Ponuda po danu
Po takmičenju
Irska, Irska 1
Šamrok Rovers - Dandalk
Šamrok Rovers
Dandalk
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šelburn | 12 | 6 | 4 | 2 | 14 | : | 9 | (+5) | 22 |
2 | Šamrok Rovers | 11 | 5 | 4 | 2 | 17 | : | 10 | (+7) | 19 |
3 | Deri Siti | 12 | 5 | 4 | 3 | 20 | : | 14 | (+6) | 19 |
4 | Bohemijans | 11 | 6 | 1 | 4 | 13 | : | 12 | (+1) | 19 |
5 | Galvej Junajted | 11 | 4 | 3 | 4 | 6 | : | 6 | (0) | 15 |
6 | Sent Patriks Atletik | 12 | 4 | 3 | 5 | 12 | : | 13 | (-1) | 15 |
7 | Slajgo Rovers | 11 | 3 | 5 | 3 | 12 | : | 11 | (+1) | 14 |
8 | Voterford | 11 | 3 | 4 | 4 | 12 | : | 12 | (0) | 13 |
9 | Drogeda Junajted | 10 | 1 | 5 | 4 | 9 | : | 15 | (-6) | 8 |
10 | Dandalk | 11 | 0 | 5 | 6 | 4 | : | 17 | (-13) | 5 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šelburn | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 5 | 11 | |
2. | Šamrok Rovers | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 4 | 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | : | 6 | 11 | |
3. | Deri Siti | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 8 | 15 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | |
4. | Bohemijans | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | |
5. | Galvej Junajted | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | : | 5 | 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 1 | 8 | |
6. | Sent Patriks Atletik | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 5 | 10 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 8 | 5 | |
7. | Slajgo Rovers | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 7 | |
8. | Voterford | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 5 | 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 7 | 8 | |
9. | Drogeda Junajted | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | : | 9 | 6 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 6 | 2 | |
10. | Dandalk | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 | : | 7 | 3 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 10 | 2 |
Šamrok Rovers
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.04.2024 | Šelburn | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
19.04.2024 | Deri Siti | 3:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Slajgo Rovers | 3:0 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
05.04.2024 | Sent Patriks Atletik | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
01.04.2024 | Voterford | 2:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
29.03.2024 | Bohemijans | 3:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
15.03.2024 | Galvej Junajted | 1:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Slajgo Rovers | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
04.03.2024 | Deri Siti | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Šelburn | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 |
Dandalk
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | Slajgo Rovers | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
15.04.2024 | Bohemijans | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Sent Patriks Atletik | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
05.04.2024 | Deri Siti | 1:4 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
01.04.2024 | Drogeda Junajted | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
29.03.2024 | Šelburn | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
15.03.2024 | Voterford | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
08.03.2024 | Sent Patriks Atletik | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
04.03.2024 | Slajgo Rovers | 0:5 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Galvej Junajted | 0:2 | 0-2 | Irska 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Šamrok Rovers | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 77 | 30 | 23 | 24 | 111:91 | (+20) | 202 | 1,44 | 1,18 | 2,62 | 38 | 39 | 49:51 |
Domaćin | 39 | 19 | 12 | 8 | 66:41 | (+25) | 107 | 1,69 | 1,05 | 2,74 | 18 | 21 | 46:54 |
Gost | 38 | 11 | 11 | 16 | 45:50 | (-5) | 95 | 1,18 | 1,32 | 2,50 | 20 | 18 | 53:47 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari