Ponuda po danu
Po takmičenju
Malta, Malta 1
Sliema Vonderers - Florijana
Sliema Vonderers
Florijana
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Florijana | 21 | 16 | 3 | 2 | 46 | : | 10 | (+36) | 51 |
2 | Hamrun Spartans | 21 | 15 | 4 | 2 | 48 | : | 14 | (+34) | 49 |
3 | Sliema Vonderers | 21 | 12 | 5 | 4 | 24 | : | 11 | (+13) | 41 |
4 | Marsakslok | 21 | 9 | 6 | 6 | 33 | : | 21 | (+12) | 33 |
5 | Hibernijans Paola | 21 | 9 | 5 | 7 | 25 | : | 20 | (+5) | 32 |
6 | Birkirkara | 21 | 8 | 6 | 7 | 22 | : | 21 | (+1) | 30 |
7 | Gzira Junajted | 21 | 8 | 4 | 9 | 33 | : | 28 | (+5) | 28 |
8 | Naksar Lajons | 21 | 7 | 7 | 7 | 23 | : | 29 | (-6) | 28 |
9 | Balzan Juts | 21 | 6 | 8 | 7 | 20 | : | 25 | (-5) | 26 |
10 | Santa Lučija | 21 | 7 | 4 | 10 | 19 | : | 30 | (-11) | 25 |
11 | Mosta | 21 | 5 | 8 | 8 | 13 | : | 26 | (-13) | 23 |
12 | Valeta | 21 | 4 | 8 | 9 | 18 | : | 21 | (-3) | 20 |
13 | Sajrens | 21 | 1 | 6 | 14 | 10 | : | 40 | (-30) | 9 |
14 | Gudža Junajted | 21 | 0 | 6 | 15 | 10 | : | 48 | (-38) | 6 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Florijana | 11 | 8 | 2 | 1 | 23 | : | 7 | 26 | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | : | 3 | 25 | |
2. | Hamrun Spartans | 10 | 6 | 3 | 1 | 17 | : | 7 | 21 | 11 | 9 | 1 | 1 | 31 | : | 7 | 28 | |
3. | Sliema Vonderers | 10 | 5 | 3 | 2 | 8 | : | 4 | 18 | 11 | 7 | 2 | 2 | 16 | : | 7 | 23 | |
4. | Marsakslok | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | : | 10 | 14 | 11 | 5 | 4 | 2 | 17 | : | 11 | 19 | |
5. | Hibernijans Paola | 11 | 4 | 1 | 6 | 10 | : | 15 | 13 | 10 | 5 | 4 | 1 | 15 | : | 5 | 19 | |
6. | Birkirkara | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | : | 15 | 12 | 10 | 5 | 3 | 2 | 10 | : | 6 | 18 | |
7. | Gzira Junajted | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | : | 16 | 12 | 11 | 5 | 1 | 5 | 21 | : | 12 | 16 | |
8. | Naksar Lajons | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 | : | 14 | 13 | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 15 | 15 | |
9. | Balzan Juts | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | : | 16 | 12 | 10 | 3 | 5 | 2 | 12 | : | 9 | 14 | |
10. | Santa Lučija | 10 | 3 | 2 | 5 | 6 | : | 12 | 11 | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | : | 18 | 14 | |
11. | Mosta | 10 | 2 | 2 | 6 | 4 | : | 19 | 8 | 11 | 3 | 6 | 2 | 9 | : | 7 | 15 | |
12. | Valeta | 10 | 1 | 4 | 5 | 8 | : | 13 | 7 | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 | : | 8 | 13 | |
13. | Sajrens | 11 | 0 | 4 | 7 | 5 | : | 22 | 4 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | : | 18 | 5 | |
14. | Gudža Junajted | 11 | 0 | 4 | 7 | 7 | : | 28 | 4 | 10 | 0 | 2 | 8 | 3 | : | 20 | 2 |
Sliema Vonderers
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Florijana | 0:2 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Santa Lučija | 3:1 | 3+ | Malta 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Gzira Junajted | 2:0 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Hamrun Spartans | 0:0 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Marsakslok | 2:1 | 3+ | Malta 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Mosta | 0:0 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 | |||
07.02.2024 | Balzan Juts | 0:0 | 0-2 | Malta, Kup | 2023/2024 | |||
03.02.2024 | Valeta | 1:1 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 | |||
28.01.2024 | Birkirkara | 0:0 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 | |||
20.01.2024 | Sajrens | 1:0 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 |
Florijana
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Sliema Vonderers | 2:0 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Sajrens | 3:0 | 3+ | Malta 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Gudža Junajted | 5:1 | 3+ | Malta 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Naksar Lajons | 3:0 | 3+ | Malta 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Balzan Juts | 2:2 | 3+ | Malta 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Hibernijans Paola | 2:0 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 | |||
06.02.2024 | Zebug Rendžers | 7:1 | 3+ | Malta, Kup | 2023/2024 | |||
03.02.2024 | Birkirkara | 2:1 | 3+ | Malta 1 | 2023/2024 | |||
27.01.2024 | Santa Lučija | 2:0 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 | |||
21.01.2024 | Gzira Junajted | 0:1 | 0-2 | Malta 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Sliema Vonderers | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 64 | 29 | 14 | 21 | 90:70 | (+20) | 160 | 1,41 | 1,09 | 2,50 | 38 | 26 | 59:41 |
Domaćin | 30 | 14 | 7 | 9 | 47:33 | (+14) | 80 | 1,57 | 1,10 | 2,67 | 14 | 16 | 47:53 |
Gost | 34 | 15 | 7 | 12 | 43:37 | (+6) | 80 | 1,26 | 1,09 | 2,35 | 24 | 10 | 71:29 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari