Španija, Španija 3 1.deo

Algeciras - UCAM Mursija

Algeciras

UCAM Mursija



Grupa 1A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Unionistas de Salamanka 9 6 2 1 11 : 3 (+8) 20
2 Zamora 9 4 3 2 9 : 8 (+1) 15
3 Dep. La Korunja 9 4 3 2 7 : 5 (+2) 15
4 Selta B 9 4 2 3 10 : 8 (+2) 14
5 Pontevedra 8 3 4 1 11 : 10 (+1) 13
6 Rasing Ferol 9 3 3 3 13 : 10 (+3) 12
7 Kompostela 8 2 5 1 9 : 5 (+4) 11
8 Korukso 9 2 1 6 5 : 12 (-7) 7
9 Guihuelo 8 1 3 4 6 : 10 (-4) 6
10 Salamanka 8 1 0 7 4 : 14 (-10) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Unionistas de Salamanka 5 4 0 1 6 : 1 12 4 2 2 0 5 : 2 8
2. Zamora 5 3 1 1 6 : 4 10 4 1 2 1 3 : 4 5
3. Dep. La Korunja 4 3 0 1 5 : 3 9 5 1 3 1 2 : 2 6
4. Selta B 5 2 1 2 4 : 5 7 4 2 1 1 6 : 3 7
5. Pontevedra 4 2 2 0 6 : 3 8 4 1 2 1 5 : 7 5
6. Rasing Ferol 5 1 2 2 9 : 7 5 4 2 1 1 4 : 3 7
7. Kompostela 4 1 3 0 5 : 2 6 4 1 2 1 4 : 3 5
8. Korukso 4 2 1 1 5 : 2 7 5 0 0 5 0 : 10 0
9. Guihuelo 4 1 3 0 3 : 1 6 4 0 0 4 3 : 9 0
10. Salamanka 3 1 0 2 3 : 5 3 5 0 0 5 1 : 9 0

Grupa 1B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Burgos 9 5 2 2 11 : 5 (+6) 17
2 Kultural Leonesa 9 4 4 1 14 : 8 (+6) 16
3 Langreo 9 4 3 2 11 : 8 (+3) 15
4 Lealtad 9 3 5 1 7 : 5 (+2) 14
5 Valjadolid B 8 4 2 2 12 : 8 (+4) 14
6 Numansija 8 3 3 2 7 : 5 (+2) 12
7 Real Oviedo B 9 3 2 4 7 : 12 (-5) 11
8 Kovadonga 8 2 0 6 10 : 15 (-5) 6
9 Real Sporting B 8 1 3 4 7 : 12 (-5) 6
10 Marino Luanko 9 1 2 6 7 : 15 (-8) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Burgos 5 4 0 1 8 : 2 12 4 1 2 1 3 : 3 5
2. Kultural Leonesa 4 2 2 0 5 : 2 8 5 2 2 1 9 : 6 8
3. Langreo 5 2 3 0 8 : 6 9 4 2 0 2 3 : 2 6
4. Lealtad 4 2 2 0 2 : 0 8 5 1 3 1 5 : 5 6
5. Valjadolid B 4 2 1 1 5 : 4 7 4 2 1 1 7 : 4 7
6. Numansija 4 3 1 0 7 : 3 10 4 0 2 2 0 : 2 2
7. Real Oviedo B 4 1 1 2 2 : 5 4 5 2 1 2 5 : 7 7
8. Kovadonga 4 2 0 2 6 : 6 6 4 0 0 4 4 : 9 0
9. Real Sporting B 5 1 2 2 6 : 8 5 3 0 1 2 1 : 4 1
10. Marino Luanko 4 1 1 2 3 : 5 4 5 0 1 4 4 : 10 1

Grupa 2A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletik Bilbao B 10 5 4 1 16 : 9 (+7) 19
2 Amorebieta 10 5 4 1 10 : 5 (+5) 19
3 Real Union 10 5 2 3 11 : 8 (+3) 17
4 Real Sosijedad B 10 5 2 3 17 : 9 (+8) 17
5 Arenas 10 3 6 1 7 : 6 (+1) 15
6 Alaves B 10 4 2 4 10 : 11 (-1) 14
7 Laredo 10 4 2 4 9 : 12 (-3) 14
8 Rasing Santander 10 3 3 4 11 : 11 (0) 12
9 Portugalete 10 2 3 5 8 : 10 (-2) 9
10 Leioa 10 1 4 5 6 : 10 (-4) 7
11 Barakaldo 10 1 2 7 8 : 22 (-14) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletik Bilbao B 5 3 1 1 7 : 2 10 5 2 3 0 9 : 7 9
2. Amorebieta 5 4 1 0 7 : 2 13 5 1 3 1 3 : 3 6
3. Real Union 4 2 1 1 6 : 5 7 6 3 1 2 5 : 3 10
4. Real Sosijedad B 5 3 0 2 9 : 4 9 5 2 2 1 8 : 5 8
5. Arenas 5 2 3 0 5 : 3 9 5 1 3 1 2 : 3 6
6. Alaves B 6 3 2 1 6 : 1 11 4 1 0 3 4 : 10 3
7. Laredo 5 3 2 0 7 : 3 11 5 1 0 4 2 : 9 3
8. Rasing Santander 5 2 1 2 8 : 5 7 5 1 2 2 3 : 6 5
9. Portugalete 6 1 2 3 4 : 6 5 4 1 1 2 4 : 4 4
10. Leioa 5 1 3 1 5 : 5 6 5 0 1 4 1 : 5 1
11. Barakaldo 4 1 1 2 5 : 8 4 6 0 1 5 3 : 14 1

Grupa 2B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kalahora 9 4 4 1 6 : 3 (+3) 16
2 Ebro 9 4 3 2 8 : 9 (-1) 15
3 SD Logronjes 8 3 5 0 9 : 3 (+6) 14
4 Tarazona 8 4 2 2 7 : 5 (+2) 14
5 Mutilvera 8 3 2 3 11 : 9 (+2) 11
6 Tudeljano 9 2 5 2 10 : 9 (+1) 11
7 Osasuna B 8 2 3 3 7 : 10 (-3) 9
8 Izara 9 2 2 5 9 : 12 (-3) 8
9 Haro Deportivo 8 1 3 4 7 : 7 (0) 6
10 Ehea 8 1 3 4 3 : 10 (-7) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kalahora 5 2 2 1 4 : 3 8 4 2 2 0 2 : 0 8
2. Ebro 4 2 2 0 5 : 3 8 5 2 1 2 3 : 6 7
3. SD Logronjes 4 3 1 0 7 : 1 10 4 0 4 0 2 : 2 4
4. Tarazona 5 3 1 1 4 : 1 10 3 1 1 1 3 : 4 4
5. Mutilvera 4 1 2 1 4 : 4 5 4 2 0 2 7 : 5 6
6. Tudeljano 4 1 2 1 5 : 5 5 5 1 3 1 5 : 4 6
7. Osasuna B 4 1 2 1 3 : 4 5 4 1 1 2 4 : 6 4
8. Izara 5 2 2 1 7 : 3 8 4 0 0 4 2 : 9 0
9. Haro Deportivo 4 1 0 3 5 : 4 3 4 0 3 1 2 : 3 3
10. Ehea 3 0 2 1 1 : 4 2 5 1 1 3 2 : 6 4

Grupa 3A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Himnastik 10 4 5 1 20 : 9 (+11) 17
2 Andora KF 10 4 4 2 11 : 10 (+1) 16
3 Hospitalet 10 5 1 4 13 : 13 (0) 16
4 Barselona B 10 5 1 4 11 : 8 (+3) 16
5 Ljagostera 10 3 5 2 6 : 6 (0) 14
6 Ljeida 10 4 1 5 15 : 14 (+1) 13
7 Badalona 10 3 4 3 7 : 9 (-2) 13
8 Espanjol B 10 3 3 4 11 : 14 (-3) 12
9 Kornelja 10 3 3 4 11 : 12 (-1) 12
10 UE Olot 10 2 4 4 9 : 15 (-6) 10
11 Prat 10 2 3 5 5 : 9 (-4) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Himnastik 6 4 2 0 16 : 4 14 4 0 3 1 4 : 5 3
2. Andora KF 5 3 2 0 6 : 3 11 5 1 2 2 5 : 7 5
3. Hospitalet 5 4 0 1 10 : 5 12 5 1 1 3 3 : 8 4
4. Barselona B 5 4 1 0 9 : 2 13 5 1 0 4 2 : 6 3
5. Ljagostera 5 2 3 0 5 : 2 9 5 1 2 2 1 : 4 5
6. Ljeida 4 2 1 1 6 : 5 7 6 2 0 4 9 : 9 6
7. Badalona 5 2 1 2 4 : 3 7 5 1 3 1 3 : 6 6
8. Espanjol B 4 2 1 1 5 : 5 7 6 1 2 3 6 : 9 5
9. Kornelja 5 2 2 1 6 : 3 8 5 1 1 3 5 : 9 4
10. UE Olot 5 2 3 0 7 : 5 9 5 0 1 4 2 : 10 1
11. Prat 6 2 1 3 3 : 5 7 4 0 2 2 2 : 4 2

Grupa 3B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 UD Ibiza 9 7 2 0 14 : 1 (+13) 23
2 Herkules 9 5 3 1 9 : 3 (+6) 18
3 Alkojano 9 4 3 2 6 : 6 (0) 15
4 Viljareal B 9 3 4 2 10 : 7 (+3) 13
5 Orihuela 8 3 3 2 4 : 5 (-1) 12
6 Valensija B 9 1 5 3 11 : 12 (-1) 8
7 La Nusia 9 1 5 3 5 : 10 (-5) 8
8 Penja Deportiva 9 1 5 3 2 : 4 (-2) 8
9 Levante B 8 1 2 5 4 : 11 (-7) 5
10 Atzeneta 9 0 4 5 7 : 13 (-6) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. UD Ibiza 4 4 0 0 7 : 0 12 5 3 2 0 7 : 1 11
2. Herkules 5 4 1 0 8 : 2 13 4 1 2 1 1 : 1 5
3. Alkojano 4 2 1 1 3 : 2 7 5 2 2 1 3 : 4 8
4. Viljareal B 4 2 2 0 7 : 2 8 5 1 2 2 3 : 5 5
5. Orihuela 4 2 2 0 3 : 1 8 4 1 1 2 1 : 4 4
6. Valensija B 5 1 2 2 6 : 6 5 4 0 3 1 5 : 6 3
7. La Nusia 4 0 3 1 2 : 3 3 5 1 2 2 3 : 7 5
8. Penja Deportiva 5 1 3 1 1 : 1 6 4 0 2 2 1 : 3 2
9. Levante B 4 1 0 3 3 : 4 3 4 0 2 2 1 : 7 2
10. Atzeneta 5 0 4 1 5 : 6 4 4 0 0 4 2 : 7 0

Grupa 4A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Algeciras 9 6 2 1 11 : 6 (+5) 20
2 Atletiko Sanlukenjo 9 5 3 1 10 : 6 (+4) 18
3 Tamarasite 9 3 5 1 8 : 5 (+3) 14
4 San Fernando 9 4 1 4 12 : 11 (+1) 13
5 Rekreativo Huelva 8 3 1 4 12 : 7 (+5) 10
6 RB Linense 8 2 4 2 5 : 6 (-1) 10
7 Kadiz B 8 3 1 4 8 : 8 (0) 10
8 Marbelja 8 2 3 3 11 : 9 (+2) 9
9 Las Palmas At. 9 1 4 4 4 : 9 (-5) 7
10 Marino Arona 9 1 2 6 6 : 20 (-14) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Algeciras 5 3 2 0 7 : 3 11 4 3 0 1 4 : 3 9
2. Atletiko Sanlukenjo 5 2 2 1 6 : 5 8 4 3 1 0 4 : 1 10
3. Tamarasite 4 3 1 0 6 : 2 10 5 0 4 1 2 : 3 4
4. San Fernando 5 2 0 3 6 : 7 6 4 2 1 1 6 : 4 7
5. Rekreativo Huelva 4 3 0 1 10 : 1 9 4 0 1 3 2 : 6 1
6. RB Linense 3 0 3 0 0 : 0 3 5 2 1 2 5 : 6 7
7. Kadiz B 4 2 0 2 7 : 5 6 4 1 1 2 1 : 3 4
8. Marbelja 4 2 1 1 8 : 3 7 4 0 2 2 3 : 6 2
9. Las Palmas At. 5 1 2 2 4 : 5 5 4 0 2 2 0 : 4 2
10. Marino Arona 4 0 2 2 0 : 2 2 5 1 0 4 6 : 18 3

Grupa 4B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 UCAM Mursija 9 6 2 1 11 : 5 (+6) 20
2 Linares 9 5 2 2 13 : 6 (+7) 17
3 Kordoba 9 4 3 2 11 : 6 (+5) 15
4 Mursija 9 4 2 3 13 : 10 (+3) 14
5 Granada B 9 3 4 2 11 : 9 (+2) 13
6 Betis B 9 2 6 1 8 : 7 (+1) 12
7 El Ehido 2012 9 2 3 4 10 : 13 (-3) 9
8 Sevilja Atletiko 9 2 3 4 12 : 16 (-4) 9
9 Jeklano Deportivo 9 1 3 5 7 : 14 (-7) 6
10 Lorka 9 0 4 5 6 : 16 (-10) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. UCAM Mursija 4 4 0 0 6 : 2 12 5 2 2 1 5 : 3 8
2. Linares 4 2 2 0 4 : 1 8 5 3 0 2 9 : 5 9
3. Kordoba 4 2 1 1 6 : 2 7 5 2 2 1 5 : 4 8
4. Mursija 5 2 1 2 7 : 5 7 4 2 1 1 6 : 5 7
5. Granada B 4 1 3 0 5 : 3 6 5 2 1 2 6 : 6 7
6. Betis B 5 2 3 0 6 : 2 9 4 0 3 1 2 : 5 3
7. El Ehido 2012 5 2 1 2 6 : 4 7 4 0 2 2 4 : 9 2
8. Sevilja Atletiko 4 1 1 2 6 : 6 4 5 1 2 2 6 : 10 5
9. Jeklano Deportivo 5 1 1 3 6 : 9 4 4 0 2 2 1 : 5 2
10. Lorka 5 0 3 2 6 : 10 3 4 0 1 3 0 : 6 1

Grupa 5A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 S.S. los Rejes 8 6 1 1 12 : 6 (+6) 19
2 R. Mahadahonda 8 6 1 1 10 : 4 (+6) 19
3 Navalkarnero 8 3 4 1 10 : 7 (+3) 13
4 Real Mad. Kastilja 8 3 3 2 13 : 11 (+2) 12
5 Internasional Madrid 8 3 2 3 10 : 12 (-2) 11
6 Atletiko Baleares 8 2 3 3 13 : 11 (+2) 9
7 Poblense 8 1 5 2 8 : 9 (-1) 8
8 Hetafe B 8 1 3 4 4 : 7 (-3) 6
9 Las Rozas 8 1 2 5 5 : 13 (-8) 5
10 Atletiko Madrid B 8 1 2 5 6 : 11 (-5) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. S.S. los Rejes 4 3 0 1 6 : 3 9 4 3 1 0 6 : 3 10
2. R. Mahadahonda 4 4 0 0 6 : 1 12 4 2 1 1 4 : 3 7
3. Navalkarnero 4 1 3 0 6 : 3 6 4 2 1 1 4 : 4 7
4. Real Mad. Kastilja 4 1 2 1 7 : 6 5 4 2 1 1 6 : 5 7
5. Internasional Madrid 4 2 1 1 6 : 4 7 4 1 1 2 4 : 8 4
6. Atletiko Baleares 5 2 1 2 9 : 5 7 3 0 2 1 4 : 6 2
7. Poblense 3 0 3 0 3 : 3 3 5 1 2 2 5 : 6 5
8. Hetafe B 4 0 0 4 2 : 6 0 4 1 3 0 2 : 1 6
9. Las Rozas 4 1 2 1 4 : 4 5 4 0 0 4 1 : 9 0
10. Atletiko Madrid B 4 1 1 2 3 : 4 4 4 0 1 3 3 : 7 1

Grupa 5B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Badahoz 9 7 1 1 17 : 5 (+12) 22
2 Talavera 9 4 2 3 13 : 13 (0) 14
3 Viljanovense 9 4 2 3 8 : 4 (+4) 14
4 Ekstremadura 9 3 4 2 10 : 8 (+2) 13
5 Don Benito 9 3 3 3 8 : 10 (-2) 12
6 Merida 8 3 3 2 7 : 5 (+2) 12
7 Melilja 9 3 2 4 8 : 9 (-1) 11
8 Viljarubia 9 3 2 4 10 : 15 (-5) 11
9 Sokueljamos 9 2 2 5 9 : 13 (-4) 8
10 Viljarobledo 8 1 1 6 7 : 15 (-8) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Badahoz 5 5 0 0 12 : 3 15 4 2 1 1 5 : 2 7
2. Talavera 4 1 1 2 3 : 6 4 5 3 1 1 10 : 7 10
3. Viljanovense 4 3 1 0 5 : 1 10 5 1 1 3 3 : 3 4
4. Ekstremadura 5 1 3 1 6 : 5 6 4 2 1 1 4 : 3 7
5. Don Benito 5 3 1 1 6 : 3 10 4 0 2 2 2 : 7 2
6. Merida 4 2 1 1 3 : 1 7 4 1 2 1 4 : 4 5
7. Melilja 4 2 1 1 5 : 2 7 5 1 1 3 3 : 7 4
8. Viljarubia 5 2 1 2 6 : 8 7 4 1 1 2 4 : 7 4
9. Sokueljamos 4 1 1 2 7 : 6 4 5 1 1 3 2 : 7 4
10. Viljarobledo 4 1 1 2 4 : 5 4 4 0 0 4 3 : 10 0

Algeciras

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.01.2021 Atletiko Sanlukenjo 0:2 0-2 Španija 3 2020/2021
03.01.2021 RB Linense 1:1 0-2 Španija 3 2020/2021
19.12.2020 Kadiz B 2:0 0-2 Španija 3 2020/2021
28.11.2020 San Fernando 2:1 3+ Španija 3 2020/2021
22.11.2020 Tamarasite 2:1 3+ Španija 3 2020/2021
08.11.2020 Las Palmas At. 1:0 0-2 Španija 3 2020/2021
01.11.2020 Marino Arona 2:1 3+ Španija 3 2020/2021
25.10.2020 Rekreativo Huelva 1:0 0-2 Španija 3 2020/2021
18.10.2020 Marbelja 0:0 0-2 Španija 3 2020/2021
08.03.2020 San Fernando 1:1 0-2 Španija 3 IV 2019/2020

UCAM Mursija

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.01.2021 Granada B 2:1 3+ Španija 3 2020/2021
13.12.2020 Mursija 1:2 3+ Španija 3 2020/2021
06.12.2020 Jeklano Deportivo 2:0 0-2 Španija 3 2020/2021
29.11.2020 Lorka 1:0 0-2 Španija 3 2020/2021
21.11.2020 Betis B 1:1 0-2 Španija 3 2020/2021
08.11.2020 El Ehido 2012 2:1 3+ Španija 3 2020/2021
01.11.2020 Kordoba 0:0 0-2 Španija 3 2020/2021
25.10.2020 Linares 1:0 0-2 Španija 3 2020/2021
18.10.2020 Sevilja Atletiko 1:0 0-2 Španija 3 2020/2021
08.03.2020 Badahoz 1:2 3+ Španija 3 IV 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 1:2 3+ Španija 3 IV 2019/2020
13.03.2016 1:0 0-2 Španija 3 IV 2015/2016
25.10.2015 0:3 3+ Španija 3 IV 2015/2016
09.09.2015 1:2 3+ Španija, Kup 2015/2016
Algeciras
Ukupno 4 1 0 3 3:7 (-4) 10 0,75 1,75 2,50 1 3 25:75
Domaćin 2 1 0 1 2:2 (0) 4 1,00 1,00 2,00 1 1 50:50
Gost 2 0 0 2 1:5 (-4) 6 0,50 2,50 3,00 0 2 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno