Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 1
Kašima Antlers - Nagoja Grampus
Kašima Antlers
Nagoja Grampus
(Nagoja Grampus Ejt)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mačida Zelvia | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | (+3) | 10 |
2 | Sanfreće Hir. | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 1 | (+6) | 8 |
3 | Serezo Osaka | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | (+3) | 8 |
4 | Kašima Antlers | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 7 |
5 | Gamba Osaka | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
6 | Visel Kobe | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
7 | Albireks Nigata | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 7 |
8 | Kašiva Rejsol | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 7 |
9 | Jokohama F. Mar. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 6 |
10 | FK Tokio | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | (+1) | 5 |
11 | Šonan Belmare | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | (0) | 5 |
12 | Urava Red Dajm. | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 5 |
13 | Avispa Fukuoka | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 5 |
14 | Kjoto Sanga | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 4 |
15 | Kavasaki Frontale | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 3 |
16 | Džubilo Ivata | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 3 |
17 | Sagan Tosu | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | (-3) | 3 |
18 | Nagoja Grampus | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 5 | (-3) | 3 |
19 | Tokio Verdi | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 2 |
20 | Hokaido KS | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 7 | (-6) | 1 |
1. i 2.mesto i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto - Azijska Liga Šampiona 2
3.mesto - Azijska Liga Šampiona 2
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mačida Zelvia | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | |
2. | Sanfreće Hir. | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
3. | Serezo Osaka | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
4. | Kašima Antlers | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 1 | 3 | |
5. | Gamba Osaka | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
6. | Visel Kobe | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
7. | Albireks Nigata | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | |
8. | Kašiva Rejsol | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 6 | |
9. | Jokohama F. Mar. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
10. | FK Tokio | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 4 | |
11. | Šonan Belmare | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
12. | Urava Red Dajm. | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | |
13. | Avispa Fukuoka | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
14. | Kjoto Sanga | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
15. | Kavasaki Frontale | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
16. | Džubilo Ivata | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 6 | 3 | |
17. | Sagan Tosu | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | 0 | |
18. | Nagoja Grampus | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
19. | Tokio Verdi | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
20. | Hokaido KS | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 4 | 1 |
Kašima Antlers
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Kavasaki Frontale | 2:1 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Mačida Zelvia | 0:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Serezo Osaka | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Nagoja Grampus | 3:0 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
03.12.2023 | Jokohama | 2:1 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
24.11.2023 | Kavasaki Frontale | 0:3 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Kašiva Rejsol | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Urava Red Dajm. | 0:0 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Visel Kobe | 1:3 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
30.09.2023 | Avispa Fukuoka | 0:0 | 0-2 | Japan 1 | 2023 |
Nagoja Grampus
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Kašiva Rejsol | 2:0 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Albireks Nigata | 0:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Mačida Zelvia | 0:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Kašima Antlers | 0:3 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
03.12.2023 | Kašiva Rejsol | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Visel Kobe | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Šonan Belmare | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2023 | |||
27.10.2023 | Sagan Tosu | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Gamba Osaka | 1:0 | 0-2 | Japan 1 | 2023 | |||
15.10.2023 | Avispa Fukuoka | 0:1 | 0-2 | Japan, LK | 2023 |
Međusobni susreti
Kašima Antlers | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 67 | 38 | 9 | 20 | 112:76 | (+36) | 188 | 1,67 | 1,13 | 2,81 | 29 | 38 | 43:57 |
Domaćin | 32 | 22 | 3 | 7 | 56:34 | (+22) | 90 | 1,75 | 1,06 | 2,81 | 14 | 18 | 44:56 |
Gost | 35 | 16 | 6 | 13 | 56:42 | (+14) | 98 | 1,60 | 1,20 | 2,80 | 15 | 20 | 43:57 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari