Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Narva Trans - Levadia Talin
Narva Trans
Levadia Talin
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levadia Talin | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | : | 0 | (+14) | 9 |
2 | Paide Linameskond | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | (+6) | 9 |
3 | Nome Kalju | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 0 | (+9) | 7 |
4 | Tameka Tartu | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 1 | (+6) | 7 |
5 | Flora | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 4 |
6 | Parnu JK Vaprus | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 3 |
7 | Talina Kalev | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 5 | (-2) | 2 |
8 | Nome Junajted | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | (-4) | 1 |
9 | Kuresare | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 15 | (-13) | 0 |
10 | Narva Trans | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 14 | (-14) | 0 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Levadia Talin | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 0 | 6 | |
2. | Paide Linameskond | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | |
3. | Nome Kalju | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 0 | 4 | |
4. | Tameka Tartu | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 4 | |
5. | Flora | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
6. | Parnu JK Vaprus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
7. | Talina Kalev | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
8. | Nome Junajted | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
9. | Kuresare | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | |
10. | Narva Trans | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 9 | 0 |
Narva Trans
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Tameka Tartu | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Nome Kalju | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Levadia Talin | 0:6 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Flora | 2:2 | 3+ | Estonija, SK | 2024 | |||
18.11.2023 | Vimsi Igilikur | 0:1 | 0-2 | Estonija, Kup | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | Talina Kalev | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Paide Linameskond | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
01.11.2023 | Flora | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Kuresare | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Nome Kalju | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2023 |
Levadia Talin
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Talina Kalev | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Kuresare | 6:0 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Narva Trans | 6:0 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
24.11.2023 | Tameka Tartu | 4:2 | 3+ | Estonija, Kup | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | Paide Linameskond | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
05.11.2023 | Flora | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
01.11.2023 | Parnu JK Vaprus | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Nome Kalju | 3:4 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Tameka Tartu | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
07.10.2023 | Talina Kalev | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Narva Trans | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 103 | 21 | 21 | 61 | 98:218 | (-120) | 316 | 0,95 | 2,12 | 3,07 | 42 | 61 | 41:59 |
Domaćin | 53 | 12 | 11 | 30 | 58:105 | (-47) | 163 | 1,09 | 1,98 | 3,08 | 20 | 33 | 38:62 |
Gost | 50 | 9 | 10 | 31 | 40:113 | (-73) | 153 | 0,80 | 2,26 | 3,06 | 22 | 28 | 44:56 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari