Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Rosgosstrah Cempionat Rossii

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.07. (Sub) 09:30 Ural-Anži 1.81 3.28 4.57 1.74 2.02 (3)
28.07. (Sub) 12:00 Spartak Moskva-Orenburg 1.32 4.67 9.37 2.01 1.75 (3)
28.07. (Sub) 14:30 Rostov-Akhmat Grozni 2.49 2.96 2.95 1.57 2.31 (3)
29.07. (Ned) 07:00 Jenisej-Zenit 7.33 4.35 1.41 1.77 1.99 (3)
29.07. (Ned) 09:30 Arsenal Tula-Dinamo Moskva 2.63 2.94 2.79 1.62 2.21 (3)
29.07. (Ned) 12:00 Rubin-Krasnodar 2.55 3.03 2.81 1.67 2.12 (3)
30.07. (Pon) 11:00 Ufa-Lokomotiva Mos. 3.53 3.01 2.15 1.53 2.42 (3)
31.07. (Uto) 12:00 Krila Sovjetov-CSKA Moskva 6.00 3.58 1.58 1.77 1.99 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Akhmat Grozni 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Anži 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Arsenal Tula 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 CSKA Moskva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Dinamo Moskva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Krila Sovjetov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Lokomotiva Mos. 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Orenburg 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Rostov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Rubin 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Spartak Moskva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Ufa 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Ural 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Jenisej 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Zenit 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Amkaru je 13.06.2018. oduzeta licenca za takmičenje u 1. i 2. ligi. Umesto njih u ovoj sezoni igraće Anži, poražena ekipa u prošlogodišnjem baražu za opstanak.

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
pobednik Kupa - Liga Evrope
4. i 5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Akhmat Grozni 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Anži 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Arsenal Tula 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Dinamo Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Krila Sovjetov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Lokomotiva Mos. 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Orenburg 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Rostov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Rubin 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Ufa 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Ural 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Jenisej 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Zenit 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno