Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Lotto Ekstraklasa - Runda zasadnicza

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
05.06. (Pet) 16:00 Korona-Pjast 3.31 3.16 2.22 1.66 2.16 (8)
05.06. (Pet) 18:30 Gornjik Zabže-Lehija Gdanjsk 1.99 3.44 3.61 1.86 1.88 (8)
06.06. (Sub) 13:00 Jagielonija-Visla Plok 1.69 3.57 5.15 1.71 2.09 (8)
06.06. (Sub) 15:30 Zaglebje Lubin-Leh Poznanj 2.70 3.31 2.49 2.03 1.73 (8)
06.06. (Sub) 18:00 Pogon-Krakovija 2.62 3.15 2.68 1.73 2.04 (8)
07.06. (Ned) 10:30 Rakov Čestohova-LKS Lođ 1.72 3.61 4.79 1.81 1.95 (8)
07.06. (Ned) 13:00 Arka-Šlonsk Vroclav 2.78 3.14 2.54 1.70 2.07 (8)
07.06. (Ned) 15:30 Visla Krakov-Legija Varšava 4.58 3.56 1.76 1.83 1.92 (8)
09.06. (Uto) 16:00 Lehija Gdanjsk-Krakovija 2.35 3.05 3.05 1.70 2.05 (1)
09.06. (Uto) 16:00 Pjast-Gornjik Zabže 1.80 3.40 4.45 1.77 1.95 (1)
09.06. (Uto) 18:30 Leh Poznanj-Pogon 1.70 3.50 5.10 1.77 1.95 (1)
09.06. (Uto) 18:30 Zaglebje Lubin-Korona 1.70 3.65 4.75 1.95 1.77 (1)
10.06. (Sre) 16:00 Visla Krakov-Rakov Čestohova 2.35 3.25 2.90 1.95 1.77 (1)
10.06. (Sre) 16:00 Visla Plok-Šlonsk Vroclav 2.60 3.25 2.60 1.77 1.95 (1)
10.06. (Sre) 18:30 Legija Varšava-Arka 1.25 5.40 11.00 2.10 1.66 (1)
10.06. (Sre) 18:30 LKS Lođ-Jagielonija 2.90 3.25 2.35 1.86 1.85 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Legija Varšava 27 17 3 7 55 : 26 (+29) 54
2 Pjast 27 14 4 9 32 : 25 (+7) 46
3 Šlonsk Vroclav 27 11 10 6 35 : 30 (+5) 43
4 Krakovija 27 13 3 11 35 : 26 (+9) 42
5 Leh Poznanj 27 11 9 7 45 : 26 (+19) 42
6 Pogon 27 11 8 8 27 : 26 (+1) 41
7 Lehija Gdanjsk 27 11 8 8 36 : 36 (0) 41
8 Jagielonija 27 11 7 9 36 : 35 (+1) 40
9 Rakov Čestohova 27 11 4 12 33 : 38 (-5) 37
10 Zaglebje Lubin 27 10 6 11 44 : 40 (+4) 36
11 Gornjik Zabže 27 9 9 9 35 : 36 (-1) 36
12 Visla Plok 27 10 6 11 33 : 45 (-12) 36
13 Visla Krakov 27 9 4 14 33 : 42 (-9) 31
14 Korona 27 8 5 14 19 : 31 (-12) 29
15 Arka 27 6 7 14 25 : 41 (-16) 25
16 LKS Lođ 27 5 5 17 25 : 45 (-20) 20
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Legija Varšava 14 10 1 3 37 : 12 31 13 7 2 4 18 : 14 23
2. Pjast 14 10 2 2 21 : 9 32 13 4 2 7 11 : 16 14
3. Šlonsk Vroclav 14 7 6 1 25 : 20 27 13 4 4 5 10 : 10 16
4. Krakovija 14 9 1 4 21 : 10 28 13 4 2 7 14 : 16 14
5. Leh Poznanj 14 7 3 4 27 : 11 24 13 4 6 3 18 : 15 18
6. Pogon 13 5 3 5 13 : 13 18 14 6 5 3 14 : 13 23
7. Lehija Gdanjsk 14 6 4 4 18 : 16 22 13 5 4 4 18 : 20 19
8. Jagielonija 13 7 3 3 20 : 11 24 14 4 4 6 16 : 24 16
9. Rakov Čestohova 13 7 2 4 18 : 14 23 14 4 2 8 15 : 24 14
10. Zaglebje Lubin 13 6 4 3 26 : 17 22 14 4 2 8 18 : 23 14
11. Gornjik Zabže 13 8 4 1 25 : 12 28 14 1 5 8 10 : 24 8
12. Visla Plok 14 6 3 5 20 : 20 21 13 4 3 6 13 : 25 15
13. Visla Krakov 13 6 2 5 19 : 11 20 14 3 2 9 14 : 31 11
14. Korona 13 5 2 6 10 : 10 17 14 3 3 8 9 : 21 12
15. Arka 13 3 6 4 12 : 15 15 14 3 1 10 13 : 26 10
16. LKS Lođ 14 4 3 7 16 : 19 15 13 1 2 10 9 : 26 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno