Rusija, Rusija 2

Spartak Moskva II - Tekstilčik

Spartak Moskva II

Tekstilčik



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rotor 8 6 1 1 14 : 5 (+9) 19
2 Torpedo 8 6 1 1 13 : 6 (+7) 19
3 Himki 8 5 3 0 20 : 4 (+16) 18
4 Tom 8 4 3 1 9 : 3 (+6) 15
5 Čertanovo 8 4 3 1 7 : 4 (+3) 15
6 Spartak Moskva II 8 3 3 2 13 : 10 (+3) 12
7 Šinjik 8 3 3 2 10 : 9 (+1) 12
8 SKA-Habarovsk 8 3 2 3 9 : 7 (+2) 11
9 FK Armavir 8 3 2 3 9 : 10 (-1) 11
10 Neftehimik Niž. 8 2 3 3 9 : 9 (0) 9
11 Baltika 8 3 0 5 8 : 10 (-2) 9
12 Luč 8 2 3 3 11 : 15 (-4) 9
13 Tekstilčik 8 2 2 4 10 : 14 (-4) 8
14 Krasnodar II 8 2 2 4 7 : 11 (-4) 8
15 Mordovija 8 2 2 4 6 : 10 (-4) 8
16 Nižnji Novgorod 8 2 2 4 7 : 12 (-5) 8
17 Avangard Kursk 8 2 2 4 8 : 15 (-7) 8
18 Čajka Peščanokopskoje 8 1 4 3 3 : 6 (-3) 7
19 Jenisej 8 1 3 4 4 : 12 (-8) 6
20 Fakel 8 1 2 5 4 : 9 (-5) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rotor 2 1 1 0 4 : 3 4 6 5 0 1 10 : 2 15
2. Torpedo 4 3 1 0 9 : 4 10 4 3 0 1 4 : 2 9
3. Himki 3 3 0 0 10 : 0 9 5 2 3 0 10 : 4 9
4. Tom 6 3 2 1 6 : 2 11 2 1 1 0 3 : 1 4
5. Čertanovo 4 2 1 1 4 : 3 7 4 2 2 0 3 : 1 8
6. Spartak Moskva II 3 1 1 1 5 : 4 4 5 2 2 1 8 : 6 8
7. Šinjik 4 1 2 1 3 : 4 5 4 2 1 1 7 : 5 7
8. SKA-Habarovsk 6 2 1 3 5 : 5 7 2 1 1 0 4 : 2 4
9. FK Armavir 4 2 1 1 5 : 5 7 4 1 1 2 4 : 5 4
10. Neftehimik Niž. 4 0 2 2 4 : 6 2 4 2 1 1 5 : 3 7
11. Baltika 4 1 0 3 3 : 5 3 4 2 0 2 5 : 5 6
12. Luč 6 1 2 3 8 : 13 5 2 1 1 0 3 : 2 4
13. Tekstilčik 3 0 1 2 2 : 6 1 5 2 1 2 8 : 8 7
14. Krasnodar II 3 0 1 2 2 : 4 1 5 2 1 2 5 : 7 7
15. Mordovija 4 1 1 2 1 : 4 4 4 1 1 2 5 : 6 4
16. Nižnji Novgorod 4 2 0 2 5 : 7 6 4 0 2 2 2 : 5 2
17. Avangard Kursk 4 1 2 1 4 : 6 5 4 1 0 3 4 : 9 3
18. Čajka Peščanokopskoje 3 0 1 2 0 : 3 1 5 1 3 1 3 : 3 6
19. Jenisej 3 0 1 2 2 : 6 1 5 1 2 2 2 : 6 5
20. Fakel 6 1 2 3 3 : 6 5 2 0 0 2 1 : 3 0

Spartak Moskva II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 Tekstilčik 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 Avangard Kursk 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
03.08.2019 Luč 4:2 3+ Rusija 2 2019/2020
29.07.2019 FK Armavir 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 Nižnji Novgorod 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
20.07.2019 Mordovija 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.07.2019 SKA-Habarovsk 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
07.07.2019 Baltika 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.05.2019 PFC Soči 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
19.05.2019 Tom 1:2 3+ Rusija 2 2018/2019

Tekstilčik

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 Spartak Moskva II 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 Šinjik 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
03.08.2019 Neftehimik Niž. 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
28.07.2019 Tom 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 Krasnodar II 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
20.07.2019 Himki 1:4 3+ Rusija 2 2019/2020
13.07.2019 Rotor 2:3 3+ Rusija 2 2019/2020
07.07.2019 Jenisej 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
04.07.2011 Nižnji Novgorod 0:1 0-2 Rusija, Kup 2011/2012
05.11.2007 Metalurg Kuzbas 0:1 0-2 Rusija 2 2007

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
Spartak Moskva II
Ukupno 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno