Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 2
Flora II - Elva
Flora II
Elva
(Viljandi)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flora II | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 9 | (+6) | 15 |
2 | Harju JK Lagri | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | : | 5 | (+6) | 12 |
3 | Levadia Talin II | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 6 | (+5) | 10 |
4 | Vimsi JK | 7 | 2 | 4 | 1 | 11 | : | 10 | (+1) | 10 |
5 | Tartu JK Velko | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 3 | (+8) | 10 |
6 | FK Talin | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | : | 11 | (+1) | 8 |
7 | Talina Kalev II | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | : | 13 | (-3) | 6 |
8 | Elva | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | : | 10 | (-4) | 6 |
9 | Paide Linameskond II | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 14 | (-10) | 4 |
10 | Tabasalu | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 15 | (-10) | 2 |
'II'' timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flora II | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | |
2. | Harju JK Lagri | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | 7 | |
3. | Levadia Talin II | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 2 | 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
4. | Vimsi JK | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 7 | 8 | |
5. | Tartu JK Velko | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 2 | 4 | |
6. | FK Talin | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | |
7. | Talina Kalev II | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 5 | 5 | |
8. | Elva | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 4 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 6 | 1 | |
9. | Paide Linameskond II | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 7 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 4 | |
10. | Tabasalu | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 6 | 0 |
Flora II
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | Vimsi JK | 1:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
13.04.2024 | FK Talin | 4:2 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
08.04.2024 | Talina Kalev II | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
30.03.2024 | Levadia Talin II | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
17.03.2024 | Harju JK Lagri | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
09.03.2024 | Elva | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
02.03.2024 | Paide Linameskond II | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
25.11.2023 | Kuresare | 2:4 | 3+ | Estonija, Kup | 2023/2024 | |||
12.11.2023 | FK Alijans | 6:0 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
06.11.2023 | Nome Junajted | 2:3 | 3+ | Estonija 2 | 2023 |
Elva
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | Vimsi JK | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
07.04.2024 | Paide Linameskond II | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
30.03.2024 | Talina Kalev II | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
17.03.2024 | Levadia Talin II | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
09.03.2024 | Flora II | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
02.03.2024 | Tartu JK Velko | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
03.12.2023 | Flora | 0:10 | 3+ | Estonija, Kup | 2023/2024 | |||
29.11.2023 | Tartu | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2023 | |||
25.11.2023 | Tartu | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2023 | |||
12.11.2023 | Nome Junajted | 0:7 | 3+ | Estonija 2 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.03.2024 | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
21.10.2023 | 4:1 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
26.08.2023 | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2023 | |||
25.05.2023 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
04.03.2023 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
29.10.2022 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2022 | |||
01.09.2022 | 1:4 | 3+ | Estonija 2 | 2022 | |||
13.07.2022 | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2022 | |||
14.04.2022 | 4:1 | 3+ | Estonija 2 | 2022 | |||
20.10.2021 | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2021 | |||
28.07.2021 | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2021 | |||
16.05.2021 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2021 | |||
25.11.2020 | 3:5 | 3+ | Estonija 2 | 2020 | |||
08.10.2020 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2020 | |||
15.08.2020 | 5:1 | 3+ | Estonija 2 | 2020 | |||
23.06.2020 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2020 | |||
23.09.2019 | 5:1 | 3+ | Estonija 2 | 2019 | |||
15.08.2019 | 2:3 | 3+ | Estonija 2 | 2019 | |||
01.07.2019 | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2019 | |||
04.04.2019 | 5:1 | 3+ | Estonija 2 | 2019 | |||
20.09.2018 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2018 | |||
22.07.2018 | 5:0 | 3+ | Estonija 2 | 2018 | |||
17.05.2018 | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2018 | |||
18.03.2018 | 5:0 | 3+ | Estonija 2 | 2018 | |||
15.10.2017 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2017 | |||
06.08.2017 | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2017 | |||
28.05.2017 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2017 | |||
06.04.2017 | 6:2 | 3+ | Estonija 2 | 2017 | |||
07.11.2007 | 8:1 | 3+ | Estonija, Kup | 2007/2008 | |||
28.10.2007 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2007 | |||
29.07.2007 | 7:1 | 3+ | Estonija 2 | 2007 | |||
20.05.2007 | 5:0 | 3+ | Estonija 2 | 2007 | |||
22.04.2007 | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2007 | |||
30.09.2006 | 3:0 | 3+ | Estonija 2 | 2006 | |||
19.08.2006 | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2006 | |||
17.06.2006 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2006 | |||
28.03.2006 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2006 |
Flora II | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 37 | 24 | 3 | 10 | 101:44 | (+57) | 145 | 2,73 | 1,19 | 3,92 | 10 | 27 | 27:73 |
Domaćin | 19 | 14 | 0 | 5 | 57:22 | (+35) | 79 | 3,00 | 1,16 | 4,16 | 6 | 13 | 32:68 |
Gost | 18 | 10 | 3 | 5 | 44:22 | (+22) | 66 | 2,44 | 1,22 | 3,67 | 4 | 14 | 22:78 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari