Ponuda po danu
Po takmičenju
Brazil, Brazil 1
Atletiko Gojaniense - Palmeiras
Atletiko Gojaniense
Palmeiras
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atl. Paranaense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
2 | Atletiko Gojaniense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
3 | Atletiko Mineiro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
4 | Baija | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
5 | Botafogo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
6 | Korintijans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
7 | Krikiuma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
8 | Kruzeiro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
9 | Kujaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
10 | Flamengo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
11 | Fluminense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
12 | Fortaleza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
13 | Gremio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
14 | Internasional | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
15 | Žuventud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
16 | Palmeiras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
17 | Red Bul Bragantino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
18 | Sao Paulo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
19 | Vasko da Gama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
20 | Vitoria Baija | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
1. do 4.mesto i pobednik Kupa - Kopa Libertadores
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atl. Paranaense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Atletiko Gojaniense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
3. | Atletiko Mineiro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
4. | Baija | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
5. | Botafogo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
6. | Korintijans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
7. | Krikiuma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
8. | Kruzeiro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
9. | Kujaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Flamengo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | Fluminense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
12. | Fortaleza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
13. | Gremio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
14. | Internasional | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
15. | Žuventud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
16. | Palmeiras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
17. | Red Bul Bragantino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
18. | Sao Paulo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
19. | Vasko da Gama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
20. | Vitoria Baija | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
Atletiko Gojaniense
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.03.2024 | Real Brazilija | 3:1 | 3+ | Brazil, Kup | 2024 | |||
22.02.2024 | Uniao Rondonopolis | 3:1 | 3+ | Brazil, Kup | 2024 | |||
25.11.2023 | Guarani | 3:0 | 3+ | Brazil 2 | 2023 | |||
18.11.2023 | Mirasol | 1:4 | 3+ | Brazil 2 | 2023 | |||
11.11.2023 | Sport Resife | 0:0 | 0-2 | Brazil 2 | 2023 | |||
01.11.2023 | Gremio Novorizontino | 2:2 | 3+ | Brazil 2 | 2023 | |||
28.10.2023 | FK Vila Nova | 1:2 | 3+ | Brazil 2 | 2023 | |||
19.10.2023 | ABC | 3:1 | 3+ | Brazil 2 | 2023 | |||
15.10.2023 | Ponte Preta | 2:0 | 0-2 | Brazil 2 | 2023 | |||
07.10.2023 | Ituano | 1:0 | 0-2 | Brazil 2 | 2023 |
Palmeiras
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Ponte Preta | 5:1 | 3+ | Brazil, Paulista | 2024 | |||
09.03.2024 | Botafogo R. Preto | 1:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
03.03.2024 | Sao Paulo | 1:1 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
28.02.2024 | Portugeza Sao P. | 2:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
24.02.2024 | Mirasol | 3:1 | 3+ | Brazil, Paulista | 2024 | |||
18.02.2024 | Korintijans | 2:2 | 3+ | Brazil, Paulista | 2024 | |||
15.02.2024 | Sao Bernardo | 1:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
12.02.2024 | Santo Andre | 1:1 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
09.02.2024 | Ituano | 2:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
04.02.2024 | Sao Paulo | 0:0 | 0-2 | Brazil, SK | 2024 |
Međusobni susreti
Atletiko Gojaniense | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 18 | 5 | 3 | 10 | 18:30 | (-12) | 48 | 1,00 | 1,67 | 2,67 | 8 | 10 | 44:56 |
Domaćin | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:15 | (-5) | 25 | 1,11 | 1,67 | 2,78 | 3 | 6 | 33:67 |
Gost | 9 | 2 | 1 | 6 | 8:15 | (-7) | 23 | 0,89 | 1,67 | 2,56 | 5 | 4 | 56:44 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari