Belorusija, Belorusija 1

Gorodeja - Šahtjor Soligorsk

Gorodeja

Šahtjor Soligorsk



Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 11 8 1 2 23 : 10 (+13) 25
2 Torpedo BelAZ 12 6 4 2 16 : 10 (+6) 22
3 Energetik-BGU 11 7 1 3 17 : 13 (+4) 22
4 Šahtjor Soligorsk 11 6 3 2 16 : 3 (+13) 21
5 Sluck 12 5 3 4 17 : 17 (0) 18
6 Neman 11 5 2 4 17 : 13 (+4) 17
7 Dinamo Brest 11 5 1 5 17 : 14 (+3) 16
8 Isloč 12 5 1 6 13 : 17 (-4) 16
9 Ruh Brest 12 3 6 3 10 : 11 (-1) 15
10 Slavija Mozir 12 4 3 5 15 : 20 (-5) 15
11 Vitebsk 11 3 5 3 11 : 13 (-2) 14
12 Minsk 9 4 1 4 13 : 16 (-3) 13
13 Dinamo Minsk 11 4 1 6 13 : 12 (+1) 13
14 Gorodeja 12 3 3 6 8 : 17 (-9) 12
15 Smoleviči 11 1 4 6 11 : 17 (-6) 7
16 Belšina Bobruisk 11 0 3 8 9 : 23 (-14) 3
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 5 4 1 0 8 : 1 13 6 4 0 2 15 : 9 12
2. Torpedo BelAZ 5 4 1 0 8 : 2 13 7 2 3 2 8 : 8 9
3. Energetik-BGU 5 3 1 1 10 : 6 10 6 4 0 2 7 : 7 12
4. Šahtjor Soligorsk 6 3 1 2 11 : 3 10 5 3 2 0 5 : 0 11
5. Sluck 7 2 3 2 10 : 9 9 5 3 0 2 7 : 8 9
6. Neman 5 3 1 1 11 : 6 10 6 2 1 3 6 : 7 7
7. Dinamo Brest 6 2 1 3 8 : 10 7 5 3 0 2 9 : 4 9
8. Isloč 8 5 1 2 12 : 8 16 4 0 0 4 1 : 9 0
9. Ruh Brest 5 1 2 2 3 : 6 5 7 2 4 1 7 : 5 10
10. Slavija Mozir 6 1 3 2 5 : 8 6 6 3 0 3 10 : 12 9
11. Vitebsk 5 2 2 1 5 : 4 8 6 1 3 2 6 : 9 6
12. Minsk 4 2 0 2 6 : 10 6 5 2 1 2 7 : 6 7
13. Dinamo Minsk 6 3 0 3 6 : 4 9 5 1 1 3 7 : 8 4
14. Gorodeja 5 1 1 3 2 : 7 4 7 2 2 3 6 : 10 8
15. Smoleviči 6 1 1 4 8 : 12 4 5 0 3 2 3 : 5 3
16. Belšina Bobruisk 6 0 2 4 5 : 12 2 5 0 1 4 4 : 11 1

Gorodeja

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.06.2020 Smoleviči 1:4 3+ Belorusija 1 2020
29.05.2020 Neman 0:2 0-2 Belorusija 1 2020
22.05.2020 Slavija Mozir 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
15.05.2020 Torpedo BelAZ 1:3 3+ Belorusija 1 2020
08.05.2020 Minsk 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
02.05.2020 Ruh Brest 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
25.04.2020 BATE 0:2 0-2 Belorusija 1 2020
16.04.2020 Energetik-BGU 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
11.04.2020 Dinamo Minsk 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
03.04.2020 Belšina Bobruisk 1:0 0-2 Belorusija 1 2020

Šahtjor Soligorsk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
30.05.2020 Dinamo Minsk 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
22.05.2020 Belšina Bobruisk 4:0 3+ Belorusija 1 2020
16.05.2020 Slavija Mozir 2:0 0-2 Belorusija 1 2020
10.05.2020 Vitebsk 0:0 0-2 Belorusija 1 2020
03.05.2020 Isloč 4:0 3+ Belorusija 1 2020
29.04.2020 Dinamo Brest 4:2 3+ Belorusija, Kup 2019/2020
25.04.2020 Dinamo Brest 2:0 0-2 Belorusija 1 2020
17.04.2020 Sluck 1:2 3+ Belorusija 1 2020
12.04.2020 Smoleviči 0:0 0-2 Belorusija 1 2020
08.04.2020 Dinamo Brest 0:2 0-2 Belorusija, Kup 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
28.03.2020 0:2 0-2 Belorusija 1 2020
01.12.2019 0:1 0-2 Belorusija 1 2019
25.09.2019 0:0 0-2 Belorusija 1 2019
29.09.2018 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
22.05.2018 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
30.07.2017 0:4 3+ Belorusija 1 2017
01.04.2017 0:1 0-2 Belorusija 1 2017
31.07.2016 2:2 3+ Belorusija 1 2016
02.04.2016 0:1 0-2 Belorusija 1 2016
24.09.2014 0:1 0-2 Belorusija, Kup 2014/2015
Gorodeja
Ukupno 10 0 2 8 2:14 (-12) 16 0,20 1,40 1,60 8 2 80:20
Domaćin 5 0 1 4 0:5 (-5) 5 0,00 1,00 1,00 5 0 100:0
Gost 5 0 1 4 2:9 (-7) 11 0,40 1,80 2,20 3 2 60:40

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno