Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Kolo Kolo - Universidad Čile
Kolo Kolo
Universidad Čile
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportes Ikike | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | (+9) | 16 |
2 | Universidad Čile | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 13 |
3 | Kobreloa | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 10 |
4 | O Higins | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 7 | (-1) | 9 |
5 | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 2 | (+4) | 8 |
6 | Everton VdM | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 8 |
7 | Kokimbo Unido | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 8 |
8 | Kolo Kolo | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 2 | (+3) | 7 |
9 | Union Espanjola | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
10 | Njublense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
11 | Uačipato | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
12 | Univ. Katolika | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 5 |
13 | Union La Kalera | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 5 |
14 | Audaks Italijano | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | (-5) | 4 |
15 | Kobresal | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 2 |
16 | Deportes Kopijapo | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | : | 12 | (-8) | 0 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportes Ikike | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 3 | 9 | |
2. | Universidad Čile | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
3. | Kobreloa | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
4. | O Higins | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
5. | Palestino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
6. | Everton VdM | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
7. | Kokimbo Unido | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | |
8. | Kolo Kolo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 1 | 4 | |
9. | Union Espanjola | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
10. | Njublense | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
11. | Uačipato | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
12. | Univ. Katolika | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
13. | Union La Kalera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
14. | Audaks Italijano | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
15. | Kobresal | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
16. | Deportes Kopijapo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 0 |
Kolo Kolo
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Kokimbo Unido | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
14.03.2024 | Trinidense | 2:1 | 3+ | Kopa Libert. kval. | 2024 | |||
10.03.2024 | Universidad Čile | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
07.03.2024 | Trinidense | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. kval. | 2024 | |||
03.03.2024 | Uačipato | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
01.03.2024 | Godoj Kruz | 0:0 | 0-2 | Kopa Libert. kval. | 2024 | |||
25.02.2024 | O Higins | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Godoj Kruz | 1:0 | 0-2 | Kopa Libert. kval. | 2024 | |||
17.02.2024 | Union Espanjola | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
13.12.2023 | Magaljanes | 3:1 | 3+ | Čile, Kup | 2023 |
Universidad Čile
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.03.2024 | Kobresal | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | O Higins | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Kolo Kolo | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
04.03.2024 | Deportes Kopijapo | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
24.02.2024 | Audaks Italijano | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Njublense | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
03.12.2023 | Kobresal | 3:4 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
24.11.2023 | Kokimbo Unido | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Univ. Katolika | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
06.11.2023 | Everton VdM | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Kolo Kolo | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 59 | 29 | 18 | 12 | 88:65 | (+23) | 153 | 1,49 | 1,10 | 2,59 | 31 | 28 | 53:47 |
Domaćin | 30 | 17 | 8 | 5 | 48:29 | (+19) | 77 | 1,60 | 0,97 | 2,57 | 18 | 12 | 60:40 |
Gost | 29 | 12 | 10 | 7 | 40:36 | (+4) | 76 | 1,38 | 1,24 | 2,62 | 13 | 16 | 45:55 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari