Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Rosgosstrah Cempionat Rossii

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.08. (Pet) 12:30 Anži-Orenburg 3.72 2.97 2.16 1.43 2.72 (3)
18.08. (Sub) 09:30 CSKA Moskva-Arsenal Tula 1.62 3.50 5.68 1.62 2.22 (3)
18.08. (Sub) 12:00 Krasnodar-Spartak Moskva 2.69 3.04 2.66 1.75 2.02 (3)
18.08. (Sub) 14:30 Akhmat Grozni-Rubin 2.72 2.85 2.79 1.42 2.73 (3)
19.08. (Ned) 09:30 Krila Sovjetov-Lokomotiva Mos. 4.10 2.94 2.03 1.43 2.69 (3)
19.08. (Ned) 12:00 Zenit-Ural 1.30 4.60 10.58 1.79 1.97 (3)
19.08. (Ned) 14:30 Rostov-Jenisej 1.65 3.45 5.37 1.50 2.50 (3)
20.08. (Pon) 12:30 Dinamo Moskva-Ufa 2.31 2.92 3.34 1.46 2.62 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 3 3 0 0 4 : 0 (+4) 9
2 Spartak Moskva 3 2 1 0 2 : 0 (+2) 7
3 Orenburg 3 2 0 1 4 : 1 (+3) 6
4 Krasnodar 3 2 0 1 4 : 3 (+1) 6
5 Rostov 3 2 0 1 2 : 1 (+1) 6
6 Ufa 3 1 1 1 3 : 1 (+2) 4
7 Arsenal Tula 3 1 1 1 3 : 2 (+1) 4
8 Rubin 3 1 1 1 3 : 3 (0) 4
9 Krila Sovjetov 3 1 1 1 1 : 3 (-2) 4
10 Dinamo Moskva 3 0 3 0 2 : 2 (0) 3
11 Akhmat Grozni 3 1 0 2 2 : 4 (-2) 3
12 Anži 3 1 0 2 1 : 4 (-3) 3
13 CSKA Moskva 3 0 2 1 1 : 2 (-1) 2
14 Lokomotiva Mos. 3 0 2 1 0 : 1 (-1) 2
15 Ural 3 0 1 2 2 : 4 (-2) 1
16 Jenisej 3 0 1 2 1 : 4 (-3) 1
Amkaru je 13.06.2018. oduzeta licenca za takmičenje u 1. i 2. ligi. Umesto njih u ovoj sezoni igraće Anži, poražena ekipa u prošlogodišnjem baražu za opstanak.

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
pobednik Kupa - Liga Evrope
4. i 5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 1 1 0 0 1 : 0 3 2 2 0 0 3 : 0 6
2. Spartak Moskva 2 2 0 0 2 : 0 6 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Orenburg 1 1 0 0 1 : 0 3 2 1 0 1 3 : 1 3
4. Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 0 3 2 0 1 4 : 3 6
5. Rostov 2 1 0 1 1 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
6. Ufa 3 1 1 1 3 : 1 4 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Arsenal Tula 2 1 1 0 3 : 1 4 1 0 0 1 0 : 1 0
8. Rubin 2 1 0 1 2 : 2 3 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Krila Sovjetov 2 0 1 1 0 : 3 1 1 1 0 0 1 : 0 3
10. Dinamo Moskva 1 0 1 0 1 : 1 1 2 0 2 0 1 : 1 2
11. Akhmat Grozni 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 0 2 1 : 4 0
12. Anži 0 0 0 0 0 : 0 0 3 1 0 2 1 : 4 3
13. CSKA Moskva 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 2 0 1 : 1 2
14. Lokomotiva Mos. 1 0 1 0 0 : 0 1 2 0 1 1 0 : 1 1
15. Ural 3 0 1 2 2 : 4 1 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Jenisej 2 0 1 1 1 : 3 1 1 0 0 1 0 : 1 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno