Srbija, Srbija 2 - 1.deo

Kolubara - Budućnost Dobanovci

Kolubara

Budućnost Dobanovci



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Vranje 3 3 0 0 9 : 2 (+7) 9
2 Trajal 3 3 0 0 4 : 1 (+3) 9
3 Bačka B.Palanka 3 2 0 1 6 : 3 (+3) 6
4 Kabel 3 2 0 1 7 : 5 (+2) 6
5 Novi Pazar 3 1 2 0 3 : 1 (+2) 5
6 OFK Žarkovo 3 1 1 1 4 : 1 (+3) 4
7 Kolubara 3 1 1 1 4 : 2 (+2) 4
8 Grafičar 3 1 1 1 1 : 1 (0) 4
9 Zlatibor Čajetina 3 1 1 1 1 : 2 (-1) 4
10 Radnički Pirot 3 1 1 1 3 : 5 (-2) 4
11 Zemun 3 1 0 2 3 : 2 (+1) 3
12 Radnički 1923 3 1 0 2 5 : 7 (-2) 3
13 Metalac G.Mil. 3 1 0 2 3 : 5 (-2) 3
14 Sinđelić 3 0 2 1 2 : 5 (-3) 2
15 Bud. Dobanovci 3 0 1 2 0 : 5 (-5) 1
16 Smederevo 1924 3 0 0 3 1 : 9 (-8) 0
Bežanija i Borac Čačak su odustali od takmičenja (finansijski razlozi). Umesto njih nastupaju Kolubara i Novi Pazar.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Vranje 2 2 0 0 5 : 2 6 1 1 0 0 4 : 0 3
2. Trajal 2 2 0 0 3 : 1 6 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Bačka B.Palanka 2 2 0 0 5 : 1 6 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Kabel 1 1 0 0 3 : 2 3 2 1 0 1 4 : 3 3
5. Novi Pazar 1 1 0 0 2 : 0 3 2 0 2 0 1 : 1 2
6. OFK Žarkovo 2 1 1 0 4 : 0 4 1 0 0 1 0 : 1 0
7. Kolubara 1 0 1 0 0 : 0 1 2 1 0 1 4 : 2 3
8. Grafičar 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 1 1 0 : 1 1
9. Zlatibor Čajetina 2 1 1 0 1 : 0 4 1 0 0 1 0 : 2 0
10. Radnički Pirot 1 1 0 0 2 : 1 3 2 0 1 1 1 : 4 1
11. Zemun 1 1 0 0 3 : 0 3 2 0 0 2 0 : 2 0
12. Radnički 1923 2 1 0 1 3 : 4 3 1 0 0 1 2 : 3 0
13. Metalac G.Mil. 2 1 0 1 2 : 3 3 1 0 0 1 1 : 2 0
14. Sinđelić 2 0 2 0 2 : 2 2 1 0 0 1 0 : 3 0
15. Bud. Dobanovci 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 1 1 0 : 4 1
16. Smederevo 1924 1 0 0 1 0 : 3 0 2 0 0 2 1 : 6 0

Kolubara

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 Bud. Dobanovci 0:0 0-2 Srbija 2 2019/2020
10.08.2019 Smederevo 1924 3:0 3+ Srbija 2 2019/2020
04.08.2019 Trajal 1:2 3+ Srbija 2 2019/2020
08.06.2019 Crvena Zvezda MML 2:0 0-2 Srbija 3 b 2018/2019
01.06.2019 Brodarac 1:2 3+ Srbija 3 b 2018/2019
25.05.2019 Radnički NB 1:1 0-2 Srbija 3 b 2018/2019
20.05.2019 BSK Borča 7:3 3+ Srbija 3 b 2018/2019
11.05.2019 Radnički Obren. 0:0 0-2 Srbija 3 b 2018/2019
05.05.2019 Grafičar 0:4 3+ Srbija 3 b 2018/2019
27.04.2019 IMT 1:2 3+ Srbija 3 b 2018/2019

Budućnost Dobanovci

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 Kolubara 0:0 0-2 Srbija 2 2019/2020
10.08.2019 Trajal 0:1 0-2 Srbija 2 2019/2020
04.08.2019 OFK Žarkovo 0:4 3+ Srbija 2 2019/2020
05.05.2019 OFK Žarkovo 1:0 0-2 Srbija 2 2018/2019
01.05.2019 Borac Čačak 0:2 0-2 Srbija 2 2018/2019
27.04.2019 OFK Bečej 1918 1:2 3+ Srbija 2 2018/2019
21.04.2019 Trajal 3:2 3+ Srbija 2 2018/2019
14.04.2019 Novi Pazar 1:0 0-2 Srbija 2 2018/2019
10.04.2019 Teleoptik 1:0 0-2 Srbija 2 2018/2019
06.04.2019 Sloboda Užice 2:0 0-2 Srbija 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 0:0 0-2 Srbija 2 2019/2020
03.03.2017 0:0 0-2 Srbija 2 2016/2017
13.08.2016 0:1 0-2 Srbija 2 2016/2017
04.06.2014 2:2 3+ Srbija 3 b 2013/2014
10.11.2013 1:1 0-2 Srbija 3 b 2013/2014
20.05.2007 1:0 0-2 Srbija 3 b 2006/2007
15.10.2006 1:0 0-2 Srbija 3 b 2006/2007
14.05.2006 3:1 3+ SCG 3 b 2005/2006
09.10.2005 0:0 0-2 SCG 3 b 2005/2006
13.04.2005 2:1 3+ SCG 3 b 2004/2005
08.09.2004 2:0 0-2 SCG 3 b 2004/2005
26.03.2003 1:1 0-2 SCG 3 b 2002/2003
17.08.2002 0:0 0-2 SCG 3 b 2002/2003
Kolubara
Ukupno 13 5 7 1 13:7 (+6) 20 1,00 0,54 1,54 10 3 77:23
Domaćin 7 3 3 1 9:6 (+3) 15 1,29 0,86 2,14 4 3 57:43
Gost 6 2 4 0 4:1 (+3) 5 0,67 0,17 0,83 6 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno