Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, HET liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.07. (Pet) 12:30 Dukla-Viktorija Plzenj 4.45 3.51 1.76 1.90 1.84 (7)
21.07. (Sub) 11:00 Fastav Žlin-Mlada Boleslav 2.37 3.12 2.95 1.71 2.06 (6)
21.07. (Sub) 11:00 Pribram-Teplice 2.63 3.09 2.63 1.60 2.28 (6)
21.07. (Sub) 11:00 Slovan Liberec-Karvina 1.66 3.63 4.96 1.78 1.95 (6)
21.07. (Sub) 13:00 Sparta Prag-Opava 1.20 5.88 13.83 1.99 1.76 (6)
22.07. (Ned) 09:00 Bohemijans 1905-Slovačko 1.99 3.15 3.81 1.56 2.34 (6)
22.07. (Ned) 12:00 Sigma Olomouc-Slavija Prag 3.04 3.09 2.33 1.66 2.14 (6)
23.07. (Pon) 12:00 Banjik Ostrava-Jablonec 2.55 3.17 2.67 1.74 2.01 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Banjik Ostrava 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Bohemijans 1905 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Dukla 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Fastav Žlin 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Jablonec 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Karvina 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Mlada Boleslav 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Opava 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Pribram 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Sigma Olomouc 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Slavija Prag 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Slovačko 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Slovan Liberec 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Sparta Prag 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Teplice 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Viktorija Plzenj 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Nakon 1.dela prvenstva (30 kola), liga se deli u 3 dela:
1-6. mesto - Grupa za prvaka
7-10. mesto - Grupa ze mesto u Ligi Evrope i
11-16.mesto - Grupa za opstanak

1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Banjik Ostrava 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Bohemijans 1905 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Dukla 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Fastav Žlin 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Jablonec 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Karvina 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Mlada Boleslav 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Opava 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Pribram 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Sigma Olomouc 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Slavija Prag 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Slovačko 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Slovan Liberec 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Sparta Prag 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Teplice 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Viktorija Plzenj 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno