Ponuda po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 2
Anderleht II - Lomel SK
Anderleht II
Lomel SK
(Lomel Junajted, KVSK Junajted)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beršot | 26 | 15 | 5 | 6 | 43 | : | 25 | (+18) | 50 |
2 | Lomel SK | 26 | 14 | 6 | 6 | 46 | : | 24 | (+22) | 48 |
3 | Dajnce | 26 | 14 | 4 | 8 | 42 | : | 30 | (+12) | 46 |
4 | Dender EH | 26 | 12 | 9 | 5 | 47 | : | 28 | (+19) | 45 |
5 | Patro Ajsden | 26 | 12 | 8 | 6 | 34 | : | 25 | (+9) | 44 |
6 | Zulte Varegem | 26 | 13 | 4 | 9 | 42 | : | 31 | (+11) | 43 |
7 | SK Beveren | 26 | 11 | 6 | 9 | 38 | : | 31 | (+7) | 39 |
8 | RFK Lijež | 26 | 12 | 3 | 11 | 35 | : | 37 | (-2) | 39 |
9 | Klub Briž II | 26 | 10 | 4 | 12 | 36 | : | 42 | (-6) | 34 |
10 | Rasing Genk II | 26 | 9 | 6 | 11 | 44 | : | 45 | (-1) | 33 |
11 | Anderleht II | 26 | 8 | 8 | 10 | 33 | : | 39 | (-6) | 32 |
12 | Franks Boren | 26 | 9 | 2 | 15 | 32 | : | 43 | (-11) | 29 |
13 | Lirs Kempenzonen | 26 | 8 | 4 | 14 | 38 | : | 53 | (-15) | 28 |
14 | Ostende (-6) | 26 | 8 | 7 | 11 | 25 | : | 33 | (-8) | 25 |
15 | RFC Serenž | 26 | 5 | 8 | 13 | 29 | : | 47 | (-18) | 23 |
16 | Standard II | 26 | 5 | 2 | 19 | 23 | : | 54 | (-31) | 17 |
''II'' timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beršot | 13 | 6 | 4 | 3 | 18 | : | 10 | 22 | 13 | 9 | 1 | 3 | 25 | : | 15 | 28 | |
2. | Lomel SK | 13 | 8 | 2 | 3 | 23 | : | 9 | 26 | 13 | 6 | 4 | 3 | 23 | : | 15 | 22 | |
3. | Dajnce | 13 | 8 | 3 | 2 | 26 | : | 14 | 27 | 13 | 6 | 1 | 6 | 16 | : | 16 | 19 | |
4. | Dender EH | 13 | 6 | 5 | 2 | 24 | : | 13 | 23 | 13 | 6 | 4 | 3 | 23 | : | 15 | 22 | |
5. | Patro Ajsden | 13 | 7 | 3 | 3 | 23 | : | 15 | 24 | 13 | 5 | 5 | 3 | 11 | : | 10 | 20 | |
6. | Zulte Varegem | 13 | 3 | 3 | 7 | 11 | : | 20 | 12 | 13 | 10 | 1 | 2 | 31 | : | 11 | 31 | |
7. | SK Beveren | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 | : | 20 | 18 | 13 | 6 | 3 | 4 | 17 | : | 11 | 21 | |
8. | RFK Lijež | 13 | 7 | 1 | 5 | 16 | : | 17 | 22 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19 | : | 20 | 17 | |
9. | Klub Briž II | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | : | 22 | 15 | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 | : | 20 | 19 | |
10. | Rasing Genk II | 13 | 5 | 2 | 6 | 20 | : | 22 | 17 | 13 | 4 | 4 | 5 | 24 | : | 23 | 16 | |
11. | Anderleht II | 13 | 2 | 5 | 6 | 15 | : | 21 | 11 | 13 | 6 | 3 | 4 | 18 | : | 18 | 21 | |
12. | Franks Boren | 13 | 5 | 2 | 6 | 16 | : | 19 | 17 | 13 | 4 | 0 | 9 | 16 | : | 24 | 12 | |
13. | Lirs Kempenzonen | 13 | 5 | 1 | 7 | 20 | : | 24 | 16 | 13 | 3 | 3 | 7 | 18 | : | 29 | 12 | |
14. | Ostende (-6) | 13 | 2 | 3 | 8 | 9 | : | 19 | 9 | 13 | 6 | 4 | 3 | 16 | : | 14 | 22 | |
15. | RFC Serenž | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | : | 29 | 12 | 13 | 2 | 5 | 6 | 12 | : | 18 | 11 | |
16. | Standard II | 13 | 4 | 0 | 9 | 12 | : | 25 | 12 | 13 | 1 | 2 | 10 | 11 | : | 29 | 5 |
Anderleht II
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Lomel SK | 1:3 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Zulte Varegem | 0:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Dajnce | 1:4 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Dender EH | 2:1 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Patro Ajsden | 0:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | RFC Serenž | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
07.02.2024 | RFK Lijež | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
02.02.2024 | Standard II | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
27.01.2024 | Rasing Genk II | 0:3 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
12.01.2024 | Beršot | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 |
Lomel SK
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Anderleht II | 3:1 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Franks Boren | 2:1 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | RFK Lijež | 4:1 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Rasing Genk II | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Ostende | 0:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Zulte Varegem | 3:0 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
07.02.2024 | Beršot | 3:0 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
03.02.2024 | Dender EH | 2:2 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
26.01.2024 | Standard II | 4:0 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
13.01.2024 | Klub Briž II | 2:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | 1:3 | 3+ | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
04.11.2023 | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2023/2024 | |||
03.02.2023 | 2:2 | 3+ | Belgija 2 | 2022/2023 | |||
21.08.2022 | 2:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2022/2023 |
Anderleht II | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | (0) | 12 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | 2 | 2 | 50:50 |
Domaćin | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | (0) | 6 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | 1 | 1 | 50:50 |
Gost | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | (0) | 6 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | 1 | 1 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari