Malta, Malta 1

Sajrens - Senglea Atletik

Sajrens

Senglea Atletik



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Florijana 11 7 4 0 21 : 6 (+15) 25
2 Gzira Junajted 11 6 4 1 23 : 6 (+17) 22
3 Sajrens 11 6 3 2 18 : 17 (+1) 21
4 Valeta 11 6 3 2 20 : 11 (+9) 21
5 Hibernijans Paola 11 6 2 3 18 : 12 (+6) 20
6 Hamrun Spartans 12 4 6 2 16 : 12 (+4) 18
7 Balzan Juts 12 4 3 5 20 : 19 (+1) 15
8 Birkirkara 11 3 4 4 15 : 14 (+1) 13
9 Mosta 11 4 1 6 15 : 21 (-6) 13
10 Senglea Atletik 11 3 3 5 11 : 18 (-7) 12
11 Gudža Junajted 11 2 5 4 13 : 20 (-7) 11
12 Sliema Vonderers 11 3 2 6 12 : 13 (-1) 11
13 Santa Lučija 11 2 4 5 8 : 17 (-9) 10
14 Tarksien Rejnbouz 11 0 0 11 10 : 34 (-24) 0
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Florijana 5 3 2 0 10 : 3 11 6 4 2 0 11 : 3 14
2. Gzira Junajted 5 2 2 1 9 : 3 8 6 4 2 0 14 : 3 14
3. Sajrens 6 2 3 1 8 : 8 9 5 4 0 1 10 : 9 12
4. Valeta 5 2 1 2 8 : 8 7 6 4 2 0 12 : 3 14
5. Hibernijans Paola 6 4 0 2 10 : 6 12 5 2 2 1 8 : 6 8
6. Hamrun Spartans 6 1 4 1 7 : 5 7 6 3 2 1 9 : 7 11
7. Balzan Juts 6 3 1 2 11 : 8 10 6 1 2 3 9 : 11 5
8. Birkirkara 6 1 2 3 11 : 12 5 5 2 2 1 4 : 2 8
9. Mosta 6 1 1 4 7 : 14 4 5 3 0 2 8 : 7 9
10. Senglea Atletik 6 3 1 2 9 : 9 10 5 0 2 3 2 : 9 2
11. Gudža Junajted 5 1 2 2 5 : 7 5 6 1 3 2 8 : 13 6
12. Sliema Vonderers 5 1 1 3 4 : 6 4 6 2 1 3 8 : 7 7
13. Santa Lučija 6 1 2 3 2 : 9 5 5 1 2 2 6 : 8 5
14. Tarksien Rejnbouz 5 0 0 5 4 : 17 0 6 0 0 6 6 : 17 0

Sajrens

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.11.2019 Gudža Junajted 1:1 0-2 Malta 1 2019/2020
10.11.2019 Gzira Junajted 1:0 0-2 Malta 1 2019/2020
03.11.2019 Valeta 0:0 0-2 Malta 1 2019/2020
27.10.2019 Balzan Juts 4:2 3+ Malta 1 2019/2020
19.10.2019 Florijana 1:4 3+ Malta 1 2019/2020
05.10.2019 Sliema Vonderers 1:0 0-2 Malta 1 2019/2020
28.09.2019 Santa Lučija 3:1 3+ Malta 1 2019/2020
21.09.2019 Hamrun Spartans 0:4 3+ Malta 1 2019/2020
14.09.2019 Hibernijans Paola 2:1 3+ Malta 1 2019/2020
30.08.2019 Mosta 4:3 3+ Malta 1 2019/2020

Senglea Atletik

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
25.11.2019 Gzira Junajted 1:3 3+ Malta 1 2019/2020
08.11.2019 Valeta 0:1 0-2 Malta 1 2019/2020
02.11.2019 Balzan Juts 2:2 3+ Malta 1 2019/2020
25.10.2019 Florijana 0:5 3+ Malta 1 2019/2020
18.10.2019 Sliema Vonderers 2:0 0-2 Malta 1 2019/2020
05.10.2019 Santa Lučija 0:0 0-2 Malta 1 2019/2020
28.09.2019 Hamrun Spartans 1:3 3+ Malta 1 2019/2020
21.09.2019 Hibernijans Paola 1:2 3+ Malta 1 2019/2020
14.09.2019 Mosta 2:1 3+ Malta 1 2019/2020
28.08.2019 Birkirkara 1:0 0-2 Malta 1 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
23.08.2019 1:1 0-2 Malta 1 2019/2020
Sajrens
Ukupno 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno