Ponuda po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Apertura)
River Plata Montevideo - Sero Largo
River Plata Montevideo
Sero Largo
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penjarol | 8 | 7 | 1 | 0 | 16 | : | 3 | (+13) | 22 |
2 | Progreso | 8 | 6 | 2 | 0 | 19 | : | 11 | (+8) | 20 |
3 | Nasional Mont. | 8 | 4 | 4 | 0 | 12 | : | 6 | (+6) | 16 |
4 | Boston River | 8 | 4 | 3 | 1 | 11 | : | 7 | (+4) | 15 |
5 | Defensor Sport. | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 8 | (+7) | 14 |
6 | River Plata M. | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | : | 9 | (+2) | 11 |
7 | Rasing Montevideo | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | : | 11 | (+1) | 11 |
8 | Sero Largo | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | : | 7 | (0) | 11 |
9 | Liverpul Mont. | 8 | 2 | 4 | 2 | 13 | : | 12 | (+1) | 10 |
10 | Danubio | 8 | 2 | 2 | 4 | 5 | : | 9 | (-4) | 8 |
11 | Dep. Maldonado | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | : | 12 | (-5) | 7 |
12 | Atletiko Sero | 8 | 1 | 4 | 3 | 9 | : | 15 | (-6) | 7 |
13 | Mont. Vonderers | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | : | 13 | (-7) | 5 |
14 | Miramar Mis. | 8 | 0 | 4 | 4 | 9 | : | 14 | (-5) | 4 |
15 | Sentro Atletiko Feniks | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | : | 9 | (-5) | 4 |
16 | Rampla Juniors | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | : | 14 | (-10) | 4 |
1.mesto - Plej of za prvaka
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Penjarol | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 0 | 10 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | : | 3 | 12 | |
2. | Progreso | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 6 | 12 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 5 | 8 | |
3. | Nasional Mont. | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 10 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | : | 5 | 6 | |
4. | Boston River | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 12 | |
5. | Defensor Sport. | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 4 | 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | |
6. | River Plata M. | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | 2 | |
7. | Rasing Montevideo | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 9 | |
8. | Sero Largo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | |
9. | Liverpul Mont. | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 6 | 8 | |
10. | Danubio | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 7 | |
11. | Dep. Maldonado | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 5 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | |
12. | Atletiko Sero | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 10 | 1 | |
13. | Mont. Vonderers | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 6 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | |
14. | Miramar Mis. | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | |
15. | Sentro Atletiko Feniks | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
16. | Rampla Juniors | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 9 | 0 |
River Plata Montevideo
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | Defensor Sport. | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
10.04.2024 | Defensor Sport. | 1:2 | 3+ | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
06.04.2024 | Mont. Vonderers | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Liverpul Mont. | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Sentro Atletiko Feniks | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Boston River | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
06.03.2024 | Atletiko Sero | 1:1 | 0-2 | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
02.03.2024 | Danubio | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Dep. Maldonado | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
16.02.2024 | Nasional Mont. | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 |
Sero Largo
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | Dep. Maldonado | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Nasional Mont. | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
29.03.2024 | Rasing Montevideo | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
24.03.2024 | Atletiko Sero | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Rampla Juniors | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
07.03.2024 | Rasing Montevideo | 0:2 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
01.03.2024 | Miramar Mis. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Sentro Atletiko Feniks | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
18.02.2024 | Penjarol | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
06.12.2023 | Dep. Maldonado | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.08.2023 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
04.02.2023 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 | |||
29.08.2022 | 5:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2022 | |||
25.07.2022 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
05.03.2022 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
02.10.2021 | 0:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2021 | |||
06.06.2021 | 4:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2021 | |||
20.02.2021 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
30.08.2020 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2020 | |||
20.10.2019 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
30.03.2019 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
09.02.2014 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
08.09.2013 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
21.04.2013 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
28.10.2012 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
22.04.2012 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
09.10.2011 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
10.04.2010 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
25.11.2009 | 1:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
08.03.2009 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
13.09.2008 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
08.12.2004 | 4:3 | 3+ | Urugvaj 2 | 2004 | |||
22.05.2004 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2004 |
River Plata Montevideo | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 23 | 12 | 6 | 5 | 44:31 | (+13) | 75 | 1,91 | 1,35 | 3,26 | 8 | 15 | 35:65 |
Domaćin | 10 | 7 | 1 | 2 | 20:16 | (+4) | 36 | 2,00 | 1,60 | 3,60 | 3 | 7 | 30:70 |
Gost | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:15 | (+9) | 39 | 1,85 | 1,15 | 3,00 | 5 | 8 | 38:62 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari