Španija, Španija 3 1.deo

Leioa - Valjadolid B

Leioa

Valjadolid B

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Selta B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Kompostela 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Korukso 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Dep. La Korunja 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Guihuelo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Pontevedra 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Rasing Ferol 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Salamanka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Unionistas de Salamanka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Zamora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Selta B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Kompostela 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Korukso 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Dep. La Korunja 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Guihuelo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Pontevedra 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Rasing Ferol 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Salamanka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Unionistas de Salamanka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Zamora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 1B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Burgos 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Kovadonga 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Kultural Leonesa 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Langreo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Lealtad 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Marino Luanko 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Numansija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Real Oviedo B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Real Sporting B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Valjadolid B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Burgos 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Kovadonga 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kultural Leonesa 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Langreo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Lealtad 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Marino Luanko 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Numansija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Real Oviedo B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Real Sporting B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Valjadolid B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 2A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alaves B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Amorebieta 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Arenas 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Atletik Bilbao B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Barakaldo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Laredo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Leioa 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Portugalete 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Rasing Santander 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Real Sosijedad B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Real Union 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alaves B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Amorebieta 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Arenas 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Atletik Bilbao B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Barakaldo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Laredo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Leioa 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Portugalete 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Rasing Santander 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Real Sosijedad B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Real Union 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 2B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kalahora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Ebro 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Ehea 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Haro Deportivo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Izara 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Mutilvera 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Osasuna B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 SD Logronjes 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Tarazona 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Tudeljano 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kalahora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Ebro 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Ehea 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Haro Deportivo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Izara 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Mutilvera 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Osasuna B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. SD Logronjes 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Tarazona 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Tudeljano 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 3A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Andora KF 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Badalona 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Barselona B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Kornelja 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Espanjol B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Himnastik 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Hospitalet 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Ljagostera 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Ljeida 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Prat 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 UE Olot 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Andora KF 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Badalona 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Barselona B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Kornelja 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Espanjol B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Himnastik 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Hospitalet 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Ljagostera 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Ljeida 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Prat 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. UE Olot 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 3B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alkojano 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Atzeneta 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Herkules 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 La Nusia 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Levante B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Orihuela 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Penja Deportiva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 UD Ibiza 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Valensija B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Viljareal B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alkojano 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Atzeneta 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Herkules 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. La Nusia 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Levante B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Orihuela 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Penja Deportiva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. UD Ibiza 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Valensija B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Viljareal B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Algeciras 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Atletiko Sanlukenjo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Kadiz B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Las Palmas At. 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Marbelja 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Marino Arona 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 RB Linense 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Rekreativo Huelva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 San Fernando 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Tamarasite 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Algeciras 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Atletiko Sanlukenjo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kadiz B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Las Palmas At. 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Marbelja 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Marino Arona 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. RB Linense 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Rekreativo Huelva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. San Fernando 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Tamarasite 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Betis B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Kordoba 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 El Ehido 2012 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Granada B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Linares 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Lorka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Mursija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Sevilja Atletiko 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 UCAM Mursija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Jeklano Deportivo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Betis B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Kordoba 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. El Ehido 2012 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Granada B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Linares 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Lorka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Mursija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Sevilja Atletiko 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. UCAM Mursija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Jeklano Deportivo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 5A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Baleares 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Atletiko Madrid B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Hetafe B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Internasional Madrid 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Las Rozas 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Navalkarnero 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Poblense 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 R. Mahadahonda 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Real Mad. Kastilja 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 S.S. los Rejes 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Baleares 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Atletiko Madrid B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Hetafe B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Internasional Madrid 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Las Rozas 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Navalkarnero 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Poblense 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. R. Mahadahonda 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Real Mad. Kastilja 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. S.S. los Rejes 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 5B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Badahoz 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Don Benito 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Ekstremadura 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Melilja 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Merida 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Sokueljamos 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Talavera 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Viljanovense 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Viljarobledo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Viljarubia 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Badahoz 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Don Benito 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Ekstremadura 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Melilja 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Merida 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Sokueljamos 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Talavera 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Viljanovense 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Viljarobledo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Viljarubia 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Leioa

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
07.03.2020 Kultural Leonesa 2:4 3+ Španija 3 II 2019/2020
01.03.2020 Kalahora 0:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
22.02.2020 Haro Deportivo 2:2 3+ Španija 3 II 2019/2020
16.02.2020 Alaves B 0:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
08.02.2020 Real Sosijedad B 0:2 0-2 Španija 3 II 2019/2020
02.02.2020 Barakaldo 2:1 3+ Španija 3 II 2019/2020
25.01.2020 Valjadolid B 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
18.01.2020 Izara 3:1 3+ Španija 3 II 2019/2020
12.01.2020 Guihuelo 0:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
05.01.2020 Unionistas de Salamanka 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020

Valjadolid B

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.07.2020 Barselona B 2:3 3+ Španija 3 po 2019/2020
08.03.2020 Alaves B 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
29.02.2020 Real Union 1:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
23.02.2020 Real Sosijedad B 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
15.02.2020 Amorebieta 4:0 3+ Španija 3 II 2019/2020
09.02.2020 Barakaldo 1:3 3+ Španija 3 II 2019/2020
02.02.2020 Arenas 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
25.01.2020 Leioa 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
19.01.2020 Osasuna B 2:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
12.01.2020 Izara 2:2 3+ Španija 3 II 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
25.01.2020 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
08.09.2019 2:3 3+ Španija 3 II 2019/2020
Leioa
Ukupno 2 0 1 1 3:4 (-1) 7 1,50 2,00 3,50 1 1 50:50
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 1 0 0 1 2:3 (-1) 5 2,00 3,00 5,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno