Belorusija, Belorusija 1

Isloč - Energetik-BGU

Isloč

Energetik-BGU



Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 10 7 1 2 22 : 10 (+12) 22
2 Energetik-BGU 10 7 0 3 14 : 10 (+4) 21
3 Torpedo BelAZ 10 5 3 2 13 : 8 (+5) 18
4 Šahtjor Soligorsk 10 5 3 2 15 : 3 (+12) 18
5 Sluck 10 5 2 3 16 : 15 (+1) 17
6 Isloč 10 5 0 5 12 : 15 (-3) 15
7 Ruh Brest 10 3 5 2 8 : 6 (+2) 14
8 Vitebsk 10 3 4 3 8 : 10 (-2) 13
9 Dinamo Brest 10 4 1 5 13 : 13 (0) 13
10 Dinamo Minsk 10 4 1 5 13 : 11 (+2) 13
11 Gorodeja 10 3 3 4 7 : 11 (-4) 12
12 Slavija Mozir 10 3 3 4 11 : 15 (-4) 12
13 Neman 9 3 2 4 12 : 12 (0) 11
14 Minsk 8 3 1 4 12 : 16 (-4) 10
15 Smoleviči 9 0 4 5 6 : 14 (-8) 4
16 Belšina Bobruisk 10 0 3 7 7 : 20 (-13) 3
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 4 3 1 0 7 : 1 10 6 4 0 2 15 : 9 12
2. Energetik-BGU 4 3 0 1 7 : 3 9 6 4 0 2 7 : 7 12
3. Torpedo BelAZ 4 3 1 0 6 : 1 10 6 2 2 2 7 : 7 8
4. Šahtjor Soligorsk 6 3 1 2 11 : 3 10 4 2 2 0 4 : 0 8
5. Sluck 6 2 2 2 9 : 8 8 4 3 0 1 7 : 7 9
6. Isloč 7 5 0 2 11 : 7 15 3 0 0 3 1 : 8 0
7. Ruh Brest 4 1 2 1 2 : 2 5 6 2 3 1 6 : 4 9
8. Vitebsk 5 2 2 1 5 : 4 8 5 1 2 2 3 : 6 5
9. Dinamo Brest 6 2 1 3 8 : 10 7 4 2 0 2 5 : 3 6
10. Dinamo Minsk 5 3 0 2 6 : 3 9 5 1 1 3 7 : 8 4
11. Gorodeja 4 1 1 2 2 : 5 4 6 2 2 2 5 : 6 8
12. Slavija Mozir 5 1 3 1 4 : 5 6 5 2 0 3 7 : 10 6
13. Neman 5 3 1 1 11 : 6 10 4 0 1 3 1 : 6 1
14. Minsk 3 1 0 2 5 : 10 3 5 2 1 2 7 : 6 7
15. Smoleviči 5 0 1 4 4 : 11 1 4 0 3 1 2 : 3 3
16. Belšina Bobruisk 5 0 2 3 3 : 9 2 5 0 1 4 4 : 11 1

Isloč

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.05.2020 Energetik-BGU 1:2 3+ Belorusija 1 2020
17.05.2020 Dinamo Minsk 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
10.05.2020 Belšina Bobruisk 2:1 3+ Belorusija 1 2020
03.05.2020 Šahtjor Soligorsk 0:4 3+ Belorusija 1 2020
26.04.2020 Vitebsk 2:0 0-2 Belorusija 1 2020
18.04.2020 Slavija Mozir 2:1 3+ Belorusija 1 2020
12.04.2020 Dinamo Brest 1:3 3+ Belorusija 1 2020
05.04.2020 Sluck 2:3 3+ Belorusija 1 2020
29.03.2020 Smoleviči 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
21.03.2020 Neman 1:0 0-2 Belorusija 1 2020

Energetik-BGU

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.05.2020 Isloč 2:1 3+ Belorusija 1 2020
16.05.2020 Dinamo Brest 2:1 3+ Belorusija 1 2020
08.05.2020 Sluck 2:1 3+ Belorusija 1 2020
01.05.2020 Smoleviči 2:0 0-2 Belorusija 1 2020
24.04.2020 Neman 0:3 3+ Belorusija 1 2020
16.04.2020 Gorodeja 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
11.04.2020 Torpedo BelAZ 0:2 0-2 Belorusija 1 2020
05.04.2020 Minsk 2:0 0-2 Belorusija 1 2020
27.03.2020 Ruh Brest 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
19.03.2020 BATE 3:1 3+ Belorusija 1 2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
23.05.2020 1:2 3+ Belorusija 1 2020
22.09.2019 2:1 3+ Belorusija 1 2019
03.08.2019 3:2 3+ Belorusija, Kup 2019/2020
11.05.2019 2:1 3+ Belorusija 1 2019
Isloč
Ukupno 4 3 0 1 8:6 (+2) 14 2,00 1,50 3,50 0 4 0:100
Domaćin 2 1 0 1 3:3 (0) 6 1,50 1,50 3,00 0 2 0:100
Gost 2 2 0 0 5:3 (+2) 8 2,50 1,50 4,00 0 2 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno