Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, 2nd Divisionen - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.09. (Ned) 11:00 AB Kopenhagen-HIK Helerup 2.42 3.26 2.56 1.91 1.75 (11)
27.09. (Ned) 11:00 Holstebro-SfB-Oure FA 2.36 3.50 2.51 2.27 1.53 (11)
27.09. (Ned) 11:00 Tisted-Arhus Fremad 3.44 3.45 1.89 2.01 1.68 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jamerbugt 5 5 0 0 16 : 7 (+9) 15
2 B 93 5 4 0 1 11 : 6 (+5) 12
3 Frem 5 2 3 0 7 : 3 (+4) 9
4 Arhus Fremad 4 2 2 0 7 : 5 (+2) 8
5 VSK Arhus 5 2 2 1 5 : 3 (+2) 8
6 Tisted 4 2 0 2 6 : 3 (+3) 6
7 Midelfart 5 2 0 3 10 : 9 (+1) 6
8 Dalum 5 1 3 1 5 : 7 (-2) 6
9 SfB-Oure FA 4 2 0 2 4 : 7 (-3) 6
10 Sudvest 05 5 1 1 3 4 : 5 (-1) 4
11 Brabrand 5 1 1 3 6 : 8 (-2) 4
12 Holbek 5 1 1 3 3 : 9 (-6) 4
13 Nesbi 5 1 0 4 4 : 12 (-8) 3
14 Holstebro 4 0 1 3 5 : 9 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jamerbugt 2 2 0 0 6 : 1 6 3 3 0 0 10 : 6 9
2. B 93 2 1 0 1 4 : 4 3 3 3 0 0 7 : 2 9
3. Frem 3 2 1 0 7 : 3 7 2 0 2 0 0 : 0 2
4. Arhus Fremad 2 1 1 0 3 : 2 4 2 1 1 0 4 : 3 4
5. VSK Arhus 2 0 1 1 1 : 2 1 3 2 1 0 4 : 1 7
6. Tisted 2 1 0 1 2 : 1 3 2 1 0 1 4 : 2 3
7. Midelfart 3 1 0 2 8 : 7 3 2 1 0 1 2 : 2 3
8. Dalum 3 1 2 0 3 : 2 5 2 0 1 1 2 : 5 1
9. SfB-Oure FA 2 1 0 1 2 : 5 3 2 1 0 1 2 : 2 3
10. Sudvest 05 3 0 1 2 2 : 4 1 2 1 0 1 2 : 1 3
11. Brabrand 2 1 0 1 2 : 2 3 3 0 1 2 4 : 6 1
12. Holbek 2 0 0 2 0 : 5 0 3 1 1 1 3 : 4 4
13. Nesbi 3 1 0 2 3 : 5 3 2 0 0 2 1 : 7 0
14. Holstebro 2 0 1 1 3 : 4 1 2 0 0 2 2 : 5 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nikebing 5 4 1 0 13 : 4 (+9) 13
2 FA 2000 5 3 2 0 6 : 2 (+4) 11
3 Nestved 4 3 1 0 7 : 0 (+7) 10
4 Hilerod 5 3 1 1 6 : 3 (+3) 10
5 Vanlose 5 3 1 1 9 : 7 (+2) 10
6 AB Kopenhagen 4 2 1 1 6 : 4 (+2) 7
7 HIK Helerup 4 2 1 1 5 : 5 (0) 7
8 Slagels 5 1 3 1 4 : 3 (+1) 6
9 Skovshoved IF 5 1 2 2 8 : 9 (-1) 5
10 Roskilde 4 1 1 2 3 : 4 (-1) 4
11 KFUM Roskilde 5 1 1 3 5 : 12 (-7) 4
12 Bronshoj 5 1 0 4 11 : 12 (-1) 3
13 Avarta 5 0 1 4 2 : 7 (-5) 1
14 Tarnbi 5 0 0 5 1 : 14 (-13) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nikebing 3 2 1 0 9 : 3 7 2 2 0 0 4 : 1 6
2. FA 2000 3 2 1 0 2 : 0 7 2 1 1 0 4 : 2 4
3. Nestved 3 3 0 0 7 : 0 9 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Hilerod 2 2 0 0 4 : 0 6 3 1 1 1 2 : 3 4
5. Vanlose 3 2 0 1 5 : 4 6 2 1 1 0 4 : 3 4
6. AB Kopenhagen 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 0 1 4 : 3 3
7. HIK Helerup 2 2 0 0 4 : 2 6 2 0 1 1 1 : 3 1
8. Slagels 2 1 1 0 3 : 1 4 3 0 2 1 1 : 2 2
9. Skovshoved IF 3 1 2 0 6 : 3 5 2 0 0 2 2 : 6 0
10. Roskilde 2 1 0 1 1 : 1 3 2 0 1 1 2 : 3 1
11. KFUM Roskilde 2 0 1 1 1 : 5 1 3 1 0 2 4 : 7 3
12. Bronshoj 2 0 0 2 2 : 5 0 3 1 0 2 9 : 7 3
13. Avarta 2 0 1 1 2 : 3 1 3 0 0 3 0 : 4 0
14. Tarnbi 2 0 0 2 1 : 9 0 3 0 0 3 0 : 5 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno