Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Njublense - Uačipato
Njublense
Uačipato
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportes Ikike | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 6 | (+6) | 13 |
2 | Universidad Čile | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 13 |
3 | Kobreloa | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 10 |
4 | O Higins | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | (+2) | 9 |
5 | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 2 | (+4) | 8 |
6 | Everton VdM | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 8 |
7 | Kolo Kolo | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 2 | (+3) | 7 |
8 | Union Espanjola | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
9 | Njublense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
10 | Uačipato | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
11 | Kokimbo Unido | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 5 |
12 | Univ. Katolika | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 5 |
13 | Union La Kalera | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 5 |
14 | Audaks Italijano | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | (-4) | 4 |
15 | Kobresal | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 2 |
16 | Deportes Kopijapo | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | : | 12 | (-8) | 0 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportes Ikike | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
2. | Universidad Čile | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
3. | Kobreloa | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
4. | O Higins | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
5. | Palestino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
6. | Everton VdM | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
7. | Kolo Kolo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 1 | 4 | |
8. | Union Espanjola | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
9. | Njublense | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
10. | Uačipato | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
11. | Kokimbo Unido | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
12. | Univ. Katolika | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
13. | Union La Kalera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
14. | Audaks Italijano | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
15. | Kobresal | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
16. | Deportes Kopijapo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 0 |
Njublense
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Everton VdM | 2:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Deportes Kopijapo | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Audaks Italijano | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Univ. Katolika | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.02.2024 | Kokimbo Unido | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Universidad Čile | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
03.12.2023 | Uačipato | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
26.11.2023 | Deportes Kopijapo | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Palestino | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
08.10.2023 | Audaks Italijano | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 |
Uačipato
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Deportes Kopijapo | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Kobresal | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
03.03.2024 | Kolo Kolo | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Union La Kalera | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
18.02.2024 | Kobreloa | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
08.12.2023 | Audaks Italijano | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
03.12.2023 | Njublense | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Univ. Katolika | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Magaljanes | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
06.10.2023 | Union La Kalera | 4:2 | 3+ | Čile 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Njublense | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 28 | 8 | 6 | 14 | 35:45 | (-10) | 80 | 1,25 | 1,61 | 2,86 | 13 | 15 | 46:54 |
Domaćin | 15 | 6 | 4 | 5 | 22:19 | (+3) | 41 | 1,47 | 1,27 | 2,73 | 7 | 8 | 47:53 |
Gost | 13 | 2 | 2 | 9 | 13:26 | (-13) | 39 | 1,00 | 2,00 | 3,00 | 6 | 7 | 46:54 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari