Ponuda po danu
Po takmičenju
Rusija, Rusija 1
CSKA Moskva - Lokomotiva Moskva
CSKA Moskva
Lokomotiva Moskva
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit | 24 | 15 | 5 | 4 | 44 | : | 20 | (+24) | 50 |
2 | Krasnodar | 24 | 13 | 7 | 4 | 38 | : | 23 | (+15) | 46 |
3 | Dinamo Moskva | 24 | 11 | 8 | 5 | 40 | : | 32 | (+8) | 41 |
4 | Spartak Moskva | 24 | 11 | 5 | 8 | 34 | : | 29 | (+5) | 38 |
5 | Lokomotiva Mos. | 24 | 9 | 11 | 4 | 39 | : | 32 | (+7) | 38 |
6 | CSKA Moskva | 24 | 9 | 10 | 5 | 44 | : | 33 | (+11) | 37 |
7 | Krila Sovjetov | 24 | 10 | 6 | 8 | 42 | : | 35 | (+7) | 36 |
8 | Rostov | 24 | 9 | 7 | 8 | 36 | : | 38 | (-2) | 34 |
9 | Rubin | 24 | 9 | 6 | 9 | 21 | : | 30 | (-9) | 33 |
10 | Pari NN | 24 | 8 | 4 | 12 | 22 | : | 30 | (-8) | 28 |
11 | Fakel | 24 | 6 | 8 | 10 | 19 | : | 27 | (-8) | 26 |
12 | Orenburg | 24 | 6 | 8 | 10 | 27 | : | 31 | (-4) | 26 |
13 | Ural | 24 | 6 | 6 | 12 | 24 | : | 38 | (-14) | 24 |
14 | Baltika | 24 | 6 | 5 | 13 | 23 | : | 28 | (-5) | 23 |
15 | Akhmat Grozni | 24 | 6 | 5 | 13 | 23 | : | 37 | (-14) | 23 |
16 | PFC Soči | 24 | 4 | 7 | 13 | 26 | : | 39 | (-13) | 19 |
Ruski klubovi su trenutno suspendovani od strane UEFA.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenit | 12 | 8 | 2 | 2 | 21 | : | 8 | 26 | 12 | 7 | 3 | 2 | 23 | : | 12 | 24 | |
2. | Krasnodar | 12 | 9 | 2 | 1 | 20 | : | 8 | 29 | 12 | 4 | 5 | 3 | 18 | : | 15 | 17 | |
3. | Dinamo Moskva | 12 | 7 | 2 | 3 | 17 | : | 13 | 23 | 12 | 4 | 6 | 2 | 23 | : | 19 | 18 | |
4. | Spartak Moskva | 12 | 7 | 3 | 2 | 17 | : | 11 | 24 | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | : | 18 | 14 | |
5. | Lokomotiva Mos. | 13 | 5 | 7 | 1 | 21 | : | 16 | 22 | 11 | 4 | 4 | 3 | 18 | : | 16 | 16 | |
6. | CSKA Moskva | 12 | 7 | 3 | 2 | 25 | : | 14 | 24 | 12 | 2 | 7 | 3 | 19 | : | 19 | 13 | |
7. | Krila Sovjetov | 12 | 7 | 4 | 1 | 29 | : | 14 | 25 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 21 | 11 | |
8. | Rostov | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 | : | 17 | 25 | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | : | 21 | 9 | |
9. | Rubin | 12 | 4 | 4 | 4 | 11 | : | 16 | 16 | 12 | 5 | 2 | 5 | 10 | : | 14 | 17 | |
10. | Pari NN | 12 | 7 | 2 | 3 | 17 | : | 13 | 23 | 12 | 1 | 2 | 9 | 5 | : | 17 | 5 | |
11. | Fakel | 11 | 3 | 5 | 3 | 9 | : | 8 | 14 | 13 | 3 | 3 | 7 | 10 | : | 19 | 12 | |
12. | Orenburg | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 | : | 11 | 18 | 13 | 1 | 5 | 7 | 10 | : | 20 | 8 | |
13. | Ural | 12 | 4 | 3 | 5 | 15 | : | 19 | 15 | 12 | 2 | 3 | 7 | 9 | : | 19 | 9 | |
14. | Baltika | 12 | 5 | 3 | 4 | 12 | : | 12 | 18 | 12 | 1 | 2 | 9 | 11 | : | 16 | 5 | |
15. | Akhmat Grozni | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | : | 20 | 12 | 12 | 3 | 2 | 7 | 9 | : | 17 | 11 | |
16. | PFC Soči | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | : | 17 | 13 | 12 | 1 | 3 | 8 | 10 | : | 22 | 6 |
CSKA Moskva
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Akhmat Grozni | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
16.04.2024 | Baltika | 2:0 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Lokomotiva Mos. | 3:3 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Fakel | 4:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Baltika | 1:0 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | PFC Soči | 2:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | Rostov | 2:0 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Krila Sovjetov | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Orenburg | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Krasnodar | 0:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 |
Lokomotiva Moskva
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Rubin | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | CSKA Moskva | 3:3 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Akhmat Grozni | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Ural | 0:1 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Krasnodar | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
14.03.2024 | Baltika | 1:1 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | PFC Soči | 2:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Dinamo Moskva | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
08.12.2023 | Ural | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
03.12.2023 | Zenit | 3:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
CSKA Moskva | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 55 | 22 | 13 | 20 | 76:62 | (+14) | 138 | 1,38 | 1,13 | 2,51 | 30 | 25 | 55:45 |
Domaćin | 26 | 12 | 5 | 9 | 36:25 | (+11) | 61 | 1,38 | 0,96 | 2,35 | 16 | 10 | 62:38 |
Gost | 29 | 10 | 8 | 11 | 40:37 | (+3) | 77 | 1,38 | 1,28 | 2,66 | 14 | 15 | 48:52 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari