Španija, Španija 3 II

Haro Deportivo - Kalahora

Haro Deportivo

Kalahora



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletik Bilbao B 12 8 2 2 31 : 14 (+17) 26
2 Kultural Leonesa 12 7 4 1 25 : 10 (+15) 25
3 UD Logronjes 12 7 3 2 22 : 11 (+11) 24
4 Real Sosijedad B 12 7 2 3 25 : 14 (+11) 23
5 Valjadolid B 12 6 2 4 20 : 15 (+5) 20
6 Burgos 12 5 4 3 15 : 14 (+1) 19
7 Osasuna B 12 6 1 5 17 : 16 (+1) 19
8 Barakaldo 12 5 2 5 17 : 22 (-5) 17
9 Kalahora 12 3 8 1 14 : 12 (+2) 17
10 Salmantino 12 5 2 5 17 : 18 (-1) 17
11 Alaves B 12 4 4 4 13 : 12 (+1) 16
12 Haro Deportivo 12 4 4 4 12 : 13 (-1) 16
13 Amorebieta 12 4 4 4 14 : 17 (-3) 16
14 Izara 12 4 2 6 11 : 17 (-6) 14
15 Tudeljano 12 3 5 4 12 : 19 (-7) 14
16 Real Union 12 3 3 6 16 : 18 (-2) 12
17 Guihuelo 12 2 3 7 7 : 14 (-7) 9
18 Leioa 12 2 3 7 14 : 21 (-7) 9
19 Unionistas de Salamanka 12 2 2 8 12 : 21 (-9) 8
20 Arenas 12 1 4 7 9 : 25 (-16) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletik Bilbao B 6 4 2 0 19 : 5 14 6 4 0 2 12 : 9 12
2. Kultural Leonesa 6 5 1 0 18 : 4 16 6 2 3 1 7 : 6 9
3. UD Logronjes 6 4 1 1 15 : 6 13 6 3 2 1 7 : 5 11
4. Real Sosijedad B 6 5 1 0 15 : 5 16 6 2 1 3 10 : 9 7
5. Valjadolid B 6 5 1 0 14 : 6 16 6 1 1 4 6 : 9 4
6. Burgos 6 3 1 2 8 : 6 10 6 2 3 1 7 : 8 9
7. Osasuna B 6 5 0 1 12 : 4 15 6 1 1 4 5 : 12 4
8. Barakaldo 6 3 1 2 8 : 10 10 6 2 1 3 9 : 12 7
9. Kalahora 6 2 4 0 9 : 6 10 6 1 4 1 5 : 6 7
10. Salmantino 6 3 2 1 10 : 5 11 6 2 0 4 7 : 13 6
11. Alaves B 6 4 2 0 11 : 3 14 6 0 2 4 2 : 9 2
12. Haro Deportivo 6 2 3 1 6 : 6 9 6 2 1 3 6 : 7 7
13. Amorebieta 6 2 0 4 6 : 11 6 6 2 4 0 8 : 6 10
14. Izara 6 3 1 2 7 : 5 10 6 1 1 4 4 : 12 4
15. Tudeljano 6 2 3 1 7 : 8 9 6 1 2 3 5 : 11 5
16. Real Union 6 1 2 3 5 : 7 5 6 2 1 3 11 : 11 7
17. Guihuelo 6 1 1 4 4 : 7 4 6 1 2 3 3 : 7 5
18. Leioa 6 2 2 2 8 : 8 8 6 0 1 5 6 : 13 1
19. Unionistas de Salamanka 6 1 1 4 6 : 11 4 6 1 1 4 6 : 10 4
20. Arenas 6 0 3 3 3 : 9 3 6 1 1 4 6 : 16 4

Haro Deportivo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Kalahora 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
02.11.2019 Valjadolid B 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
27.10.2019 Alaves B 0:2 0-2 Španija 3 II 2019/2020
20.10.2019 Real Sosijedad B 2:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
13.10.2019 Barakaldo 1:2 3+ Španija 3 II 2019/2020
06.10.2019 Leioa 0:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
29.09.2019 Izara 2:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
22.09.2019 Guihuelo 1:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
15.09.2019 Unionistas de Salamanka 1:2 3+ Španija 3 II 2019/2020
07.09.2019 Burgos 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020

Kalahora

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Haro Deportivo 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
03.11.2019 Alaves B 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
26.10.2019 Real Sosijedad B 0:2 0-2 Španija 3 II 2019/2020
20.10.2019 Barakaldo 3:3 3+ Španija 3 II 2019/2020
12.10.2019 Leioa 3:3 3+ Španija 3 II 2019/2020
06.10.2019 Izara 1:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
29.09.2019 Guihuelo 0:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
22.09.2019 Unionistas de Salamanka 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
15.09.2019 Burgos 1:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
08.09.2019 UD Logronjes 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
Haro Deportivo
Ukupno 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno