Ponuda po danu
Po takmičenju
Ekvador, Ekvador 1 - I deo
Independiente del Valje - Aukaš
Independiente del Valje
Aukaš
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independ. del Valje | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | : | 3 | (+6) | 11 |
2 | Emelek | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | (+4) | 11 |
3 | Aukaš | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | (+4) | 10 |
4 | Makara | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 8 |
5 | Un. Katolika Kito | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | (+4) | 7 |
6 | Mušuk Runa | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 7 |
7 | Imbabura | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
8 | LDU Kito | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 6 |
9 | El Nasional | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 6 |
10 | Tekn. Universitario | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | (-3) | 5 |
11 | Barselona Gva. | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 4 |
12 | Delfin | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | (-4) | 4 |
13 | Kumbaja | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 8 | (-5) | 4 |
14 | Deportivo Kuenka | 5 | 0 | 3 | 2 | 7 | : | 9 | (-2) | 3 |
15 | Orense | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 3 |
16 | Libertad Loha (-4) | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | -3 |
1.mesto - Kopa Libertadores
Iz lige (nakon odigranog drugog dela) ispadaju dve najlošije ekipe iz zbirne tabele.
Iz lige (nakon odigranog drugog dela) ispadaju dve najlošije ekipe iz zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Independ. del Valje | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
2. | Emelek | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | |
3. | Aukaš | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
4. | Makara | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
5. | Un. Katolika Kito | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
6. | Mušuk Runa | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
7. | Imbabura | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 3 | |
8. | LDU Kito | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
9. | El Nasional | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | |
10. | Tekn. Universitario | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
11. | Barselona Gva. | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
12. | Delfin | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 | |
13. | Kumbaja | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 4 | 1 | |
14. | Deportivo Kuenka | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | 2 | |
15. | Orense | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
16. | Libertad Loha (-4) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 |
Independiente del Valje
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | Aukaš | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
21.03.2024 | Tekn. Universitario | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Kumbaja | 3:0 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Barselona Gva. | 3:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Delfin | 1:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
17.12.2023 | LDU Kito | 0:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
10.12.2023 | LDU Kito | 0:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
02.12.2023 | El Nasional | 1:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Orense | 2:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Aukaš | 0:2 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 |
Aukaš
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | Independ. del Valje | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
21.03.2024 | El Nasional | 3:4 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | LDU Kito | 2:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Tekn. Universitario | 3:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Orense | 2:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
16.02.2024 | Nasional Asuns. | 0:3 | 3+ | Kopa Libert. kval. | 2024 | |||
09.02.2024 | Nasional Asuns. | 1:0 | 0-2 | Kopa Libert. kval. | 2024 | |||
03.12.2023 | Orense | 2:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Delfin | 0:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Independ. del Valje | 2:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Independiente del Valje | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 24 | 10 | 8 | 6 | 33:27 | (+6) | 60 | 1,38 | 1,13 | 2,50 | 17 | 7 | 71:29 |
Domaćin | 13 | 7 | 5 | 1 | 19:6 | (+13) | 25 | 1,46 | 0,46 | 1,92 | 11 | 2 | 85:15 |
Gost | 11 | 3 | 3 | 5 | 14:21 | (-7) | 35 | 1,27 | 1,91 | 3,18 | 6 | 5 | 55:45 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari