Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Lotto Ekstraklasa - Runda zasadnicza

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
16.09. (Pon) 16:00 Krakovija-Pjast 2.39 3.20 2.90 1.79 1.95 (11)
18.09. (Sre) 16:00 Visla Plok-Legija Varšava 3.49 3.33 2.06 1.84 1.93 (5)
20.09. (Pet) 16:00 Pjast-Rakov Čestohova 1.82 3.43 4.28 1.76 1.99 (4)
20.09. (Pet) 18:30 Leh Poznanj-Jagielonija 2.23 3.31 3.09 1.87 1.88 (4)
21.09. (Sub) 13:00 LKS Lođ-Arka 2.25 3.21 3.13 1.73 2.04 (4)
21.09. (Sub) 15:30 Lehija Gdanjsk-Korona 1.90 3.31 4.11 1.73 2.05 (4)
21.09. (Sub) 18:00 Šlonsk Vroclav-Zaglebje Lubin 1.90 3.38 3.96 1.75 2.02 (4)
22.09. (Ned) 10:30 Visla Plok-Visla Krakov 2.49 3.31 2.68 2.01 1.76 (4)
22.09. (Ned) 13:00 Pogon-Gornjik Zabže 1.79 3.60 4.24 1.98 1.78 (4)
22.09. (Ned) 15:30 Krakovija-Legija Varšava 2.82 3.18 2.46 1.75 2.01 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pogon 8 5 2 1 9 : 4 (+5) 17
2 Šlonsk Vroclav 8 4 4 0 10 : 5 (+5) 16
3 Jagielonija 8 4 3 1 14 : 7 (+7) 15
4 Legija Varšava 7 4 2 1 10 : 6 (+4) 14
5 Krakovija 7 4 1 2 12 : 8 (+4) 13
6 Lehija Gdanjsk 8 3 4 1 9 : 7 (+2) 13
7 Leh Poznanj 8 3 2 3 13 : 11 (+2) 11
8 Pjast 7 3 2 2 8 : 5 (+3) 11
9 Visla Krakov 8 3 2 3 12 : 8 (+4) 11
10 Gornjik Zabže 8 3 2 3 7 : 6 (+1) 11
11 Rakov Čestohova 8 3 0 5 9 : 12 (-3) 9
12 Zaglebje Lubin 8 2 2 4 12 : 12 (0) 8
13 Visla Plok 7 2 1 4 6 : 15 (-9) 7
14 Korona 8 1 2 5 4 : 11 (-7) 5
15 Arka 8 1 2 5 3 : 13 (-10) 5
16 LKS Lođ 8 1 1 6 6 : 14 (-8) 4
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pogon 4 3 0 1 5 : 2 9 4 2 2 0 4 : 2 8
2. Šlonsk Vroclav 3 2 1 0 5 : 3 7 5 2 3 0 5 : 2 9
3. Jagielonija 4 2 1 1 6 : 4 7 4 2 2 0 8 : 3 8
4. Legija Varšava 4 2 1 1 5 : 3 7 3 2 1 0 5 : 3 7
5. Krakovija 3 2 0 1 5 : 3 6 4 2 1 1 7 : 5 7
6. Lehija Gdanjsk 4 1 3 0 4 : 3 6 4 2 1 1 5 : 4 7
7. Leh Poznanj 3 1 0 2 6 : 5 3 5 2 2 1 7 : 6 8
8. Pjast 4 1 2 1 3 : 3 5 3 2 0 1 5 : 2 6
9. Visla Krakov 4 3 0 1 9 : 3 9 4 0 2 2 3 : 5 2
10. Gornjik Zabže 4 3 1 0 5 : 0 10 4 0 1 3 2 : 6 1
11. Rakov Čestohova 5 2 0 3 7 : 8 6 3 1 0 2 2 : 4 3
12. Zaglebje Lubin 5 2 2 1 10 : 6 8 3 0 0 3 2 : 6 0
13. Visla Plok 3 1 1 1 4 : 4 4 4 1 0 3 2 : 11 3
14. Korona 4 0 1 3 2 : 6 1 4 1 1 2 2 : 5 4
15. Arka 4 1 2 1 2 : 4 5 4 0 0 4 1 : 9 0
16. LKS Lođ 4 0 1 3 3 : 6 1 4 1 0 3 3 : 8 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno