Ponuda po danu
Po takmičenju
Belorusija, Belorusija 1
Torpedo BelAZ - Isloč
Torpedo BelAZ
(Torpedo Žodino)
Isloč
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | (+5) | 3 |
2 | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
3 | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 3 |
4 | BATE | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
5 | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
6 | Torpedo BelAZ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
7 | Dinamo Brest | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
8 | Gomelj | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
9 | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
10 | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 1 |
11 | Naftan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 0 |
12 | Arsenal Džeržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
13 | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
14 | Vitebsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
15 | Dnjepar Mogilev | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 0 |
16 | Smorgon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | (-5) | 0 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dinamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Slavija Mozir | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
3. | Neman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
4. | BATE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
5. | Šahtjor Soligorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
6. | Torpedo BelAZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
7. | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
8. | Gomelj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
9. | Isloč | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Sluck | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | Naftan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
12. | Arsenal Džeržinsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
13. | Minsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
14. | Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
15. | Dnjepar Mogilev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
16. | Smorgon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 5 | 0 |
Torpedo BelAZ
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Arsenal Džeržinsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Šahtjor Soligorsk | 0:1 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Šahtjor Soligorsk | 2:0 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Dinamo Minsk | 0:0 | 0-2 | Belorusija, SK | 2024 | |||
02.12.2023 | Dinamo Minsk | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Minsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Energetik-BGU | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Gomelj | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Šahtjor Soligorsk | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
20.10.2023 | Neman | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 |
Isloč
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.03.2024 | Dinamo Brest | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Vitebsk | 0:2 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Vitebsk | 4:1 | 3+ | Belorusija, Kup | 2023/2024 | |||
02.12.2023 | Minsk | 1:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Energetik-BGU | 3:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
10.11.2023 | Gomelj | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Šahtjor Soligorsk | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Neman | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Naftan | 5:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
07.10.2023 | BATE | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2023 | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
22.04.2023 | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 | |||
12.11.2022 | 0:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2022 | |||
30.07.2022 | 1:0 | 0-2 | Belorusija, Kup | 2022/2023 | |||
16.07.2022 | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2022 | |||
25.09.2021 | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2021 | |||
15.05.2021 | 3:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2021 | |||
22.11.2020 | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2020 | |||
20.06.2020 | 2:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2020 | |||
20.10.2019 | 1:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2019 | |||
31.05.2019 | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2019 | |||
18.08.2018 | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2018 | |||
14.04.2018 | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2018 | |||
29.07.2017 | 1:2 | 3+ | Belorusija 1 | 2017 | |||
01.04.2017 | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2017 | |||
22.10.2016 | 2:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2016 | |||
10.06.2016 | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2016 |
Torpedo BelAZ | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 17 | 6 | 5 | 6 | 21:23 | (-2) | 44 | 1,24 | 1,35 | 2,59 | 7 | 10 | 41:59 |
Domaćin | 9 | 5 | 2 | 2 | 14:11 | (+3) | 25 | 1,56 | 1,22 | 2,78 | 4 | 5 | 44:56 |
Gost | 8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | (-5) | 19 | 0,88 | 1,50 | 2,38 | 3 | 5 | 38:63 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari