Srbija, Srbija 2 - 1.deo

Radnički 1923 - Dinamo Vranje

Radnički 1923

  (Radnički Kragujevac)

Dinamo Vranje

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Vranje 4 3 0 1 11 : 5 (+6) 9
2 Kabel 4 3 0 1 8 : 5 (+3) 9
3 Trajal 4 3 0 1 5 : 4 (+1) 9
4 Novi Pazar 4 2 2 0 6 : 2 (+4) 8
5 OFK Žarkovo 4 2 1 1 5 : 1 (+4) 7
6 Bačka B.Palanka 4 2 1 1 7 : 4 (+3) 7
7 Grafičar 4 2 1 1 4 : 1 (+3) 7
8 Metalac G.Mil. 4 2 0 2 6 : 7 (-1) 6
9 Zlatibor Čajetina 4 1 2 1 2 : 3 (-1) 5
10 Radnički Pirot 4 1 2 1 4 : 6 (-2) 5
11 Kolubara 4 1 1 2 4 : 5 (-1) 4
12 Radnički 1923 4 1 1 2 6 : 8 (-2) 4
13 Bud. Dobanovci 4 1 1 2 2 : 5 (-3) 4
14 Zemun 4 1 0 3 3 : 3 (0) 3
15 Sinđelić 4 0 2 2 2 : 6 (-4) 2
16 Smederevo 1924 4 0 0 4 1 : 11 (-10) 0
Bežanija i Borac Čačak su odustali od takmičenja (finansijski razlozi). Umesto njih nastupaju Kolubara i Novi Pazar.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Vranje 3 2 0 1 7 : 5 6 1 1 0 0 4 : 0 3
2. Kabel 2 2 0 0 4 : 2 6 2 1 0 1 4 : 3 3
3. Trajal 2 2 0 0 3 : 1 6 2 1 0 1 2 : 3 3
4. Novi Pazar 2 2 0 0 5 : 1 6 2 0 2 0 1 : 1 2
5. OFK Žarkovo 2 1 1 0 4 : 0 4 2 1 0 1 1 : 1 3
6. Bačka B.Palanka 3 2 1 0 6 : 2 7 1 0 0 1 1 : 2 0
7. Grafičar 2 2 0 0 4 : 0 6 2 0 1 1 0 : 1 1
8. Metalac G.Mil. 2 1 0 1 2 : 3 3 2 1 0 1 4 : 4 3
9. Zlatibor Čajetina 2 1 1 0 1 : 0 4 2 0 1 1 1 : 3 1
10. Radnički Pirot 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 1 1 1 : 4 1
11. Kolubara 1 0 1 0 0 : 0 1 3 1 0 2 4 : 5 3
12. Radnički 1923 2 1 0 1 3 : 4 3 2 0 1 1 3 : 4 1
13. Bud. Dobanovci 1 0 0 1 0 : 1 0 3 1 1 1 2 : 4 4
14. Zemun 2 1 0 1 3 : 1 3 2 0 0 2 0 : 2 0
15. Sinđelić 2 0 2 0 2 : 2 2 2 0 0 2 0 : 4 0
16. Smederevo 1924 2 0 0 2 0 : 5 0 2 0 0 2 1 : 6 0

Radnički 1923

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.08.2019 Bačka B.Palanka 1:1 0-2 Srbija 2 2019/2020
14.08.2019 Dinamo Vranje 0:4 3+ Srbija 2 2019/2020
10.08.2019 Kabel 2:3 3+ Srbija 2 2019/2020
03.08.2019 Radnički Pirot 3:0 3+ Srbija 2 2019/2020
19.05.2019 Inđija 1:1 0-2 Srbija 2 2018/2019
11.05.2019 Metalac G.Mil. 2:2 3+ Srbija 2 2018/2019
04.05.2019 Javor Matis 1:1 0-2 Srbija 2 2018/2019
30.04.2019 Zlatibor Čajetina 2:0 0-2 Srbija 2 2018/2019
27.04.2019 TSC Bačka Topola 1:2 3+ Srbija 2 2018/2019
20.04.2019 Inđija 0:0 0-2 Srbija 2 2018/2019

Dinamo Vranje

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.08.2019 Metalac G.Mil. 2:3 3+ Srbija 2 2019/2020
14.08.2019 Radnički 1923 4:0 3+ Srbija 2 2019/2020
10.08.2019 Bačka B.Palanka 2:1 3+ Srbija 2 2019/2020
04.08.2019 Smederevo 1924 3:1 3+ Srbija 2 2019/2020
26.05.2019 Inđija 2:0 0-2 Srbija 1 2018/2019
22.05.2019 Inđija 0:3 3+ Srbija 1 2018/2019
19.05.2019 Bačka B.Palanka 1:0 0-2 Srbija 1 2018/2019
11.05.2019 Spartak Subotica 2:1 3+ Srbija 1 2018/2019
05.05.2019 Zemun 1:0 0-2 Srbija 1 2018/2019
01.05.2019 Rad 0:1 0-2 Srbija 1 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 0:4 3+ Srbija 2 2019/2020
31.05.2018 0:3 3+ Srbija 2 2017/2018
26.11.2017 0:1 0-2 Srbija 2 2017/2018
09.04.2016 1:1 0-2 Srbija 2 2015/2016
19.09.2015 1:1 0-2 Srbija 2 2015/2016
17.04.2011 6:0 3+ Srbija 2 2010/2011
12.09.2010 0:0 0-2 Srbija 2 2010/2011
Radnički 1923
Ukupno 7 1 3 3 8:10 (-2) 18 1,14 1,43 2,57 4 3 57:43
Domaćin 4 1 1 2 7:8 (-1) 15 1,75 2,00 3,75 1 3 25:75
Gost 3 0 2 1 1:2 (-1) 3 0,33 0,67 1,00 3 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno