Srbija, Srbija 1 - 1.deo

TSC Bačka Topola - Voždovac

TSC Bačka Topola

  (AIK Bačka Topola, Bačka Topola)

Voždovac

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Crvena Zvezda 15 13 1 1 34 : 11 (+23) 40
2 Čukarički 15 10 3 2 20 : 11 (+9) 33
3 Vojvodina 16 10 3 3 29 : 15 (+14) 33
4 Partizan 15 10 2 3 35 : 9 (+26) 32
5 TSC Bačka Topola 16 8 5 3 28 : 17 (+11) 29
6 Voždovac 16 7 5 4 29 : 23 (+6) 26
7 Radnički Niš 15 8 1 6 20 : 19 (+1) 25
8 Mladost Lučani 16 6 4 6 16 : 19 (-3) 22
9 Spartak Subotica 16 7 0 9 17 : 25 (-8) 21
10 Javor Matis 16 5 5 6 23 : 24 (-1) 20
11 Napredak 16 5 3 8 20 : 22 (-2) 18
12 Proleter Novi Sad 15 4 4 7 13 : 20 (-7) 16
13 Radnik Surdulica 15 4 3 8 15 : 24 (-9) 15
14 Rad 16 3 2 11 12 : 31 (-19) 11
15 Inđija 16 2 1 13 11 : 31 (-20) 7
16 Mačva 16 0 4 12 7 : 28 (-21) 4
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Crvena Zvezda 7 7 0 0 17 : 4 21 8 6 1 1 17 : 7 19
2. Čukarički 8 7 1 0 10 : 2 22 7 3 2 2 10 : 9 11
3. Vojvodina 8 4 2 2 17 : 9 14 8 6 1 1 12 : 6 19
4. Partizan 8 6 1 1 22 : 3 19 7 4 1 2 13 : 6 13
5. TSC Bačka Topola 8 5 3 0 15 : 4 18 8 3 2 3 13 : 13 11
6. Voždovac 8 5 1 2 16 : 10 16 8 2 4 2 13 : 13 10
7. Radnički Niš 8 5 0 3 15 : 12 15 7 3 1 3 5 : 7 10
8. Mladost Lučani 8 3 3 2 11 : 9 12 8 3 1 4 5 : 10 10
9. Spartak Subotica 8 5 0 3 14 : 9 15 8 2 0 6 3 : 16 6
10. Javor Matis 8 4 3 1 13 : 8 15 8 1 2 5 10 : 16 5
11. Napredak 8 2 2 4 11 : 11 8 8 3 1 4 9 : 11 10
12. Proleter Novi Sad 7 2 1 4 6 : 10 7 8 2 3 3 7 : 10 9
13. Radnik Surdulica 7 2 1 4 8 : 16 7 8 2 2 4 7 : 8 8
14. Rad 8 3 2 3 9 : 7 11 8 0 0 8 3 : 24 0
15. Inđija 8 2 0 6 7 : 13 6 8 0 1 7 4 : 18 1
16. Mačva 8 0 3 5 3 : 8 3 8 0 1 7 4 : 20 1

TSC Bačka Topola

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 Voždovac 2:2 3+ Srbija 1 2019/2020
03.11.2019 Radnički Niš 2:0 0-2 Srbija 1 2019/2020
30.10.2019 Crvena Zvezda 1:3 3+ Srbija 1 2019/2020
27.10.2019 Proleter Novi Sad 1:1 0-2 Srbija 1 2019/2020
23.10.2019 Mladost Lučani 1:1 0-2 Srbija, Kup 2019/2020
19.10.2019 Javor Matis 2:3 3+ Srbija 1 2019/2020
05.10.2019 Radnik Surdulica 0:1 0-2 Srbija 1 2019/2020
29.09.2019 Rad 2:0 0-2 Srbija 1 2019/2020
25.09.2019 Napredak 1:1 0-2 Srbija, Kup 2019/2020
21.09.2019 Napredak 3:1 3+ Srbija 1 2019/2020

Voždovac

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 TSC Bačka Topola 2:2 3+ Srbija 1 2019/2020
03.11.2019 Radnik Surdulica 2:2 3+ Srbija 1 2019/2020
30.10.2019 Rad 2:1 3+ Srbija 1 2019/2020
25.10.2019 Napredak 1:1 0-2 Srbija 1 2019/2020
19.10.2019 Mačva 2:0 0-2 Srbija 1 2019/2020
09.10.2019 Teleoptik 2:2 3+ Srbija, Kup 2019/2020
06.10.2019 Partizan 2:1 3+ Srbija 1 2019/2020
29.09.2019 Inđija 4:1 3+ Srbija 1 2019/2020
25.09.2019 Crvena Zvezda 1:3 3+ Srbija 1 2019/2020
21.09.2019 Vojvodina 2:1 3+ Srbija 1 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 2:2 3+ Srbija 1 2019/2020
19.07.2019 2:1 3+ Srbija 1 2019/2020
TSC Bačka Topola
Ukupno 2 1 1 0 4:3 (+1) 7 2,00 1,50 3,50 0 2 0:100
Domaćin 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100
Gost 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno