Španija, Španija 3 III

Kornelja - Viljareal B

Kornelja

Viljareal B



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Andora KF 8 5 2 1 12 : 4 (+8) 17
2 Viljareal B 8 5 2 1 12 : 6 (+6) 17
3 Ljeida 8 5 2 1 9 : 5 (+4) 17
4 Sabadelj 8 4 3 1 8 : 5 (+3) 15
5 Kasteljon 8 3 5 0 11 : 6 (+5) 14
6 Barselona B 8 4 2 2 13 : 9 (+4) 14
7 Ljagostera 8 4 1 3 12 : 10 (+2) 13
8 La Nusia 8 3 3 2 8 : 6 (+2) 12
9 Ehea 8 2 5 1 10 : 8 (+2) 11
10 Espanjol B 8 2 5 1 9 : 7 (+2) 11
11 Kornelja 8 2 4 2 10 : 10 (0) 10
12 Deportivo Ebro 8 2 4 2 7 : 7 (0) 10
13 UE Olot 8 2 3 3 6 : 7 (-1) 9
14 Valensija Mestalja 8 1 5 2 7 : 8 (-1) 8
15 Levante B 8 2 2 4 7 : 11 (-4) 8
16 Himnastik 8 1 4 3 9 : 13 (-4) 7
17 Orihuela 8 1 3 4 7 : 16 (-9) 6
18 Herkules 8 1 1 6 9 : 14 (-5) 4
19 Prat 8 0 4 4 7 : 12 (-5) 4
20 Badalona 8 0 2 6 4 : 13 (-9) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Andora KF 4 3 1 0 7 : 1 10 4 2 1 1 5 : 3 7
2. Viljareal B 4 2 1 1 5 : 4 7 4 3 1 0 7 : 2 10
3. Ljeida 4 3 0 1 5 : 3 9 4 2 2 0 4 : 2 8
4. Sabadelj 4 1 2 1 2 : 3 5 4 3 1 0 6 : 2 10
5. Kasteljon 4 2 2 0 7 : 4 8 4 1 3 0 4 : 2 6
6. Barselona B 4 2 2 0 9 : 4 8 4 2 0 2 4 : 5 6
7. Ljagostera 4 1 1 2 4 : 7 4 4 3 0 1 8 : 3 9
8. La Nusia 4 2 2 0 5 : 3 8 4 1 1 2 3 : 3 4
9. Ehea 4 2 2 0 6 : 1 8 4 0 3 1 4 : 7 3
10. Espanjol B 4 2 2 0 6 : 3 8 4 0 3 1 3 : 4 3
11. Kornelja 4 1 2 1 4 : 4 5 4 1 2 1 6 : 6 5
12. Deportivo Ebro 4 1 2 1 4 : 4 5 4 1 2 1 3 : 3 5
13. UE Olot 4 2 1 1 3 : 2 7 4 0 2 2 3 : 5 2
14. Valensija Mestalja 4 0 3 1 3 : 4 3 4 1 2 1 4 : 4 5
15. Levante B 4 2 1 1 4 : 3 7 4 0 1 3 3 : 8 1
16. Himnastik 4 0 2 2 4 : 9 2 4 1 2 1 5 : 4 5
17. Orihuela 4 0 3 1 3 : 6 3 4 1 0 3 4 : 10 3
18. Herkules 4 1 0 3 6 : 8 3 4 0 1 3 3 : 6 1
19. Prat 4 0 1 3 3 : 6 1 4 0 3 1 4 : 6 3
20. Badalona 4 0 1 3 2 : 6 1 4 0 1 3 2 : 7 1

Kornelja

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 Viljareal B 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
06.10.2019 Prat 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
29.09.2019 Ehea 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
22.09.2019 Himnastik 2:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
15.09.2019 Badalona 1:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
08.09.2019 Espanjol B 2:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
31.08.2019 UE Olot 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
25.08.2019 La Nusia 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
02.06.2019 Ponferadina 0:2 0-2 Španija 3 po 2018/2019
26.05.2019 Ponferadina 2:1 3+ Španija 3 po 2018/2019

Viljareal B

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 Kornelja 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
06.10.2019 Deportivo Ebro 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
29.09.2019 Andora KF 0:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
21.09.2019 Barselona B 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
14.09.2019 Ljagostera 3:0 3+ Španija 3 III 2019/2020
07.09.2019 Orihuela 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
01.09.2019 Herkules 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
24.08.2019 Levante B 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
02.06.2019 Melilja 1:2 3+ Španija 3 po 2018/2019
26.05.2019 Melilja 0:2 0-2 Španija 3 po 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
27.04.2019 0:0 0-2 Španija 3 III 2018/2019
09.12.2018 2:0 0-2 Španija 3 III 2018/2019
11.02.2018 3:0 3+ Španija 3 III 2017/2018
24.09.2017 0:2 0-2 Španija 3 III 2017/2018
08.01.2017 2:4 3+ Španija 3 III 2016/2017
21.08.2016 1:0 0-2 Španija 3 III 2016/2017
30.04.2016 2:0 0-2 Španija 3 III 2015/2016
13.12.2015 1:2 3+ Španija 3 III 2015/2016
25.01.2015 0:0 0-2 Španija 3 III 2014/2015
06.09.2014 0:0 0-2 Španija 3 III 2014/2015
Kornelja
Ukupno 11 4 3 4 12:10 (+2) 22 1,09 0,91 2,00 7 4 64:36
Domaćin 6 4 1 1 9:2 (+7) 11 1,50 0,33 1,83 4 2 67:33
Gost 5 0 2 3 3:8 (-5) 11 0,60 1,60 2,20 3 2 60:40

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno