Ponuda po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 1.deo
Sigma Olomouc - Teplice
Sigma Olomouc
Teplice
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Prag | 25 | 20 | 3 | 2 | 57 | : | 20 | (+37) | 63 |
2 | Slavija Prag | 25 | 19 | 5 | 1 | 53 | : | 17 | (+36) | 62 |
3 | Viktorija Plzenj | 25 | 17 | 3 | 5 | 61 | : | 29 | (+32) | 54 |
4 | Slovacko | 25 | 11 | 6 | 8 | 34 | : | 29 | (+5) | 39 |
5 | Banjik Ostrava | 25 | 11 | 4 | 10 | 34 | : | 28 | (+6) | 37 |
6 | Mlada Boleslav | 25 | 10 | 6 | 9 | 42 | : | 39 | (+3) | 36 |
7 | Sigma Olomouc | 25 | 9 | 6 | 10 | 34 | : | 34 | (0) | 33 |
8 | Teplice | 25 | 8 | 8 | 9 | 26 | : | 29 | (-3) | 32 |
9 | Slovan Liberec | 25 | 8 | 8 | 9 | 35 | : | 39 | (-4) | 32 |
10 | Bohemijans 1905 | 25 | 6 | 10 | 9 | 22 | : | 33 | (-11) | 28 |
11 | Jablonec | 25 | 6 | 10 | 9 | 32 | : | 38 | (-6) | 28 |
12 | Hradec Kralove | 25 | 6 | 9 | 10 | 27 | : | 35 | (-8) | 27 |
13 | Pardubice | 25 | 6 | 5 | 14 | 23 | : | 36 | (-13) | 23 |
14 | Triniti Žlin | 25 | 4 | 8 | 13 | 30 | : | 54 | (-24) | 20 |
15 | Karvina | 25 | 5 | 4 | 16 | 25 | : | 47 | (-22) | 19 |
16 | Din. Č. Buđejovice | 25 | 5 | 3 | 17 | 26 | : | 54 | (-28) | 18 |
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-10.mesto u 1.delu - Srednji plej of
11-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
7-10.mesto u 1.delu - Srednji plej of
11-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Prag | 13 | 12 | 1 | 0 | 34 | : | 7 | 37 | 12 | 8 | 2 | 2 | 23 | : | 13 | 26 | |
2. | Slavija Prag | 13 | 11 | 1 | 1 | 32 | : | 9 | 34 | 12 | 8 | 4 | 0 | 21 | : | 8 | 28 | |
3. | Viktorija Plzenj | 12 | 8 | 2 | 2 | 31 | : | 13 | 26 | 13 | 9 | 1 | 3 | 30 | : | 16 | 28 | |
4. | Slovacko | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | : | 14 | 21 | 12 | 5 | 3 | 4 | 13 | : | 15 | 18 | |
5. | Banjik Ostrava | 12 | 4 | 3 | 5 | 16 | : | 11 | 15 | 13 | 7 | 1 | 5 | 18 | : | 17 | 22 | |
6. | Mlada Boleslav | 13 | 7 | 2 | 4 | 25 | : | 18 | 23 | 12 | 3 | 4 | 5 | 17 | : | 21 | 13 | |
7. | Sigma Olomouc | 12 | 5 | 4 | 3 | 18 | : | 15 | 19 | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 | : | 19 | 14 | |
8. | Teplice | 13 | 5 | 6 | 2 | 13 | : | 8 | 21 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 21 | 11 | |
9. | Slovan Liberec | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | : | 17 | 26 | 12 | 0 | 6 | 6 | 9 | : | 22 | 6 | |
10. | Bohemijans 1905 | 12 | 3 | 5 | 4 | 8 | : | 11 | 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | : | 22 | 14 | |
11. | Jablonec | 12 | 4 | 5 | 3 | 18 | : | 17 | 17 | 13 | 2 | 5 | 6 | 14 | : | 21 | 11 | |
12. | Hradec Kralove | 12 | 5 | 4 | 3 | 19 | : | 14 | 19 | 13 | 1 | 5 | 7 | 8 | : | 21 | 8 | |
13. | Pardubice | 13 | 2 | 4 | 7 | 10 | : | 14 | 10 | 12 | 4 | 1 | 7 | 13 | : | 22 | 13 | |
14. | Triniti Žlin | 12 | 3 | 5 | 4 | 20 | : | 26 | 14 | 13 | 1 | 3 | 9 | 10 | : | 28 | 6 | |
15. | Karvina | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | : | 25 | 13 | 12 | 1 | 3 | 8 | 9 | : | 22 | 6 | |
16. | Din. Č. Buđejovice | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | : | 18 | 16 | 13 | 0 | 2 | 11 | 9 | : | 36 | 2 |
Sigma Olomouc
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Mlada Boleslav | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Banjik Ostrava | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Bohemijans 1905 | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Din. Č. Buđejovice | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
21.02.2024 | Teplice | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Hradec Kralove | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Slovan Liberec | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.12.2023 | Viktorija Plzenj | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
02.12.2023 | Slovacko | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | Karvina | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 |
Teplice
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Slovacko | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Slavija Prag | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Slovan Liberec | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Karvina | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
21.02.2024 | Sigma Olomouc | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Pardubice | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Triniti Žlin | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
17.12.2023 | Sparta Prag | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
06.12.2023 | Jablonec | 2:3 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | Bohemijans 1905 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.02.2024 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
13.08.2023 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
22.04.2023 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
30.10.2022 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
27.02.2022 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2021/2022 | |||
26.09.2021 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2021/2022 | |||
17.04.2021 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
12.12.2020 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
23.06.2020 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
15.02.2020 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2019/2020 | |||
23.08.2019 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
21.04.2019 | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
11.11.2018 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
29.04.2018 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2017/2018 | |||
28.10.2017 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
14.05.2016 | 6:0 | 3+ | Češka 1 | 2015/2016 | |||
25.07.2015 | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2015/2016 | |||
02.03.2014 | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2013/2014 | |||
10.08.2013 | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2013/2014 | |||
06.05.2013 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2012/2013 | |||
28.10.2012 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2012/2013 | |||
19.04.2012 | 3:0 | 3+ | Češka, Kup | 2011/2012 | |||
11.04.2012 | 0:0 | 0-2 | Češka, Kup | 2011/2012 | |||
25.03.2012 | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2011/2012 | |||
24.09.2011 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2011/2012 | |||
17.04.2011 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2010/2011 | |||
27.09.2010 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2010/2011 | |||
08.05.2010 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2009/2010 | |||
23.11.2009 | 6:2 | 3+ | Češka 1 | 2009/2010 | |||
03.05.2009 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2008/2009 | |||
02.11.2008 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2008/2009 | |||
06.04.2008 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2007/2008 | |||
20.10.2007 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2007/2008 | |||
13.05.2007 | 2:2 | 3+ | Češka 1 | 2006/2007 | |||
05.11.2006 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2006/2007 | |||
10.05.2006 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
05.12.2005 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
16.05.2005 | 3:3 | 3+ | Češka 1 | 2004/2005 | |||
14.11.2004 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2004/2005 | |||
21.02.2004 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2003/2004 | |||
11.08.2003 | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2003/2004 | |||
11.05.2003 | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2002/2003 | |||
10.04.2003 | 0:1 | 0-2 | Češka, Kup | 2002/2003 | |||
27.10.2002 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2002/2003 | |||
02.12.2001 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2001/2002 | |||
28.07.2001 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2001/2002 | |||
25.11.2000 | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2000/2001 | |||
28.07.2000 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2000/2001 |
Sigma Olomouc | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 48 | 16 | 18 | 14 | 59:50 | (+9) | 109 | 1,23 | 1,04 | 2,27 | 29 | 19 | 60:40 |
Domaćin | 24 | 11 | 8 | 5 | 38:22 | (+16) | 60 | 1,58 | 0,92 | 2,50 | 14 | 10 | 58:42 |
Gost | 24 | 5 | 10 | 9 | 21:28 | (-7) | 49 | 0,88 | 1,17 | 2,04 | 15 | 9 | 63:38 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari