Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Paide Linameskond - Nome Kalju
Paide Linameskond
Nome Kalju
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levadia Talin | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | : | 0 | (+14) | 9 |
2 | Paide Linameskond | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | (+6) | 9 |
3 | Nome Kalju | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 0 | (+9) | 7 |
4 | Tameka Tartu | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 1 | (+6) | 7 |
5 | Flora | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 4 |
6 | Parnu JK Vaprus | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 3 |
7 | Talina Kalev | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 5 | (-2) | 2 |
8 | Nome Junajted | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | (-4) | 1 |
9 | Kuresare | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 15 | (-13) | 0 |
10 | Narva Trans | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 14 | (-14) | 0 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Levadia Talin | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 0 | 6 | |
2. | Paide Linameskond | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | |
3. | Nome Kalju | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 0 | 4 | |
4. | Tameka Tartu | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 4 | |
5. | Flora | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
6. | Parnu JK Vaprus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
7. | Talina Kalev | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
8. | Nome Junajted | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
9. | Kuresare | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | |
10. | Narva Trans | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 9 | 0 |
Paide Linameskond
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Flora | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Nome Junajted | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
03.03.2024 | Parnu JK Vaprus | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
24.11.2023 | Talina Kalev II | 4:0 | 3+ | Estonija, Kup | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | Levadia Talin | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Narva Trans | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
31.10.2023 | Nome Kalju | 3:3 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Flora | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
22.10.2023 | Kuresare | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
08.10.2023 | Harju JK Lagri | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2023 |
Nome Kalju
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Nome Junajted | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Narva Trans | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Kuresare | 6:0 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
11.11.2023 | Flora | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
05.11.2023 | Talina Kalev | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
31.10.2023 | Paide Linameskond | 3:3 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Levadia Talin | 4:3 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Narva Trans | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
14.10.2023 | Harju JK Lagri | 3:1 | 3+ | Estonija, Kup | 2023/2024 | |||
07.10.2023 | Parnu JK Vaprus | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Paide Linameskond | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 62 | 12 | 15 | 35 | 59:124 | (-65) | 183 | 0,95 | 2,00 | 2,95 | 31 | 31 | 50:50 |
Domaćin | 31 | 7 | 3 | 21 | 33:76 | (-43) | 109 | 1,06 | 2,45 | 3,52 | 12 | 19 | 39:61 |
Gost | 31 | 5 | 12 | 14 | 26:48 | (-22) | 74 | 0,84 | 1,55 | 2,39 | 19 | 12 | 61:39 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari