Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Betsiti Kubok Rossii - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
26.10. (Uto) 15:00 Orenburg-Dinamo Moskva 6.80 3.90 1.48 1.69 2.04 (2)
27.10. (Sre) 15:00 Alanija-Ufa 2.78 3.15 2.50 1.75 1.96 (2)
27.10. (Sre) 15:00 Baltika-Himki 3.95 3.35 1.90 1.72 2.00 (2)
27.10. (Sre) 15:00 Fakel-Nižnji Novgorod 3.45 3.15 2.11 1.66 2.09 (2)
27.10. (Sre) 15:00 Jenisej-Krila Sovjetov 4.55 3.58 1.73 1.82 1.89 (2)
27.10. (Sre) 15:00 Kamaz-Ural 5.20 3.60 1.64 1.72 2.00 (2)
27.10. (Sre) 15:00 Kubanj-Krasnodar 7.60 4.60 1.37 (1)
27.10. (Sre) 15:00 Metalurg Lipeck-CSKA Moskva 13.50 6.13 1.19 2.51 1.46 (2)
27.10. (Sre) 15:00 Rotor-Akhmat Grozni 4.30 3.43 1.80 1.73 1.98 (2)
27.10. (Sre) 15:00 Torpedo-Rostov 4.20 3.35 1.84 1.69 2.04 (2)
27.10. (Sre) 15:00 Veles-Arsenal Tula 4.30 3.38 1.82 1.73 1.98 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Krasnodar 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Lenjingradec 2 1 0 1 1 : 2 (-1) 3
3 Kubanj 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Lenjingradec 2 1 0 1 1 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kubanj 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ural 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Kamaz 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Torpedo Vladimir 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ural 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Kamaz 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Torpedo Vladimir 2 0 0 2 0 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arsenal Tula 1 1 0 0 6 : 1 (+5) 3
2 Veles 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
3 Dinamo Briansk 2 0 0 2 1 : 9 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arsenal Tula 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 6 : 1 3
2. Veles 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 0 3
3. Dinamo Briansk 2 0 0 2 1 : 9 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fakel 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Nižnji Novgorod 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Dinamo Barnaul 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fakel 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Nižnji Novgorod 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Dinamo Barnaul 2 0 0 2 0 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Čajka 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
2 Rostov 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
3 Torpedo 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Čajka 2 2 0 0 2 : 0 6 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Rostov 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Torpedo 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alanija 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
2 Ufa 1 0 1 0 1 : 1 (0) 2
3 Legion Dinamo 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alanija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 2 3
2. Ufa 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Legion Dinamo 2 0 1 1 3 : 4 1 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Akhmat Grozni 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Rotor 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
3 Kairat Moskva 2 0 0 2 0 : 6 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Akhmat Grozni 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Rotor 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 0 3
3. Kairat Moskva 2 0 0 2 0 : 6 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Baltika 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
2 Saransk 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 2
3 Himki 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Baltika 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Saransk 2 0 1 1 2 : 3 1 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Himki 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1

Grupa 9

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Krila Sovjetov 1 1 0 0 10 : 0 (+10) 3
2 Jenisej 1 1 0 0 4 : 0 (+4) 3
3 Znamja Noginsk 2 0 0 2 0 : 14 (-14) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Krila Sovjetov 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 10 : 0 3
2. Jenisej 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 4 : 0 3
3. Znamja Noginsk 2 0 0 2 0 : 14 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 10

Ukupno O P N P D : P GR B
1 CSKA Moskva 1 1 0 0 4 : 0 (+4) 3
2 Metalurg Lipeck 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 Zenit Iževsk 2 0 0 2 1 : 6 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 4 : 0 3
2. Metalurg Lipeck 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Zenit Iževsk 2 0 0 2 1 : 6 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 11

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Moskva 1 1 0 0 6 : 0 (+6) 3
2 Orenburg 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
3 Dinamo Stavropolj 2 0 0 2 1 : 9 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 6 : 0 3
2. Orenburg 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Dinamo Stavropolj 2 0 0 2 1 : 9 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno