Rusija, Rusija 2

Alanija - SKA-Habarovsk

Alanija

  (Spartak Alanija)

SKA-Habarovsk

  (SKA Energija)


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Orenburg 3 3 0 0 4 : 0 (+4) 9
2 Veles 3 2 1 0 5 : 2 (+3) 7
3 Baltika 3 2 1 0 3 : 0 (+3) 7
4 Spartak Moskva II 3 2 1 0 5 : 3 (+2) 7
5 Čertanovo 3 2 0 1 5 : 3 (+2) 6
6 Nižnji Novgorod 3 2 0 1 3 : 1 (+2) 6
7 Jenisej 3 2 0 1 3 : 3 (0) 6
8 Tekstilčik 3 1 2 0 2 : 1 (+1) 5
9 Neftehimik Niž. 3 1 1 1 3 : 2 (+1) 4
10 Akron 3 1 1 1 3 : 3 (0) 4
11 Krila Sovjetov 3 1 1 1 3 : 3 (0) 4
12 Šinjik 3 1 1 1 2 : 2 (0) 4
13 Krasnodar II 3 1 1 1 3 : 4 (-1) 4
14 Volgar Astrahan 3 1 0 2 4 : 4 (0) 3
15 Alanija 3 1 0 2 5 : 6 (-1) 3
16 SKA-Habarovsk 3 1 0 2 4 : 5 (-1) 3
17 Dinamo Briansk 3 1 0 2 1 : 2 (-1) 3
18 Fakel 3 1 0 2 2 : 4 (-2) 3
19 Torpedo 3 0 2 1 2 : 3 (-1) 2
20 Čajka 3 0 2 1 2 : 5 (-3) 2
21 Irtiš Omsk 3 0 0 3 2 : 6 (-4) 0
22 Tom 3 0 0 3 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Orenburg 2 2 0 0 3 : 0 6 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Veles 1 1 0 0 3 : 1 3 2 1 1 0 2 : 1 4
3. Baltika 1 1 0 0 2 : 0 3 2 1 1 0 1 : 0 4
4. Spartak Moskva II 1 0 1 0 1 : 1 1 2 2 0 0 4 : 2 6
5. Čertanovo 2 1 0 1 3 : 2 3 1 1 0 0 2 : 1 3
6. Nižnji Novgorod 2 2 0 0 3 : 0 6 1 0 0 1 0 : 1 0
7. Jenisej 1 1 0 0 1 : 0 3 2 1 0 1 2 : 3 3
8. Tekstilčik 3 1 2 0 2 : 1 5 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Neftehimik Niž. 2 1 1 0 3 : 1 4 1 0 0 1 0 : 1 0
10. Akron 1 1 0 0 2 : 1 3 2 0 1 1 1 : 2 1
11. Krila Sovjetov 2 1 1 0 2 : 0 4 1 0 0 1 1 : 3 0
12. Šinjik 2 1 1 0 1 : 0 4 1 0 0 1 1 : 2 0
13. Krasnodar II 1 1 0 0 3 : 1 3 2 0 1 1 0 : 3 1
14. Volgar Astrahan 2 1 0 1 4 : 2 3 1 0 0 1 0 : 2 0
15. Alanija 1 0 0 1 2 : 4 0 2 1 0 1 3 : 2 3
16. SKA-Habarovsk 0 0 0 0 0 : 0 0 3 1 0 2 4 : 5 3
17. Dinamo Briansk 2 1 0 1 1 : 1 3 1 0 0 1 0 : 1 0
18. Fakel 2 1 0 1 1 : 1 3 1 0 0 1 1 : 3 0
19. Torpedo 1 0 1 0 1 : 1 1 2 0 1 1 1 : 2 1
20. Čajka 1 0 0 1 0 : 3 0 2 0 2 0 2 : 2 2
21. Irtiš Omsk 2 0 0 2 2 : 4 0 1 0 0 1 0 : 2 0
22. Tom 1 0 0 1 1 : 2 0 2 0 0 2 0 : 3 0

Alanija

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.08.2020 Orenburg 0:2 0-2 Rusija 2 2020/2021
08.08.2020 Čajka 3:0 3+ Rusija 2 2020/2021
01.08.2020 SKA-Habarovsk 2:4 3+ Rusija 2 2020/2021
14.03.2020 Krasnodar III 4:0 3+ Rusija 3 J 2019/2020
16.11.2019 Černomorec Nov. 1:0 0-2 Rusija 3 J 2019/2020
09.11.2019 Anži 2:1 3+ Rusija 3 J 2019/2020
03.11.2019 Spartak Naljčik 8:0 3+ Rusija 3 J 2019/2020
26.10.2019 SKA Rostov 3:0 3+ Rusija 3 J 2019/2020
19.10.2019 Biolog 3:1 3+ Rusija 3 J 2019/2020
12.10.2019 Urožaj 4:1 3+ Rusija 3 J 2019/2020

SKA-Habarovsk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.08.2020 Krila Sovjetov 0:2 0-2 Rusija 2 2020/2021
08.08.2020 Tekstilčik 0:1 0-2 Rusija 2 2020/2021
01.08.2020 Alanija 4:2 3+ Rusija 2 2020/2021
15.03.2020 Nižnji Novgorod 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.03.2020 Mordovija 3:2 3+ Rusija 2 2019/2020
23.11.2019 Čertanovo 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
17.11.2019 Baltika 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.11.2019 Fakel 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Čajka 3:2 3+ Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Torpedo 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
01.08.2020 2:4 3+ Rusija 2 2020/2021
25.04.2014 0:3 3+ Rusija 2 2013/2014
01.10.2013 1:0 0-2 Rusija 2 2013/2014
24.10.2011 3:1 3+ Rusija 2 2011/2012
14.06.2011 1:1 0-2 Rusija 2 2011/2012
11.09.2009 0:0 0-2 Rusija 2 2009
14.05.2009 2:1 3+ Rusija 2 2009
27.10.2008 1:1 0-2 Rusija 2 2008
08.07.2008 2:3 3+ Rusija 2 2008
02.11.2007 2:2 3+ Rusija 2 2007
28.03.2007 0:0 0-2 Rusija 2 2007
Alanija
Ukupno 11 3 5 3 14:16 (-2) 30 1,27 1,45 2,73 5 6 45:55
Domaćin 6 2 2 2 8:10 (-2) 18 1,33 1,67 3,00 2 4 33:67
Gost 5 1 3 1 6:6 (0) 12 1,20 1,20 2,40 3 2 60:40

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno