Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, HET liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.09. (Sub) 11:00 Karvina-Pribram 1.74 3.59 4.49 1.96 1.79 (9)
22.09. (Sub) 11:00 Mlada Boleslav-Slovačko 1.64 3.77 4.97 1.97 1.79 (9)
22.09. (Sub) 11:00 Opava-Teplice 2.25 3.32 3.02 1.90 1.85 (9)
22.09. (Sub) 13:00 Sparta Prag-Slovan Liberec 1.43 3.99 7.58 1.75 2.01 (9)
23.09. (Ned) 12:00 Slavija Prag-Bohemijans 1905 1.23 5.48 12.69 2.05 1.73 (8)
24.09. (Pon) 12:00 Jablonec-Viktorija Plzenj 2.52 3.29 2.72 1.84 1.91 (8)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Prag 8 7 0 1 21 : 4 (+17) 21
2 Viktorija Plzenj 8 7 0 1 14 : 6 (+8) 21
3 Sparta Prag 8 6 2 0 15 : 4 (+11) 20
4 Banjik Ostrava 9 6 1 2 14 : 5 (+9) 19
5 Fastav Žlin 9 6 1 2 16 : 7 (+9) 19
6 Pribram 8 3 2 3 13 : 14 (-1) 11
7 Bohemijans 1905 8 3 2 3 10 : 11 (-1) 11
8 Jablonec 8 3 1 4 11 : 10 (+1) 10
9 Slovan Liberec 8 2 4 2 8 : 8 (0) 10
10 Mlada Boleslav 8 3 1 4 17 : 19 (-2) 10
11 Teplice 8 2 3 3 11 : 15 (-4) 9
12 Slovačko 8 3 0 5 10 : 15 (-5) 9
13 Karvina 8 2 0 6 10 : 18 (-8) 6
14 Sigma Olomouc 9 2 0 7 9 : 18 (-9) 6
15 Opava 8 1 1 6 7 : 18 (-11) 4
16 Dukla 9 1 0 8 6 : 20 (-14) 3
Nakon 1.dela prvenstva (30 kola), liga se deli u 3 dela:
1-6. mesto - Grupa za prvaka
7-10. mesto - Grupa ze mesto u Ligi Evrope i
11-16.mesto - Grupa za opstanak

1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Prag 4 3 0 1 11 : 3 9 4 4 0 0 10 : 1 12
2. Viktorija Plzenj 4 4 0 0 9 : 1 12 4 3 0 1 5 : 5 9
3. Sparta Prag 4 3 1 0 7 : 2 10 4 3 1 0 8 : 2 10
4. Banjik Ostrava 4 3 0 1 6 : 1 9 5 3 1 1 8 : 4 10
5. Fastav Žlin 5 3 1 1 9 : 5 10 4 3 0 1 7 : 2 9
6. Pribram 5 3 1 1 11 : 6 10 3 0 1 2 2 : 8 1
7. Bohemijans 1905 4 1 1 2 3 : 4 4 4 2 1 1 7 : 7 7
8. Jablonec 4 2 0 2 8 : 6 6 4 1 1 2 3 : 4 4
9. Slovan Liberec 4 1 3 0 4 : 3 6 4 1 1 2 4 : 5 4
10. Mlada Boleslav 4 1 1 2 7 : 7 4 4 2 0 2 10 : 12 6
11. Teplice 4 2 0 2 7 : 10 6 4 0 3 1 4 : 5 3
12. Slovačko 4 2 0 2 6 : 9 6 4 1 0 3 4 : 6 3
13. Karvina 3 1 0 2 5 : 6 3 5 1 0 4 5 : 12 3
14. Sigma Olomouc 5 1 0 4 4 : 11 3 4 1 0 3 5 : 7 3
15. Opava 4 1 1 2 5 : 6 4 4 0 0 4 2 : 12 0
16. Dukla 4 1 0 3 4 : 6 3 5 0 0 5 2 : 14 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno