Belorusija, Belorusija 1

Luč Minsk - Torpedo Minsk

Luč Minsk

Torpedo Minsk



Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 27 22 3 2 49 : 18 (+31) 69
2 Dinamo Minsk 28 16 9 3 35 : 17 (+18) 57
3 Vitebsk 28 17 5 6 43 : 19 (+24) 56
4 Šahtjor Soligorsk 27 16 7 4 36 : 14 (+22) 55
5 Torpedo BelAZ 28 15 6 7 32 : 16 (+16) 51
6 Dinamo Brest 28 13 9 6 49 : 30 (+19) 48
7 Neman 28 11 7 10 29 : 28 (+1) 40
8 Sluck 28 11 3 14 26 : 33 (-7) 36
9 Gorodeja 28 8 7 13 29 : 32 (-3) 31
10 Minsk 28 7 9 12 33 : 36 (-3) 30
11 Isloč 28 6 9 13 16 : 35 (-19) 27
12 Gomelj 28 7 6 15 15 : 33 (-18) 27
13 Torpedo Minsk 28 6 6 16 20 : 36 (-16) 24
14 Luč Minsk 28 4 11 13 22 : 39 (-17) 23
15 Smoleviči 28 5 8 15 20 : 36 (-16) 23
16 Dnjepar Mogilev 28 3 7 18 15 : 47 (-32) 16
Krumkači Minsk je 19.03.2018. isključen iz takmičenja, zbog dugova prema igračima. Umesto njih u ligi će igrati Torpedo Minsk (trećeplasirana ekipa u 2.ligi u prošloj sezoni).

BATE - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i Dinamo Brest (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 14 11 3 0 26 : 8 36 13 11 0 2 23 : 10 33
2. Dinamo Minsk 15 9 4 2 18 : 10 31 13 7 5 1 17 : 7 26
3. Vitebsk 13 10 0 3 24 : 6 30 15 7 5 3 19 : 13 26
4. Šahtjor Soligorsk 13 10 2 1 19 : 4 32 14 6 5 3 17 : 10 23
5. Torpedo BelAZ 15 11 2 2 18 : 5 35 13 4 4 5 14 : 11 16
6. Dinamo Brest 14 9 3 2 30 : 16 30 14 4 6 4 19 : 14 18
7. Neman 14 5 5 4 17 : 13 20 14 6 2 6 12 : 15 20
8. Sluck 13 3 2 8 11 : 17 11 15 8 1 6 15 : 16 25
9. Gorodeja 14 4 5 5 14 : 14 17 14 4 2 8 15 : 18 14
10. Minsk 14 3 5 6 20 : 23 14 14 4 4 6 13 : 13 16
11. Isloč 14 3 4 7 7 : 13 13 14 3 5 6 9 : 22 14
12. Gomelj 14 3 4 7 6 : 18 13 14 4 2 8 9 : 15 14
13. Torpedo Minsk 13 3 3 7 10 : 14 12 15 3 3 9 10 : 22 12
14. Luč Minsk 15 3 5 7 14 : 21 14 13 1 6 6 8 : 18 9
15. Smoleviči 14 3 4 7 13 : 18 13 14 2 4 8 7 : 18 10
16. Dnjepar Mogilev 14 2 5 7 7 : 15 11 14 1 2 11 8 : 32 5

Luč Minsk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
11.11.2018 Torpedo BelAZ 0:0 0-2 Belorusija 1 2018
04.11.2018 Šahtjor Soligorsk 1:1 0-2 Belorusija 1 2018
27.10.2018 Neman 0:0 0-2 Belorusija 1 2018
22.10.2018 Gomelj 1:0 0-2 Belorusija 1 2018
05.10.2018 Gorodeja 1:1 0-2 Belorusija 1 2018
28.09.2018 Isloč 1:1 0-2 Belorusija 1 2018
23.09.2018 Dinamo Minsk 2:3 3+ Belorusija 1 2018
14.09.2018 Torpedo Minsk 3:1 3+ Belorusija 1 2018
01.09.2018 Dnjepar Mogilev 0:0 0-2 Belorusija 1 2018
27.08.2018 Sluck 0:1 0-2 Belorusija 1 2018

Torpedo Minsk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
11.11.2018 Dnjepar Mogilev 3:0 3+ Belorusija 1 2018
04.11.2018 Sluck 3:1 3+ Belorusija 1 2018
27.10.2018 Vitebsk 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
21.10.2018 Dinamo Brest 0:2 0-2 Belorusija 1 2018
05.10.2018 Minsk 1:0 0-2 Belorusija 1 2018
30.09.2018 Smoleviči 2:0 0-2 Belorusija 1 2018
26.09.2018 BATE 0:3 3+ Belorusija 1 2018
14.09.2018 Luč Minsk 1:3 3+ Belorusija 1 2018
02.09.2018 Šahtjor Soligorsk 2:3 3+ Belorusija 1 2018
25.08.2018 Neman 0:1 0-2 Belorusija 1 2018

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2018 3:1 3+ Belorusija 1 2018
05.05.2018 1:0 0-2 Belorusija 1 2018
Luč Minsk
Ukupno 2 2 0 0 4:1 (+3) 5 2,00 0,50 2,50 1 1 50:50
Domaćin 1 1 0 0 3:1 (+2) 4 3,00 1,00 4,00 0 1 0:100
Gost 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno