Ponuda po danu
Po takmičenju
Sev. Makedonija, S. Makedonija 1
Tikveš - Gostivar
Tikveš
Gostivar
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Struga | 28 | 18 | 4 | 6 | 48 | : | 25 | (+23) | 58 |
2 | Škupi | 28 | 15 | 10 | 3 | 37 | : | 16 | (+21) | 55 |
3 | Škendija 79 | 28 | 14 | 10 | 4 | 44 | : | 22 | (+22) | 52 |
4 | Tikveš | 28 | 11 | 6 | 11 | 33 | : | 30 | (+3) | 39 |
5 | Sileks | 28 | 9 | 11 | 8 | 30 | : | 33 | (-3) | 38 |
6 | Gostivar | 28 | 8 | 13 | 7 | 28 | : | 32 | (-4) | 37 |
7 | Rabotnički | 28 | 10 | 4 | 14 | 24 | : | 30 | (-6) | 34 |
8 | AP Brera | 28 | 9 | 7 | 12 | 24 | : | 26 | (-2) | 34 |
9 | Voska Sport | 28 | 7 | 10 | 11 | 28 | : | 39 | (-11) | 31 |
10 | Vardar | 28 | 8 | 5 | 15 | 21 | : | 38 | (-17) | 29 |
11 | Bregalnica Štip | 28 | 6 | 8 | 14 | 24 | : | 39 | (-15) | 26 |
12 | Makedonija ĐP | 28 | 7 | 4 | 17 | 23 | : | 34 | (-11) | 25 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Struga | 14 | 11 | 2 | 1 | 30 | : | 12 | 35 | 14 | 7 | 2 | 5 | 18 | : | 13 | 23 | |
2. | Škupi | 14 | 12 | 2 | 0 | 27 | : | 5 | 38 | 14 | 3 | 8 | 3 | 10 | : | 11 | 17 | |
3. | Škendija 79 | 14 | 9 | 5 | 0 | 27 | : | 7 | 32 | 14 | 5 | 5 | 4 | 17 | : | 15 | 20 | |
4. | Tikveš | 15 | 9 | 4 | 2 | 23 | : | 14 | 31 | 13 | 2 | 2 | 9 | 10 | : | 16 | 8 | |
5. | Sileks | 15 | 8 | 6 | 1 | 20 | : | 11 | 30 | 13 | 1 | 5 | 7 | 10 | : | 22 | 8 | |
6. | Gostivar | 15 | 6 | 6 | 3 | 17 | : | 16 | 24 | 13 | 2 | 7 | 4 | 11 | : | 16 | 13 | |
7. | Rabotnički | 13 | 8 | 2 | 3 | 15 | : | 6 | 26 | 15 | 2 | 2 | 11 | 9 | : | 24 | 8 | |
8. | AP Brera | 13 | 7 | 4 | 2 | 15 | : | 6 | 25 | 15 | 2 | 3 | 10 | 9 | : | 20 | 9 | |
9. | Voska Sport | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | : | 16 | 17 | 15 | 3 | 5 | 7 | 13 | : | 23 | 14 | |
10. | Vardar | 14 | 6 | 2 | 6 | 14 | : | 15 | 20 | 14 | 2 | 3 | 9 | 7 | : | 23 | 9 | |
11. | Bregalnica Štip | 14 | 6 | 5 | 3 | 17 | : | 15 | 23 | 14 | 0 | 3 | 11 | 7 | : | 24 | 3 | |
12. | Makedonija ĐP | 14 | 5 | 3 | 6 | 10 | : | 11 | 18 | 14 | 2 | 1 | 11 | 13 | : | 23 | 7 |
Tikveš
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | Škendija 79 | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Škupi | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija, Kup | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Gostivar | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | AP Brera | 3:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
02.04.2024 | Škupi | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija, Kup | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Sileks | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Makedonija ĐP | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Bregalnica Štip | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Sileks | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Škupi | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Gostivar
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | AP Brera | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Tikveš | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Sileks | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Makedonija ĐP | 1:4 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Bregalnica Štip | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Vardar | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Voska Sport | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | AP Brera | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Škendija 79 | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Vardar | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
04.11.2023 | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
13.08.2023 | 3:0 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2013 | 0:5 | 3+ | Makedonija 2 | 2012/2013 | |||
11.08.2012 | 0:0 | 0-2 | Makedonija 2 | 2012/2013 |
Tikveš | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | (-3) | 15 | 1,20 | 1,80 | 3,00 | 1 | 4 | 20:80 |
Domaćin | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | (-5) | 9 | 1,00 | 3,50 | 4,50 | 0 | 2 | 0:100 |
Gost | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | (+2) | 6 | 1,33 | 0,67 | 2,00 | 1 | 2 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari