Nemačka, Nemačka 4 (Sever)

Altonaer 93 - Drohtersen/Asel

Altonaer 93

Drohtersen/Asel



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Libek 5 5 0 0 14 : 4 (+10) 15
2 Volfsburg II 5 4 1 0 13 : 4 (+9) 13
3 Holštajn Kil II 5 3 1 1 10 : 11 (-1) 10
4 Drohtersen/Asel 5 3 0 2 11 : 7 (+4) 9
5 Vejče Flensburg 08 5 3 0 2 6 : 5 (+1) 9
6 Hamburger SV II 4 2 2 0 15 : 5 (+10) 8
7 Oldenburg 6 2 2 2 7 : 7 (0) 8
8 Ajntraht Norderštet 03 5 2 1 2 16 : 11 (+5) 7
9 Verder II 5 2 1 2 6 : 9 (-3) 7
10 Švarc-Vajs Reden 6 1 3 2 5 : 7 (-2) 6
11 Hanover 96 II 5 2 0 3 4 : 12 (-8) 6
12 Havelse 5 1 2 2 7 : 10 (-3) 5
13 SSV Jedeloh 5 1 1 3 10 : 10 (0) 4
14 Sent Pauli 1910 II 4 1 1 2 8 : 8 (0) 4
15 Lineburger Hanza 5 1 1 3 6 : 8 (-2) 4
16 Altonaer 93 5 1 1 3 6 : 10 (-4) 4
17 Hanoveršer 5 0 3 2 2 : 6 (-4) 3
18 Hajder SV 5 1 0 4 4 : 16 (-12) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Libek 3 3 0 0 8 : 3 9 2 2 0 0 6 : 1 6
2. Volfsburg II 2 1 1 0 6 : 3 4 3 3 0 0 7 : 1 9
3. Holštajn Kil II 2 1 1 0 6 : 3 4 3 2 0 1 4 : 8 6
4. Drohtersen/Asel 3 3 0 0 10 : 3 9 2 0 0 2 1 : 4 0
5. Vejče Flensburg 08 2 0 0 2 1 : 4 0 3 3 0 0 5 : 1 9
6. Hamburger SV II 3 2 1 0 12 : 2 7 1 0 1 0 3 : 3 1
7. Oldenburg 3 1 0 2 2 : 5 3 3 1 2 0 5 : 2 5
8. Ajntraht Norderštet 03 3 2 0 1 13 : 6 6 2 0 1 1 3 : 5 1
9. Verder II 3 1 1 1 3 : 4 4 2 1 0 1 3 : 5 3
10. Švarc-Vajs Reden 3 0 2 1 1 : 2 2 3 1 1 1 4 : 5 4
11. Hanover 96 II 2 2 0 0 4 : 1 6 3 0 0 3 0 : 11 0
12. Havelse 3 0 2 1 3 : 5 2 2 1 0 1 4 : 5 3
13. SSV Jedeloh 3 1 1 1 8 : 4 4 2 0 0 2 2 : 6 0
14. Sent Pauli 1910 II 1 1 0 0 4 : 2 3 3 0 1 2 4 : 6 1
15. Lineburger Hanza 2 1 1 0 4 : 1 4 3 0 0 3 2 : 7 0
16. Altonaer 93 2 1 0 1 3 : 3 3 3 0 1 2 3 : 7 1
17. Hanoveršer 2 0 0 2 0 : 4 0 3 0 3 0 2 : 2 3
18. Hajder SV 3 1 0 2 2 : 5 3 2 0 0 2 2 : 11 0

Altonaer 93

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.08.2019 SSV Jedeloh 0:0 0-2 Nemačka 4 s 2019/2020
14.08.2019 Drohtersen/Asel 2:1 3+ Nemačka 4 s 2019/2020
03.08.2019 Hanover 96 II 1:2 3+ Nemačka 4 s 2019/2020
31.07.2019 Libek 1:2 3+ Nemačka 4 s 2019/2020
28.07.2019 Ajntraht Norderštet 03 2:5 3+ Nemačka 4 s 2019/2020
16.05.2018 Eutin 08 4:3 3+ Nemačka 4 s 2017/2018
12.05.2018 Sent Pauli 1910 II 0:2 0-2 Nemačka 4 s 2017/2018
07.05.2018 Hamburger SV II 1:2 3+ Nemačka 4 s 2017/2018
03.05.2018 Libek 2:1 3+ Nemačka 4 s 2017/2018
01.05.2018 Germ. Egestorf/Langreder 3:1 3+ Nemačka 4 s 2017/2018

Drohtersen/Asel

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.08.2019 Lineburger Hanza 4:2 3+ Nemačka 4 s 2019/2020
14.08.2019 Altonaer 93 1:2 3+ Nemačka 4 s 2019/2020
10.08.2019 Šalke 04 0:5 3+ Nemačka, Kup 2019/2020
04.08.2019 SSV Jedeloh 3:1 3+ Nemačka 4 s 2019/2020
31.07.2019 Havelse 3:0 3+ Nemačka 4 s 2019/2020
26.07.2019 Hanover 96 II 0:2 0-2 Nemačka 4 s 2019/2020
19.05.2019 SSV Jedeloh 3:3 3+ Nemačka 4 s 2018/2019
10.05.2019 Oldenburg 0:1 0-2 Nemačka 4 s 2018/2019
04.05.2019 Vejče Flensburg 08 0:2 0-2 Nemačka 4 s 2018/2019
26.04.2019 Libek 1:1 0-2 Nemačka 4 s 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 2:1 3+ Nemačka 4 s 2019/2020
15.04.2018 1:2 3+ Nemačka 4 s 2017/2018
15.10.2017 1:3 3+ Nemačka 4 s 2017/2018
Altonaer 93
Ukupno 3 1 0 2 4:6 (-2) 10 1,33 2,00 3,33 0 3 0:100
Domaćin 2 1 0 1 3:4 (-1) 7 1,50 2,00 3,50 0 2 0:100
Gost 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno