Nemačka, Nemačka 4 (Jugozapad)

Gisen - Ulm 1846

Gisen

Ulm 1846



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sarbriken 13 11 1 1 28 : 9 (+19) 34
2 Štajnbah 13 9 2 2 24 : 8 (+16) 29
3 07 Elversberg 13 8 2 3 33 : 17 (+16) 26
4 Homburg 13 8 2 3 22 : 18 (+4) 26
5 Ofenbaher Kikers 13 6 4 3 19 : 12 (+7) 22
6 Astorija Valdorf 13 5 6 2 23 : 15 (+8) 21
7 Majnc 05 II 13 6 3 4 13 : 13 (0) 21
8 Bajern Alzenau 13 5 5 3 21 : 19 (+2) 20
9 Ulm 1846 13 6 0 7 22 : 16 (+6) 18
10 Balinger 13 5 2 6 21 : 21 (0) 17
11 1899 Hofenhajm II 13 4 4 5 19 : 21 (-2) 16
12 Alen 13 3 6 4 17 : 15 (+2) 15
13 Frajburg II 13 4 3 6 16 : 17 (-1) 15
14 Gisen 13 4 3 6 12 : 23 (-11) 15
15 Frankfurt 1899 13 3 4 6 12 : 23 (-11) 13
16 TSG Balingen 13 2 1 10 15 : 27 (-12) 7
17 Pirmasens 13 1 4 8 9 : 25 (-16) 7
18 Rot Vajs Koblenc 13 0 2 11 6 : 33 (-27) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sarbriken 7 5 1 1 12 : 4 16 6 6 0 0 16 : 5 18
2. Štajnbah 6 4 1 1 10 : 3 13 7 5 1 1 14 : 5 16
3. 07 Elversberg 6 3 1 2 14 : 7 10 7 5 1 1 19 : 10 16
4. Homburg 6 3 1 2 9 : 11 10 7 5 1 1 13 : 7 16
5. Ofenbaher Kikers 6 3 2 1 10 : 4 11 7 3 2 2 9 : 8 11
6. Astorija Valdorf 7 3 4 0 13 : 7 13 6 2 2 2 10 : 8 8
7. Majnc 05 II 7 4 0 3 8 : 9 12 6 2 3 1 5 : 4 9
8. Bajern Alzenau 7 3 3 1 11 : 8 12 6 2 2 2 10 : 11 8
9. Ulm 1846 6 3 0 3 10 : 7 9 7 3 0 4 12 : 9 9
10. Balinger 6 3 0 3 7 : 7 9 7 2 2 3 14 : 14 8
11. 1899 Hofenhajm II 7 2 2 3 12 : 12 8 6 2 2 2 7 : 9 8
12. Alen 6 1 4 1 9 : 8 7 7 2 2 3 8 : 7 8
13. Frajburg II 6 1 2 3 10 : 10 5 7 3 1 3 6 : 7 10
14. Gisen 7 1 1 5 4 : 13 4 6 3 2 1 8 : 10 11
15. Frankfurt 1899 7 1 3 3 5 : 13 6 6 2 1 3 7 : 10 7
16. TSG Balingen 7 0 0 7 7 : 17 0 6 2 1 3 8 : 10 7
17. Pirmasens 6 0 1 5 3 : 14 1 7 1 3 3 6 : 11 6
18. Rot Vajs Koblenc 7 0 1 6 5 : 19 1 6 0 1 5 1 : 14 1

Gisen

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 Ulm 1846 0:3 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
04.10.2019 1899 Hofenhajm II 4:2 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
28.09.2019 Bajern Alzenau 2:2 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
21.09.2019 Sarbriken 0:2 0-2 Nemačka 4 jz 2019/2020
15.09.2019 Majnc 05 II 3:1 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
07.09.2019 Astorija Valdorf 0:0 0-2 Nemačka 4 jz 2019/2020
31.08.2019 TSG Balingen 1:0 0-2 Nemačka 4 jz 2019/2020
24.08.2019 Frankfurt 1899 0:3 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
17.08.2019 Rot Vajs Koblenc 0:0 0-2 Nemačka 4 jz 2019/2020
13.08.2019 Štajnbah 0:1 0-2 Nemačka 4 jz 2019/2020

Ulm 1846

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 Gisen 3:0 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
03.10.2019 Bajern Alzenau 2:1 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
28.09.2019 Sarbriken 1:2 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
22.09.2019 Majnc 05 II 0:1 0-2 Nemačka 4 jz 2019/2020
13.09.2019 Astorija Valdorf 1:3 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
06.09.2019 TSG Balingen 1:3 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
31.08.2019 Frankfurt 1899 2:0 0-2 Nemačka 4 jz 2019/2020
28.08.2019 Homburg 5:1 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
24.08.2019 Rot Vajs Koblenc 4:0 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
17.08.2019 Štajnbah 0:1 0-2 Nemačka 4 jz 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 0:3 3+ Nemačka 4 jz 2019/2020
Gisen
Ukupno 1 0 0 1 0:3 (-3) 3 0,00 3,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 0 1 0:3 (-3) 3 0,00 3,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno