Nemačka, Nemačka 4 (Severoistok)

Germanija Halberštad - Bišofsverda FV 08

Germanija Halberštad

Bišofsverda FV 08



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Herta II 11 8 1 2 38 : 15 (+23) 25
2 VSG Altglieničke 11 8 1 2 30 : 13 (+17) 25
3 Lokomotiva Lajpcig 11 6 4 1 19 : 13 (+6) 22
4 Vaker 90 Nordhauzen 11 6 2 3 25 : 16 (+9) 20
5 Energi Kotbus 11 6 2 3 30 : 22 (+8) 20
6 Union Furstenvalde 11 5 2 4 17 : 11 (+6) 17
7 Viktorija 1889 10 3 6 1 10 : 6 (+4) 15
8 Dinamo Berlin 11 4 3 4 12 : 18 (-6) 15
9 Berlin Ankaraspor 07 11 3 4 4 18 : 18 (0) 13
10 ZFK Mojzelvic 10 3 3 4 16 : 16 (0) 12
11 BSG Hemi Lajpcig 11 2 6 3 12 : 14 (-2) 12
12 SV Lihtenberg 47 11 3 3 5 9 : 11 (-2) 12
13 Germanija Halberštad 11 2 5 4 16 : 19 (-3) 11
14 Rot Vajs Erfurt 11 2 5 4 12 : 16 (-4) 11
15 Auerbah 11 3 2 6 18 : 26 (-8) 11
16 Babelsberg 03 11 0 8 3 12 : 19 (-7) 8
17 Optik Ratenov 11 1 5 5 8 : 23 (-15) 8
18 BFV 08 11 1 2 8 11 : 37 (-26) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Herta II 5 3 1 1 15 : 7 10 6 5 0 1 23 : 8 15
2. VSG Altglieničke 5 5 0 0 18 : 4 15 6 3 1 2 12 : 9 10
3. Lokomotiva Lajpcig 5 4 1 0 13 : 8 13 6 2 3 1 6 : 5 9
4. Vaker 90 Nordhauzen 6 4 1 1 15 : 4 13 5 2 1 2 10 : 12 7
5. Energi Kotbus 5 4 0 1 18 : 10 12 6 2 2 2 12 : 12 8
6. Union Furstenvalde 6 2 1 3 8 : 8 7 5 3 1 1 9 : 3 10
7. Viktorija 1889 5 1 3 1 3 : 3 6 5 2 3 0 7 : 3 9
8. Dinamo Berlin 6 3 2 1 8 : 5 11 5 1 1 3 4 : 13 4
9. Berlin Ankaraspor 07 6 2 3 1 12 : 11 9 5 1 1 3 6 : 7 4
10. ZFK Mojzelvic 5 2 1 2 9 : 7 7 5 1 2 2 7 : 9 5
11. BSG Hemi Lajpcig 6 2 2 2 7 : 8 8 5 0 4 1 5 : 6 4
12. SV Lihtenberg 47 5 2 1 2 6 : 3 7 6 1 2 3 3 : 8 5
13. Germanija Halberštad 6 1 4 1 9 : 9 7 5 1 1 3 7 : 10 4
14. Rot Vajs Erfurt 5 2 2 1 7 : 6 8 6 0 3 3 5 : 10 3
15. Auerbah 5 2 1 2 10 : 11 7 6 1 1 4 8 : 15 4
16. Babelsberg 03 6 0 5 1 7 : 11 5 5 0 3 2 5 : 8 3
17. Optik Ratenov 5 0 3 2 4 : 9 3 6 1 2 3 4 : 14 5
18. BFV 08 6 1 1 4 5 : 15 4 5 0 1 4 6 : 22 1

Germanija Halberštad

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
04.10.2019 SV Lihtenberg 47 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
29.09.2019 Viktorija 1889 0:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
22.09.2019 Union Furstenvalde 0:3 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
15.09.2019 BFV 08 2:1 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
11.09.2019 BSG Hemi Lajpcig 3:3 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
31.08.2019 Babelsberg 03 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
28.08.2019 Vaker 90 Nordhauzen 2:3 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
17.08.2019 Dinamo Berlin 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
11.08.2019 Union Berlin 0:6 3+ Nemačka, Kup 2019/2020
03.08.2019 Berlin Ankaraspor 07 1:2 3+ Nemačka 4 si 2019/2020

Bišofsverda FV 08

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.10.2019 Herta II 2:7 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
29.09.2019 VSG Altglieničke 0:5 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
21.09.2019 SV Lihtenberg 47 2:0 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
15.09.2019 Germanija Halberštad 1:2 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
31.08.2019 Union Furstenvalde 0:3 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
28.08.2019 Babelsberg 03 3:3 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
24.08.2019 Viktorija 1889 1:4 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
18.08.2019 BSG Hemi Lajpcig 0:0 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
04.08.2019 Vaker 90 Nordhauzen 0:8 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
31.07.2019 Dinamo Berlin 0:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 2:1 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
12.05.2019 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2018/2019
11.11.2018 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2018/2019
Germanija Halberštad
Ukupno 3 1 2 0 4:3 (+1) 7 1,33 1,00 2,33 2 1 67:33
Domaćin 2 1 1 0 3:2 (+1) 5 1,50 1,00 2,50 1 1 50:50
Gost 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno