Ponuda po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Apertura)
Deportivo Maldonado - Penjarol
Deportivo Maldonado
Penjarol
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penjarol | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 2 | (+10) | 15 |
2 | Progreso | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | : | 9 | (+5) | 13 |
3 | Boston River | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | (+3) | 11 |
4 | Nasional Mont. | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 5 | (+4) | 9 |
5 | Sero Largo | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 8 |
6 | Defensor Sport. | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 7 |
7 | River Plata M. | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | (+1) | 7 |
8 | Dep. Maldonado | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
9 | Danubio | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 7 |
10 | Mont. Vonderers | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 5 |
11 | Rasing Montevideo | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 4 |
12 | Liverpul Mont. | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 3 |
13 | Sentro Atletiko Feniks | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 3 |
14 | Miramar Mis. | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 9 | (-4) | 2 |
15 | Atletiko Sero | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 13 | (-9) | 2 |
16 | Rampla Juniors | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | (-7) | 1 |
1.mesto - Plej of za prvaka
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Penjarol | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 9 | |
2. | Progreso | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 4 | 7 | |
3. | Boston River | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 9 | |
4. | Nasional Mont. | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | |
5. | Sero Largo | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
6. | Defensor Sport. | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
7. | River Plata M. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
8. | Dep. Maldonado | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
9. | Danubio | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | |
10. | Mont. Vonderers | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
11. | Rasing Montevideo | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | |
12. | Liverpul Mont. | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
13. | Sentro Atletiko Feniks | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
14. | Miramar Mis. | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
15. | Atletiko Sero | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 8 | 0 | |
16. | Rampla Juniors | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 |
Deportivo Maldonado
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | Defensor Sport. | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Mont. Vonderers | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
03.03.2024 | Liverpul Mont. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | River Plata M. | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
18.02.2024 | Boston River | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
08.02.2024 | Montevideo Siti Torke | 0:2 | 0-2 | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
06.12.2023 | Sero Largo | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
03.12.2023 | Liverpul Mont. | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
29.11.2023 | Montevideo Siti Torke | 1:5 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Defensor Sport. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 |
Penjarol
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Rasing Montevideo | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Atletiko Sero | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
03.03.2024 | Rampla Juniors | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
24.02.2024 | Miramar Mis. | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
18.02.2024 | Sero Largo | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
12.02.2024 | Liverpul Mont. | 3:1 | 3+ | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
05.02.2024 | Boston River | 2:0 | 0-2 | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
16.12.2023 | Liverpul Mont. | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 po | 2023 | |||
13.12.2023 | Liverpul Mont. | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 po | 2023 | |||
09.12.2023 | Liverpul Mont. | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 po | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.10.2023 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
05.03.2023 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 | |||
22.08.2022 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
19.06.2022 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2022 | |||
19.03.2022 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
17.10.2021 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2021 | |||
20.06.2021 | 0:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2021 | |||
11.02.2021 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
08.11.2020 | 1:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2020 | |||
19.08.2020 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
25.04.2004 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2004 | |||
14.09.2003 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2003 | |||
05.04.2003 | 2:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2003 | |||
29.09.2002 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2002 | |||
13.07.2002 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2002 | |||
11.05.2002 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2002 | |||
28.04.2001 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2001 | |||
22.09.2000 | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2000 | |||
16.04.2000 | 2:5 | 3+ | Urugvaj 1 | 2000 |
Deportivo Maldonado | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 19 | 3 | 5 | 11 | 21:39 | (-18) | 60 | 1,11 | 2,05 | 3,16 | 8 | 11 | 42:58 |
Domaćin | 11 | 3 | 3 | 5 | 14:18 | (-4) | 32 | 1,27 | 1,64 | 2,91 | 5 | 6 | 45:55 |
Gost | 8 | 0 | 2 | 6 | 7:21 | (-14) | 28 | 0,88 | 2,63 | 3,50 | 3 | 5 | 38:63 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari