Ponuda po danu
Po takmičenju
BIH, Bosna i Hercegovina 2
Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj
Sloboda Tuzla
Mladost Doboj Kakanj
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sloboda Tuzla | 18 | 14 | 1 | 3 | 40 | : | 16 | (+24) | 43 |
2 | Stupčanica | 18 | 11 | 4 | 3 | 30 | : | 13 | (+17) | 37 |
3 | Budućnost Ban. | 18 | 9 | 3 | 6 | 25 | : | 19 | (+6) | 30 |
4 | Goražde | 18 | 8 | 5 | 5 | 23 | : | 16 | (+7) | 29 |
5 | BFK Simm-Bau | 18 | 7 | 6 | 5 | 32 | : | 29 | (+3) | 27 |
6 | Tomislav | 18 | 7 | 6 | 5 | 32 | : | 28 | (+4) | 27 |
7 | Gradina Srebrenik | 18 | 7 | 5 | 6 | 14 | : | 19 | (-5) | 26 |
8 | Gornji Rahić | 18 | 8 | 2 | 8 | 23 | : | 21 | (+2) | 26 |
9 | Čelik | 18 | 6 | 7 | 5 | 22 | : | 21 | (+1) | 25 |
10 | Bratstvo Gračanica | 18 | 6 | 4 | 8 | 22 | : | 26 | (-4) | 22 |
11 | Radnik Hadžići | 18 | 5 | 6 | 7 | 17 | : | 23 | (-6) | 21 |
12 | TOŠK Tešanj | 18 | 6 | 2 | 10 | 26 | : | 28 | (-2) | 20 |
13 | Jedinstvo Bihać | 18 | 5 | 4 | 9 | 14 | : | 32 | (-18) | 19 |
14 | Zvijezda Gradačac (-3) | 18 | 5 | 3 | 10 | 20 | : | 28 | (-8) | 15 |
15 | Rudar Kakanj | 18 | 3 | 6 | 9 | 17 | : | 26 | (-9) | 15 |
16 | Mladost DK | 18 | 4 | 2 | 12 | 21 | : | 33 | (-12) | 14 |
Iz lige ispada jedan tim plus onoliko timova koliko ispadne iz 1.lige BIH u ovu grupu.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sloboda Tuzla | 9 | 9 | 0 | 0 | 29 | : | 6 | 27 | 9 | 5 | 1 | 3 | 11 | : | 10 | 16 | |
2. | Stupčanica | 9 | 7 | 2 | 0 | 21 | : | 5 | 23 | 9 | 4 | 2 | 3 | 9 | : | 8 | 14 | |
3. | Budućnost Ban. | 9 | 7 | 0 | 2 | 16 | : | 6 | 21 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | : | 13 | 9 | |
4. | Goražde | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | : | 7 | 15 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | : | 9 | 14 | |
5. | BFK Simm-Bau | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | : | 10 | 15 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17 | : | 19 | 12 | |
6. | Tomislav | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | : | 12 | 15 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17 | : | 16 | 12 | |
7. | Gradina Srebrenik | 9 | 5 | 2 | 2 | 8 | : | 5 | 17 | 9 | 2 | 3 | 4 | 6 | : | 14 | 9 | |
8. | Gornji Rahić | 9 | 6 | 1 | 2 | 17 | : | 6 | 19 | 9 | 2 | 1 | 6 | 6 | : | 15 | 7 | |
9. | Čelik | 9 | 5 | 4 | 0 | 15 | : | 8 | 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | : | 13 | 6 | |
10. | Bratstvo Gračanica | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | : | 11 | 17 | 9 | 1 | 2 | 6 | 6 | : | 15 | 5 | |
11. | Radnik Hadžići | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | : | 9 | 17 | 9 | 0 | 4 | 5 | 4 | : | 14 | 4 | |
12. | TOŠK Tešanj | 9 | 5 | 0 | 4 | 18 | : | 12 | 15 | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | : | 16 | 5 | |
13. | Jedinstvo Bihać | 9 | 4 | 2 | 3 | 9 | : | 9 | 14 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | : | 23 | 5 | |
14. | Zvijezda Gradačac (-3) | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | : | 9 | 14 | 9 | 1 | 1 | 7 | 10 | : | 19 | 4 | |
15. | Rudar Kakanj | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | : | 12 | 11 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | : | 14 | 4 | |
16. | Mladost DK | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | : | 12 | 8 | 9 | 2 | 0 | 7 | 9 | : | 21 | 6 |
Sloboda Tuzla
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | Budućnost Ban. | 3:1 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Jedinstvo Bihać | 2:1 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Rudar Kakanj | 2:2 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Sarajevo | 1:1 | 0-2 | BIH, Kup | 2023/2024 | |||
18.11.2023 | BFK Simm-Bau | 2:1 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | TOŠK Tešanj | 2:0 | 0-2 | BIH 2 | 2023/2024 | |||
04.11.2023 | Bratstvo Gračanica | 1:2 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
28.10.2023 | Tomislav | 4:1 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
21.10.2023 | Čelik | 0:1 | 0-2 | BIH 2 | 2023/2024 | |||
14.10.2023 | Gornji Rahić | 2:0 | 0-2 | BIH 2 | 2023/2024 |
Mladost Doboj Kakanj
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | Čelik | 1:2 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Gornji Rahić | 0:1 | 0-2 | BIH 2 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Goražde | 2:1 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
18.11.2023 | Rudar Kakanj | 1:0 | 0-2 | BIH 2 | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | Radnik Hadžići | 0:5 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
05.11.2023 | Stupčanica | 1:2 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
28.10.2023 | Zvijezda Gradačac | 0:1 | 0-2 | BIH 2 | 2023/2024 | |||
22.10.2023 | Gradina Srebrenik | 0:0 | 0-2 | BIH 2 | 2023/2024 | |||
14.10.2023 | Budućnost Ban. | 1:2 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
08.10.2023 | Jedinstvo Bihać | 5:1 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.10.2023 | 6:2 | 3+ | BIH 2 | 2023/2024 | |||
24.04.2021 | 1:0 | 0-2 | BIH 1 | 2020/2021 | |||
07.11.2020 | 0:2 | 0-2 | BIH 1 | 2020/2021 | |||
12.08.2020 | 3:0 | 3+ | BIH 1 | 2020/2021 | |||
23.02.2020 | 0:0 | 0-2 | BIH 1 | 2019/2020 | |||
21.09.2019 | 0:2 | 0-2 | BIH 1 | 2019/2020 | |||
18.05.2019 | 0:1 | 0-2 | BIH 1 | 2018/2019 | |||
01.12.2018 | 2:1 | 3+ | BIH 1 | 2018/2019 | |||
01.09.2018 | 0:1 | 0-2 | BIH 1 | 2018/2019 | |||
12.05.2018 | 2:3 | 3+ | BIH 1 | 2017/2018 | |||
07.04.2018 | 1:1 | 0-2 | BIH 1 | 2017/2018 | |||
17.02.2018 | 2:0 | 0-2 | BIH 1 | 2017/2018 | |||
16.09.2017 | 1:1 | 0-2 | BIH 1 | 2017/2018 | |||
25.02.2017 | 1:3 | 3+ | BIH 1 | 2016/2017 | |||
11.09.2016 | 1:1 | 0-2 | BIH 1 | 2016/2017 | |||
09.04.2016 | 2:0 | 0-2 | BIH 1 | 2015/2016 | |||
20.09.2015 | 1:1 | 0-2 | BIH 1 | 2015/2016 | |||
08.03.2014 | 4:0 | 3+ | BIH 2 | 2013/2014 | |||
24.08.2013 | 0:0 | 0-2 | BIH 2 | 2013/2014 |
Sloboda Tuzla | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 19 | 7 | 6 | 6 | 27:19 | (+8) | 46 | 1,42 | 1,00 | 2,42 | 13 | 6 | 68:32 |
Domaćin | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:8 | (+15) | 31 | 2,09 | 0,73 | 2,82 | 6 | 5 | 55:45 |
Gost | 8 | 0 | 4 | 4 | 4:11 | (-7) | 15 | 0,50 | 1,38 | 1,88 | 7 | 1 | 88:13 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari