Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Primera Division RFEF

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
03.12. (Sub) 17:00 Alkorkon-Fuenlabrada 1.62 3.25 5.20 1.56 2.19 (1)
03.12. (Sub) 17:00 Merida-R. Mahadahonda 1.99 3.00 3.50 1.59 2.12 (1)
03.12. (Sub) 17:00 Real Mad. Kastilja-Kultural Leonesa 1.56 3.50 5.20 1.70 1.96 (1)
03.12. (Sub) 17:00 Unionistas de Salamanka-Badahoz 2.01 3.00 3.45 1.59 2.12 (1)
03.12. (Sub) 18:00 Dep. La Korunja-Kordoba 2.13 2.95 3.15 1.59 2.12 (1)
04.12. (Ned) 11:00 RB Linense-Seuta 1.67 3.20 4.80 1.58 2.14 (1)
04.12. (Ned) 11:00 San Fernando-Linares 2.42 2.85 2.75 1.55 2.20 (1)
04.12. (Ned) 16:00 Pontevedra-Rasing Ferol 3.20 2.90 2.14 1.55 2.21 (1)
04.12. (Ned) 17:00 S.S. los Rejes-Talavera 1.54 3.55 5.40 1.69 1.97 (1)
04.12. (Ned) 17:00 Selta B-Algeciras 2.13 2.90 3.20 1.56 2.19 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kordoba 13 10 2 1 30 : 10 (+20) 32
2 Alkorkon 13 9 2 2 21 : 9 (+12) 29
3 Real Mad. Kastilja 13 8 3 2 23 : 13 (+10) 27
4 Dep. La Korunja 13 7 4 2 18 : 11 (+7) 25
5 Linares 13 8 1 4 18 : 14 (+4) 25
6 Rasing Ferol 13 7 3 3 17 : 10 (+7) 24
7 S.S. los Rejes 13 7 2 4 15 : 14 (+1) 23
8 Kultural Leonesa 13 6 1 6 17 : 17 (0) 19
9 Merida 13 4 6 3 15 : 13 (+2) 18
10 Fuenlabrada 13 5 2 6 12 : 20 (-8) 17
11 Selta B 13 4 4 5 18 : 17 (+1) 16
12 Algeciras 13 4 3 6 15 : 19 (-4) 15
13 San Fernando 13 4 3 6 13 : 14 (-1) 15
14 Unionistas de Salamanka 13 3 6 4 12 : 16 (-4) 15
15 RB Linense 13 3 5 5 10 : 11 (-1) 14
16 Pontevedra 13 3 5 5 10 : 13 (-3) 14
17 Badahoz 13 4 2 7 13 : 21 (-8) 14
18 R. Mahadahonda 13 3 2 8 17 : 20 (-3) 11
19 Talavera 13 1 2 10 10 : 26 (-16) 5
20 Seuta 13 1 0 12 9 : 25 (-16) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kordoba 7 6 0 1 17 : 4 18 6 4 2 0 13 : 6 14
2. Alkorkon 6 5 1 0 12 : 3 16 7 4 1 2 9 : 6 13
3. Real Mad. Kastilja 7 5 2 0 11 : 4 17 6 3 1 2 12 : 9 10
4. Dep. La Korunja 7 4 2 1 11 : 8 14 6 3 2 1 7 : 3 11
5. Linares 7 5 0 2 8 : 5 15 6 3 1 2 10 : 9 10
6. Rasing Ferol 6 3 2 1 8 : 6 11 7 4 1 2 9 : 4 13
7. S.S. los Rejes 6 3 1 2 7 : 9 10 7 4 1 2 8 : 5 13
8. Kultural Leonesa 7 4 0 3 9 : 7 12 6 2 1 3 8 : 10 7
9. Merida 6 2 3 1 9 : 6 9 7 2 3 2 6 : 7 9
10. Fuenlabrada 7 5 0 2 10 : 7 15 6 0 2 4 2 : 13 2
11. Selta B 6 1 1 4 8 : 10 4 7 3 3 1 10 : 7 12
12. Algeciras 7 2 2 3 7 : 8 8 6 2 1 3 8 : 11 7
13. San Fernando 7 3 1 3 8 : 6 10 6 1 2 3 5 : 8 5
14. Unionistas de Salamanka 6 2 3 1 7 : 6 9 7 1 3 3 5 : 10 6
15. RB Linense 6 2 2 2 5 : 5 8 7 1 3 3 5 : 6 6
16. Pontevedra 6 2 4 0 7 : 3 10 7 1 1 5 3 : 10 4
17. Badahoz 7 2 1 4 6 : 12 7 6 2 1 3 7 : 9 7
18. R. Mahadahonda 7 1 2 4 9 : 10 5 6 2 0 4 8 : 10 6
19. Talavera 6 0 2 4 5 : 11 2 7 1 0 6 5 : 15 3
20. Seuta 6 0 0 6 5 : 14 0 7 1 0 6 4 : 11 3

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kasteljon 13 8 3 2 20 : 9 (+11) 27
2 Eldense 13 7 3 3 17 : 10 (+7) 24
3 Real Sosijedad B 13 6 4 3 19 : 14 (+5) 22
4 Himnastik 13 6 4 3 17 : 16 (+1) 22
5 Osasuna B 13 6 3 4 18 : 14 (+4) 21
6 Alkojano 13 6 3 4 12 : 9 (+3) 21
7 Mursija 13 5 4 4 16 : 14 (+2) 19
8 Amorebieta 13 5 3 5 19 : 14 (+5) 18
9 Barselona B 13 5 3 5 14 : 17 (-3) 18
10 Numansija 13 4 5 4 11 : 12 (-1) 17
11 Kornelja 13 4 4 5 9 : 13 (-4) 16
12 UD Logronjes 13 4 4 5 15 : 13 (+2) 16
13 Atletiko Baleares 13 3 6 4 16 : 15 (+1) 15
14 Sabadelj 13 4 3 6 16 : 20 (-4) 15
15 SD Logronjes 13 4 3 6 19 : 21 (-2) 15
16 La Nusia 13 3 6 4 10 : 15 (-5) 15
17 Intersiti 13 4 2 7 17 : 18 (-1) 14
18 Real Union 13 3 4 6 14 : 21 (-7) 13
19 Atletik Bilbao B 13 3 3 7 8 : 18 (-10) 12
20 Kalahora 13 2 6 5 9 : 13 (-4) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kasteljon 7 7 0 0 14 : 2 21 6 1 3 2 6 : 7 6
2. Eldense 6 4 2 0 10 : 3 14 7 3 1 3 7 : 7 10
3. Real Sosijedad B 6 4 1 1 10 : 3 13 7 2 3 2 9 : 11 9
4. Himnastik 6 4 1 1 10 : 8 13 7 2 3 2 7 : 8 9
5. Osasuna B 7 4 1 2 9 : 7 13 6 2 2 2 9 : 7 8
6. Alkojano 7 3 2 2 7 : 4 11 6 3 1 2 5 : 5 10
7. Mursija 6 2 3 1 6 : 6 9 7 3 1 3 10 : 8 10
8. Amorebieta 6 4 1 1 11 : 4 13 7 1 2 4 8 : 10 5
9. Barselona B 7 4 1 2 11 : 8 13 6 1 2 3 3 : 9 5
10. Numansija 6 2 2 2 6 : 5 8 7 2 3 2 5 : 7 9
11. Kornelja 7 2 3 2 6 : 7 9 6 2 1 3 3 : 6 7
12. UD Logronjes 6 1 2 3 5 : 6 5 7 3 2 2 10 : 7 11
13. Atletiko Baleares 7 3 3 1 13 : 8 12 6 0 3 3 3 : 7 3
14. Sabadelj 7 3 2 2 7 : 7 11 6 1 1 4 9 : 13 4
15. SD Logronjes 7 3 1 3 10 : 8 10 6 1 2 3 9 : 13 5
16. La Nusia 7 2 5 0 5 : 3 11 6 1 1 4 5 : 12 4
17. Intersiti 6 2 1 3 12 : 12 7 7 2 1 4 5 : 6 7
18. Real Union 7 2 1 4 10 : 13 7 6 1 3 2 4 : 8 6
19. Atletik Bilbao B 6 1 2 3 3 : 7 5 7 2 1 4 5 : 11 7
20. Kalahora 6 1 4 1 6 : 4 7 7 1 2 4 3 : 9 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno