Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Tinkoff RPL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
04.03. (Sub) 11:00 Akhmat Grozni-Orenburg 1.83 3.83 3.76 2.30 1.57 (4)
04.03. (Sub) 11:00 Dinamo Moskva-Krila Sovjetov 1.77 3.54 4.39 1.87 1.86 (4)
04.03. (Sub) 11:00 Fakel-Himki 1.75 3.55 4.50 1.81 1.92 (4)
04.03. (Sub) 11:00 Krasnodar-Torpedo 1.38 4.59 8.04 2.14 1.65 (4)
04.03. (Sub) 11:00 PFC Soči-CSKA Moskva 3.01 3.48 2.18 2.15 1.64 (4)
04.03. (Sub) 11:00 Rostov-Lokomotiva Mos. 2.04 3.47 3.34 2.00 1.74 (4)
04.03. (Sub) 11:00 Spartak Moskva-Ural 1.49 4.11 6.38 2.00 1.74 (4)
04.03. (Sub) 11:00 Zenit-Pari NN 1.17 6.88 15.13 2.73 1.41 (4)
11.03. (Sub) 11:00 Akhmat Grozni-Lokomotiva Mos. 2.04 3.48 3.34 1.99 1.75 (4)
11.03. (Sub) 11:00 CSKA Moskva-Krila Sovjetov 1.62 3.79 5.15 1.93 1.80 (4)
11.03. (Sub) 11:00 Krasnodar-Dinamo Moskva 2.74 3.38 2.43 2.00 1.74 (4)
11.03. (Sub) 11:00 PFC Soči-Orenburg 1.79 3.80 3.93 2.21 1.61 (4)
11.03. (Sub) 11:00 Rostov-Pari NN 1.61 3.88 5.24 1.99 1.75 (4)
11.03. (Sub) 11:00 Spartak Moskva-Fakel 1.37 4.74 7.66 2.22 1.61 (4)
11.03. (Sub) 11:00 Torpedo-Ural 3.44 3.34 2.07 1.81 1.92 (4)
11.03. (Sub) 11:00 Zenit-Himki 1.09 9.35 28.63 3.05 1.34 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 17 13 3 1 47 : 7 (+40) 42
2 Spartak Moskva 17 11 3 3 40 : 18 (+22) 36
3 Rostov 17 10 5 2 32 : 23 (+9) 35
4 Dinamo Moskva 17 8 5 4 33 : 21 (+12) 29
5 CSKA Moskva 17 8 5 4 30 : 18 (+12) 29
6 Akhmat Grozni 17 8 2 7 27 : 27 (0) 26
7 Orenburg 17 8 1 8 33 : 37 (-4) 25
8 Krasnodar 17 7 4 6 31 : 29 (+2) 25
9 PFC Soči 17 7 4 6 27 : 32 (-5) 25
10 Ural 17 6 3 8 21 : 28 (-7) 21
11 Krila Sovjetov 17 5 5 7 20 : 25 (-5) 20
12 Pari NN 17 5 4 8 22 : 29 (-7) 19
13 Fakel 17 1 10 6 21 : 33 (-12) 13
14 Lokomotiva Mos. 17 3 4 10 20 : 34 (-14) 13
15 Himki 17 3 3 11 16 : 36 (-20) 12
16 Torpedo 17 1 3 13 7 : 30 (-23) 6
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)

Nižnji Novgorod je promenio ime u Pari NN.

Ruski klubovi su trenutno suspendovani od strane UEFA.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 8 7 0 1 31 : 4 21 9 6 3 0 16 : 3 21
2. Spartak Moskva 7 6 0 1 20 : 5 18 10 5 3 2 20 : 13 18
3. Rostov 9 6 2 1 17 : 11 20 8 4 3 1 15 : 12 15
4. Dinamo Moskva 9 6 2 1 19 : 8 20 8 2 3 3 14 : 13 9
5. CSKA Moskva 8 5 2 1 20 : 8 17 9 3 3 3 10 : 10 12
6. Akhmat Grozni 8 3 2 3 9 : 10 11 9 5 0 4 18 : 17 15
7. Orenburg 9 7 1 1 26 : 11 22 8 1 0 7 7 : 26 3
8. Krasnodar 8 4 1 3 15 : 12 13 9 3 3 3 16 : 17 12
9. PFC Soči 8 5 3 0 18 : 8 18 9 2 1 6 9 : 24 7
10. Ural 10 4 1 5 12 : 16 13 7 2 2 3 9 : 12 8
11. Krila Sovjetov 8 2 3 3 7 : 9 9 9 3 2 4 13 : 16 11
12. Pari NN 9 2 2 5 14 : 20 8 8 3 2 3 8 : 9 11
13. Fakel 8 1 6 1 13 : 14 9 9 0 4 5 8 : 19 4
14. Lokomotiva Mos. 9 1 3 5 14 : 17 6 8 2 1 5 6 : 17 7
15. Himki 9 2 3 4 8 : 11 9 8 1 0 7 8 : 25 3
16. Torpedo 9 1 1 7 4 : 16 4 8 0 2 6 3 : 14 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno