Poljska, Poljska 2

Stomil Olštin - Varta

Stomil Olštin

  (OKS 1945 Olštin)

Varta

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Podbeskidzje 24 15 4 5 45 : 22 (+23) 49
2 Varta 24 15 4 5 40 : 21 (+19) 49
3 Stal Mjelec 24 14 3 7 37 : 22 (+15) 45
4 Radomjak 23 10 7 6 32 : 29 (+3) 37
5 Miedž Legnica 24 10 5 9 36 : 33 (+3) 35
6 GKS 1962 Jastrzebje 23 8 10 5 34 : 29 (+5) 34
7 Olimpija Grudžadž 24 10 4 10 37 : 40 (-3) 34
8 Termalika Bruk-Bet 24 9 5 10 33 : 25 (+8) 32
9 Sandecja Novi Sac 23 9 5 9 36 : 37 (-1) 32
10 GKS Tihi 23 8 8 7 44 : 37 (+7) 32
11 Črobri Glogov 24 8 6 10 27 : 35 (-8) 30
12 Puša Niepolomice 24 8 6 10 22 : 30 (-8) 30
13 Zaglebje Sosn. 23 8 6 9 34 : 37 (-3) 30
14 Stomil Olštin 23 8 6 9 20 : 27 (-7) 30
15 GKS Belhatov 24 7 4 13 24 : 32 (-8) 25
16 Odra Opole 23 6 6 11 19 : 29 (-10) 24
17 Vigri Suvalki 24 5 5 14 19 : 39 (-20) 20
18 Hojničanka 23 5 4 14 31 : 46 (-15) 19
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Podbeskidzje 12 10 1 1 30 : 10 31 12 5 3 4 15 : 12 18
2. Varta 11 8 1 2 21 : 8 25 13 7 3 3 19 : 13 24
3. Stal Mjelec 12 7 3 2 19 : 11 24 12 7 0 5 18 : 11 21
4. Radomjak 12 7 3 2 16 : 11 24 11 3 4 4 16 : 18 13
5. Miedž Legnica 11 6 2 3 21 : 15 20 13 4 3 6 15 : 18 15
6. GKS 1962 Jastrzebje 11 6 3 2 17 : 11 21 12 2 7 3 17 : 18 13
7. Olimpija Grudžadž 12 6 2 4 22 : 20 20 12 4 2 6 15 : 20 14
8. Termalika Bruk-Bet 12 6 3 3 23 : 14 21 12 3 2 7 10 : 11 11
9. Sandecja Novi Sac 12 6 3 3 22 : 16 21 11 3 2 6 14 : 21 11
10. GKS Tihi 11 5 5 1 26 : 15 20 12 3 3 6 18 : 22 12
11. Črobri Glogov 14 6 4 4 17 : 12 22 10 2 2 6 10 : 23 8
12. Puša Niepolomice 12 2 1 9 7 : 21 7 12 6 5 1 15 : 9 23
13. Zaglebje Sosn. 11 4 3 4 18 : 18 15 12 4 3 5 16 : 19 15
14. Stomil Olštin 12 5 4 3 12 : 11 19 11 3 2 6 8 : 16 11
15. GKS Belhatov 11 5 2 4 15 : 12 17 13 2 2 9 9 : 20 8
16. Odra Opole 11 4 4 3 9 : 6 16 12 2 2 8 10 : 23 8
17. Vigri Suvalki 12 3 4 5 11 : 17 13 12 2 1 9 8 : 22 7
18. Hojničanka 13 3 1 9 13 : 23 10 10 2 3 5 18 : 23 9

Stomil Olštin

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
02.06.2020 Črobri Glogov 0:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
07.03.2020 Sandecja Novi Sac 0:3 3+ Poljska 2 2019/2020
29.02.2020 Odra Opole 4:2 3+ Poljska 2 2019/2020
05.12.2019 Miedž Legnica 1:1 0-2 Poljska, Kup 2019/2020
30.11.2019 GKS 1962 Jastrzebje 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
24.11.2019 Radomjak 0:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
16.11.2019 GKS Belhatov 0:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
09.11.2019 Varta 1:3 3+ Poljska 2 2019/2020
03.11.2019 GKS Tihi 0:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
31.10.2019 Visla Plok 0:0 0-2 Poljska, Kup 2019/2020

Varta

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.06.2020 Olimpija Grudžadž 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
03.06.2020 GKS 1962 Jastrzebje 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
09.03.2020 Podbeskidzje 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020
02.03.2020 Radomjak 3:0 3+ Poljska 2 2019/2020
01.12.2019 Vigri Suvalki 3:0 3+ Poljska 2 2019/2020
23.11.2019 GKS Belhatov 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
17.11.2019 Stal Mjelec 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020
09.11.2019 Stomil Olštin 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
03.11.2019 Hojničanka 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
26.10.2019 GKS Tihi 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:3 3+ Poljska 2 2019/2020
10.11.2018 1:0 0-2 Poljska 2 2018/2019
03.10.2018 0:1 0-2 Poljska 2 2018/2019
22.05.2013 1:1 0-2 Poljska 2 2012/2013
19.08.2012 0:2 0-2 Poljska 2 2012/2013
Stomil Olštin
Ukupno 5 1 1 3 3:7 (-4) 10 0,60 1,40 2,00 4 1 80:20
Domaćin 3 0 0 3 1:6 (-5) 7 0,33 2,00 2,33 2 1 67:33
Gost 2 1 1 0 2:1 (+1) 3 1,00 0,50 1,50 2 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno