Poljska, Poljska 2

Korona - GKS Katovice

Korona

GKS Katovice



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Miedž Legnica 33 22 8 3 55 : 22 (+33) 74
2 Viđev 33 17 8 8 51 : 37 (+14) 59
3 Arka 33 18 4 11 60 : 38 (+22) 58
4 Korona 33 15 10 8 45 : 36 (+9) 55
5 Odra Opole 33 14 9 10 51 : 43 (+8) 51
6 Črobri Glogov 33 12 11 10 39 : 34 (+5) 47
7 Sandecja Novi Sac 33 12 11 10 38 : 34 (+4) 47
8 Podbeskidzje 33 11 12 10 47 : 39 (+8) 45
9 LKS Lođ 33 12 9 12 33 : 35 (-2) 45
10 GKS Tihi 33 11 10 12 36 : 40 (-4) 43
11 GKS Katovice 33 10 13 10 42 : 47 (-5) 43
12 Resovija 33 10 11 12 39 : 39 (0) 41
13 Puša Niepolomice 33 10 7 16 41 : 49 (-8) 37
14 Skra Čestohova 33 8 13 12 27 : 40 (-13) 37
15 Zaglebje Sosn. 33 8 12 13 41 : 44 (-3) 36
16 Stomil Olštin 33 9 5 19 31 : 52 (-21) 32
17 Gornjik Polkovice 33 5 14 14 32 : 53 (-21) 29
18 GKS 1962 Jastrzebje 33 5 9 19 31 : 57 (-26) 24
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Miedž Legnica 17 11 4 2 28 : 12 37 16 11 4 1 27 : 10 37
2. Viđev 16 10 2 4 34 : 22 32 17 7 6 4 17 : 15 27
3. Arka 16 10 3 3 30 : 13 33 17 8 1 8 30 : 25 25
4. Korona 17 9 3 5 23 : 17 30 16 6 7 3 22 : 19 25
5. Odra Opole 16 7 5 4 24 : 19 26 17 7 4 6 27 : 24 25
6. Črobri Glogov 16 9 5 2 23 : 10 32 17 3 6 8 16 : 24 15
7. Sandecja Novi Sac 17 4 7 6 18 : 19 19 16 8 4 4 20 : 15 28
8. Podbeskidzje 17 6 5 6 23 : 16 23 16 5 7 4 24 : 23 22
9. LKS Lođ 17 6 3 8 16 : 22 21 16 6 6 4 17 : 13 24
10. GKS Tihi 16 6 6 4 19 : 17 24 17 5 4 8 17 : 23 19
11. GKS Katovice 16 6 5 5 25 : 24 23 17 4 8 5 17 : 23 20
12. Resovija 17 5 7 5 19 : 16 22 16 5 4 7 20 : 23 19
13. Puša Niepolomice 17 5 5 7 26 : 23 20 16 5 2 9 15 : 26 17
14. Skra Čestohova 16 2 9 5 15 : 21 15 17 6 4 7 12 : 19 22
15. Zaglebje Sosn. 17 4 7 6 21 : 19 19 16 4 5 7 20 : 25 17
16. Stomil Olštin 16 4 0 12 17 : 30 12 17 5 5 7 14 : 22 20
17. Gornjik Polkovice 16 3 8 5 15 : 18 17 17 2 6 9 17 : 35 12
18. GKS 1962 Jastrzebje 17 4 4 9 16 : 29 16 16 1 5 10 15 : 28 8

Korona

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.05.2022 GKS Katovice 1:2 3+ Poljska 2 2021/2022
06.05.2022 Odra Opole 1:3 3+ Poljska 2 2021/2022
30.04.2022 Gornjik Polkovice 2:1 3+ Poljska 2 2021/2022
26.04.2022 Viđev 2:1 3+ Poljska 2 2021/2022
23.04.2022 Arka 1:2 3+ Poljska 2 2021/2022
16.04.2022 Črobri Glogov 1:1 0-2 Poljska 2 2021/2022
09.04.2022 Zaglebje Sosn. 2:1 3+ Poljska 2 2021/2022
05.04.2022 Podbeskidzje 2:1 3+ Poljska 2 2021/2022
01.04.2022 Sandecja Novi Sac 2:2 3+ Poljska 2 2021/2022
18.03.2022 Miedž Legnica 1:1 0-2 Poljska 2 2021/2022

GKS Katovice

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.05.2022 Korona 2:1 3+ Poljska 2 2021/2022
07.05.2022 GKS 1962 Jastrzebje 3:1 3+ Poljska 2 2021/2022
01.05.2022 Puša Niepolomice 1:1 0-2 Poljska 2 2021/2022
27.04.2022 Skra Čestohova 3:0 3+ Poljska 2 2021/2022
24.04.2022 GKS Tihi 1:1 0-2 Poljska 2 2021/2022
19.04.2022 Stomil Olštin 1:0 0-2 Poljska 2 2021/2022
10.04.2022 Odra Opole 1:3 3+ Poljska 2 2021/2022
06.04.2022 Viđev 0:2 0-2 Poljska 2 2021/2022
02.04.2022 Gornjik Polkovice 1:2 3+ Poljska 2 2021/2022
19.03.2022 Arka 2:2 3+ Poljska 2 2021/2022

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.05.2022 1:2 3+ Poljska 2 2021/2022
06.11.2021 0:1 0-2 Poljska 2 2021/2022
28.07.2012 0:1 0-2 Prijateljski 2012
14.07.2009 1:2 3+ Prijateljski 2009
18.04.2009 2:0 0-2 Poljska 2 2008/2009
03.09.2008 2:1 3+ Poljska 2 2008/2009
Korona
Ukupno 6 2 0 4 6:7 (-1) 13 1,00 1,17 2,17 3 3 50:50
Domaćin 2 1 0 1 3:3 (0) 6 1,50 1,50 3,00 0 2 0:100
Gost 4 1 0 3 3:4 (-1) 7 0,75 1,00 1,75 3 1 75:25

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno