Ponuda po danu
Po takmičenju
Litvanija, Litvanija 1
Siduva - Žalgiris
Siduva
Žalgiris
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žalgiris | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | : | 8 | (+9) | 19 |
2 | Džiugas Telšiai | 8 | 4 | 3 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 15 |
3 | Hegelman | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | : | 10 | (+4) | 14 |
4 | Dainava | 8 | 3 | 3 | 2 | 6 | : | 4 | (+2) | 12 |
5 | Kauno Žalgiris | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | : | 8 | (+1) | 10 |
6 | Banga Gargždai | 8 | 2 | 4 | 2 | 6 | : | 9 | (-3) | 10 |
7 | Siduva | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | : | 6 | (0) | 9 |
8 | Šiauliai | 8 | 1 | 4 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 7 |
9 | Panevežis | 8 | 1 | 3 | 4 | 5 | : | 9 | (-4) | 6 |
10 | Transinvest | 8 | 2 | 0 | 6 | 5 | : | 12 | (-7) | 6 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žalgiris | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | 12 | |
2. | Džiugas Telšiai | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | : | 1 | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 7 | |
3. | Hegelman | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 10 | |
4. | Dainava | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | 2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | : | 1 | 10 | |
5. | Kauno Žalgiris | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | : | 5 | 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
6. | Banga Gargždai | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 7 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | 8 | |
7. | Siduva | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | : | 2 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 5 | |
8. | Šiauliai | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 3 | 5 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | 2 | |
9. | Panevežis | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 3 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | |
10. | Transinvest | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | 6 |
Siduva
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | Hegelman | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
10.04.2024 | Banga Gargždai | 0:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
07.04.2024 | Transinvest | 2:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Dainava | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Džiugas Telšiai | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
13.03.2024 | Panevežis | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Žalgiris | 3:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
01.03.2024 | Šiauliai | 0:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
12.11.2023 | Riteriai | 0:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2023 | |||
03.11.2023 | Banga Gargždai | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 |
Žalgiris
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | Panevežis | 2:1 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
10.04.2024 | Transinvest | 2:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
07.04.2024 | Šiauliai | 3:0 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Kauno Žalgiris | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Hegelman | 1:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
13.03.2024 | Banga Gargždai | 4:1 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Siduva | 3:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
03.03.2024 | Dainava | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
12.11.2023 | Dainava | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Hegelman | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Siduva | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 100 | 24 | 32 | 44 | 100:163 | (-63) | 263 | 1,00 | 1,63 | 2,63 | 50 | 50 | 50:50 |
Domaćin | 54 | 15 | 19 | 20 | 58:73 | (-15) | 131 | 1,07 | 1,35 | 2,43 | 29 | 25 | 54:46 |
Gost | 46 | 9 | 13 | 24 | 42:90 | (-48) | 132 | 0,91 | 1,96 | 2,87 | 21 | 25 | 46:54 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari