 7 : 7 (0) 9
4 Libertad 6 2 0 4 8 : 11 (-3) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Independiente Med. 3 2 1 0 8 : 4 7 3 1 0 2 6 : 4 3
2. Atl. Paranense 3 2 0 1 3 : 5 6 3 1 1 1 5 : 6 4
3. Amerika Kali 3 2 0 1 4 : 2 6 3 1 0 2 3 : 5 3
4. Libertad 3 1 0 2 5 : 6 3 3 1 0 2 3 : 5 3

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Santos 6 4 0 2 18 : 10 (+8) 12
2 LDU Kito 6 2 2 2 7 : 10 (-3) 8
3 Danubio 6 2 1 3 9 : 8 (+1) 7
4 Bolivar 6 2 1 3 8 : 14 (-6) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Santos 3 3 0 0 12 : 3 9 3 1 0 2 6 : 7 3
2. LDU Kito 3 2 1 0 4 : 2 7 3 0 1 2 3 : 8 1
3. Danubio 3 2 0 1 6 : 2 6 3 0 1 2 3 : 6 1
4. Bolivar 3 2 1 0 8 : 5 7 3 0 0 3 0 : 9 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sao Paulo 6 3 3 0 16 : 9 (+7) 12
2 Universidad Čile 6 2 3 1 9 : 9 (0) 9
3 Kilmes 6 1 2 3 8 : 11 (-3) 5
4 Strongest 6 1 2 3 6 : 10 (-4) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sao Paulo 3 3 0 0 10 : 3 9 3 0 3 0 6 : 6 3
2. Universidad Čile 3 2 1 0 6 : 4 7 3 0 2 1 3 : 5 2
3. Kilmes 3 1 2 0 4 : 3 5 3 0 0 3 4 : 8 0
4. Strongest 3 1 2 0 5 : 4 5 3 0 0 3 1 : 6 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sero Portenjo 6 3 3 0 10 : 4 (+6) 12
2 Palmeiras 6 2 3 1 8 : 5 (+3) 9
3 Santo Andre 6 2 2 2 11 : 6 (+5) 8
4 Deportivo Tačira 6 1 0 5 3 : 17 (-14) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sero Portenjo 3 2 1 0 5 : 2 7 3 1 2 0 5 : 2 5
2. Palmeiras 3 1 2 0 4 : 1 5 3 1 1 1 4 : 4 4
3. Santo Andre 3 2 1 0 10 : 3 7 3 0 1 2 1 : 3 1
4. Deportivo Tačira 3 1 0 2 2 : 5 3 3 0 0 3 1 : 12 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 River Plata 6 5 1 0 12 : 5 (+7) 16
2 Junior 6 3 0 3 8 : 9 (-1) 9
3 Olmedo Riob. 6 2 1 3 10 : 11 (-1) 7
4 Nasional Mont. 6 1 0 5 7 : 12 (-5) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. River Plata 3 2 1 0 4 : 2 7 3 3 0 0 8 : 3 9
2. Junior 3 2 0 1 5 : 4 6 3 1 0 2 3 : 5 3
3. Olmedo Riob. 3 1 0 2 7 : 7 3 3 1 1 1 3 : 4 4
4. Nasional Mont. 3 0 0 3 2 : 6 0 3 1 0 2 5 : 6 3

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tigres UANL 6 3 3 0 13 : 5 (+8) 12
2 Banfild 6 3 2 1 10 : 9 (+1) 11
3 Alijanca 6 1 2 3 4 : 7 (-3) 5
4 Karakas 6 1 1 4 8 : 14 (-6) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tigres UANL 3 1 2 0 5 : 3 5 3 2 1 0 8 : 2 7
2. Banfild 3 2 0 1 6 : 6 6 3 1 2 0 4 : 3 5
3. Alijanca 3 1 1 1 2 : 2 4 3 0 1 2 2 : 5 1
4. Karakas 3 1 1 1 5 : 6 4 3 0 0 3 3 : 8 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gvadalahara Čivas 6 3 2 1 10 : 7 (+3) 11
2 Onse Kaldas 6 2 3 1 6 : 4 (+2) 9
3 Kobreloa 6 2 2 2 6 : 7 (-1) 8
4 San Lorenco 6 0 3 3 1 : 5 (-4) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gvadalahara Čivas 3 2 1 0 5 : 2 7 3 1 1 1 5 : 5 4
2. Onse Kaldas 3 1 2 0 4 : 2 5 3 1 1 1 2 : 2 4
3. Kobreloa 3 2 0 1 5 : 4 6 3 0 2 1 1 : 3 2
4. San Lorenco 3 0 2 1 0 : 1 2 3 0 1 2 1 : 4 1

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Boka Juniors 6 4 1 1 14 : 3 (+11) 13
2 Pačuka 6 3 1 2 8 : 9 (-1) 10
3 Sporting Kristal 6 2 1 3 5 : 10 (-5) 7
4 Deportivo Kuenka 6 0 3 3 4 : 9 (-5) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Boka Juniors 3 3 0 0 10 : 0 9 3 1 1 1 4 : 3 4
2. Pačuka 3 3 0 0 7 : 2 9 3 0 1 2 1 : 7 1
3. Sporting Kristal 3 2 0 1 3 : 3 6 3 0 1 2 2 : 7 1
4. Deportivo Kuenka 3 0 3 0 3 : 3 3 3 0 0 3 1 : 6 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno