Italija, Italija 3 B

Sambenedeteze - Arcinjano Valčampo

Sambenedeteze

Arcinjano Valčampo



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vićenca 15 10 3 2 23 : 7 (+16) 33
2 Sudtirol 15 10 2 3 26 : 14 (+12) 32
3 Ređo Audače 15 8 6 1 24 : 11 (+13) 30
4 Karpi 1909 15 9 2 4 26 : 14 (+12) 29
5 Padova 15 9 2 4 22 : 10 (+12) 29
6 Feralpi Salo 15 8 4 3 18 : 14 (+4) 28
7 Pjaćenca 15 7 5 3 21 : 15 (+6) 26
8 Virtus Verona 15 7 2 6 23 : 19 (+4) 23
9 Sambenedeteze 15 6 3 6 21 : 21 (0) 21
10 Modena 15 5 5 5 17 : 16 (+1) 20
11 Triestina 14 6 1 7 19 : 21 (-2) 19
12 Ćezena 15 4 5 6 18 : 21 (-3) 17
13 Vis Pezaro 15 4 3 8 14 : 19 (-5) 15
14 Arcinjano Valčampo 15 3 5 7 10 : 15 (-5) 14
15 Ravena 15 4 2 9 14 : 25 (-11) 14
16 Gubio 15 2 7 6 11 : 20 (-9) 13
17 Fermana 15 3 4 8 12 : 26 (-14) 13
18 Rimini 15 2 6 7 14 : 23 (-9) 12
19 Imoleze 14 2 5 7 11 : 17 (-6) 11
20 Fano 15 2 4 9 11 : 27 (-16) 10
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vićenca 7 5 1 1 9 : 3 16 8 5 2 1 14 : 4 17
2. Sudtirol 7 5 0 2 16 : 9 15 8 5 2 1 10 : 5 17
3. Ređo Audače 8 5 3 0 18 : 9 18 7 3 3 1 6 : 2 12
4. Karpi 1909 8 6 1 1 18 : 5 19 7 3 1 3 8 : 9 10
5. Padova 7 4 1 2 12 : 4 13 8 5 1 2 10 : 6 16
6. Feralpi Salo 7 4 2 1 10 : 6 14 8 4 2 2 8 : 8 14
7. Pjaćenca 7 5 1 1 11 : 6 16 8 2 4 2 10 : 9 10
8. Virtus Verona 7 3 1 3 11 : 10 10 8 4 1 3 12 : 9 13
9. Sambenedeteze 7 3 2 2 10 : 9 11 8 3 1 4 11 : 12 10
10. Modena 8 3 3 2 9 : 7 12 7 2 2 3 8 : 9 8
11. Triestina 7 4 0 3 9 : 8 12 7 2 1 4 10 : 13 7
12. Ćezena 7 2 2 3 7 : 9 8 8 2 3 3 11 : 12 9
13. Vis Pezaro 8 2 2 4 7 : 10 8 7 2 1 4 7 : 9 7
14. Arcinjano Valčampo 8 0 4 4 3 : 7 4 7 3 1 3 7 : 8 10
15. Ravena 7 2 1 4 7 : 10 7 8 2 1 5 7 : 15 7
16. Gubio 8 1 4 3 6 : 11 7 7 1 3 3 5 : 9 6
17. Fermana 8 1 2 5 7 : 14 5 7 2 2 3 5 : 12 8
18. Rimini 8 2 3 3 7 : 9 9 7 0 3 4 7 : 14 3
19. Imoleze 7 1 2 4 5 : 9 5 7 1 3 3 6 : 8 6
20. Fano 8 0 3 5 4 : 14 3 7 2 1 4 7 : 13 7

Sambenedeteze

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2019 Sudtirol 0:3 3+ Italija 3 B 2019/2020
10.11.2019 Rimini 2:0 0-2 Italija 3 B 2019/2020
03.11.2019 Ređo Audače 1:2 3+ Italija 3 B 2019/2020
27.10.2019 Vićenca 0:3 3+ Italija 3 B 2019/2020
23.10.2019 Padova 0:2 0-2 Italija 3 B 2019/2020
19.10.2019 Virtus Verona 1:2 3+ Italija 3 B 2019/2020
13.10.2019 Ćezena 3:1 3+ Italija 3 B 2019/2020
06.10.2019 Pjaćenca 4:2 3+ Italija 3 B 2019/2020
29.09.2019 Ravena 2:0 0-2 Italija 3 B 2019/2020
25.09.2019 Modena 1:1 0-2 Italija 3 B 2019/2020

Arcinjano Valčampo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2019 Rimini 2:0 0-2 Italija 3 B 2019/2020
10.11.2019 Karpi 1909 0:1 0-2 Italija 3 B 2019/2020
03.11.2019 Fano 2:0 0-2 Italija 3 B 2019/2020
27.10.2019 Feralpi Salo 1:2 3+ Italija 3 B 2019/2020
23.10.2019 Vićenca 0:1 0-2 Italija 3 B 2019/2020
19.10.2019 Ravena 2:1 3+ Italija 3 B 2019/2020
13.10.2019 Modena 1:1 0-2 Italija 3 B 2019/2020
06.10.2019 Padova 0:2 0-2 Italija 3 B 2019/2020
29.09.2019 Ređo Audače 0:0 0-2 Italija 3 B 2019/2020
25.09.2019 Triestina 0:3 3+ Italija 3 B 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 2:1 3+ Italija 3 B 2019/2020
Sambenedeteze
Ukupno 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno